Картка Rozetka

Відгуки покупців про Віскі Highland Queen 0.35 л 40% (3328640122607)

Код:  11246232
Оцінка користувачів 4.23/5
на основі 131 відгук
  • 5 зiрок
    49 оцінок
  • 4 зiрок
    21 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    6 оцінок
  • 1 зiрок
    5 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Сергей Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1

    Нормальний вiски. Дякую

    Переваги:
    Нормально
    Недоліки:
    Нема
  • Олексій Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.35
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    це не віскі

    Переваги:
    немає
    Недоліки:
    це все що завгодно але не Highland Queen
  • Дмитро Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.35

    Аромат спиртуозний, треба дати подихати певний час. В ароматі відчувається ваніль і медові нотки. Навіть скоріше не медові нотки, а запах меду і воску (вощини), ніби запах рамки з медом. У смаку відчувається ваніль, стигле яблуко, віддалено-фрукти, медовий присмак, солодкість. Також присутні смаки дубу і солоду. Післясмак тривалий і насичений, відчуваються дуб, солод, горіх, солодка гірчинка (схоже на перець чилі). Як для бюджетного бленду-все добре: ціна-якість-смак

    Переваги:
    Насичений смак і тривалий післясмак
    Недоліки:
    Спиртуозність, але вона зникає коли віскі трохи подихає
    • Дмитро

      Відкрита пляшка з віски через певний час міняє його смакові характеристики:

      Запах-не така виражена спиртуозність, зʼявляються розкриті аромати фруктів-стиглого, навіть печеного яблука і банану, аромат свіжої хлібної скоринки

      Смак-яблуко, фрукти, мед, спеції (ваніль і відтінок кардамону чи кориці), солод

      Післясмак-насичений пекучий перець (щось схоже на гострий чілі), дуб, солод. Пекучість в післясмаку стає більш насичена і тривала

      Висновок: віскі однозначно вартий своїх грошей. Легко пʼється, гарно смакує. Враження приємні. Для тих, хто пише що це спиртяга і на ранок розвалюється голова, є декілька порад:
      1. Віскі не треба пити літрами. Напоєм треба смакувати, особливо якісним. Оптимальна доза-200-250 грамів на вечір.
      2. Перше враження може бути оманливе. Навіть якщо відразу не сподобався аромат і смак, треба дати напою «подихати». З часом він може розкритися і створити зовсім інші враження смаків і ароматів.

    • Віктор Ґ***

      Оптимальна доза 50-80 грамів на вечір! Можна з водою гратися.

  • Олег П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Приємний смак

  • ВАДИМ
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Понравился.

  • Виктор З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Толковый вискарь!

  • Рент
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1

    Ничем не отличается от более дешёвых экземпляров. Лично мне не зашёл. Но мой вкус сильно жесткий. Больше брать не буду

  • Влад
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.5

    Очень сильно воняет самогоном, вкус соответствующий

    Переваги:
    Дешёвый
    Недоліки:
    Очень сильно воняет самогоном, вкус соответствующий
  • Дмитрий С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.35
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Один из лучших бюджетников. Фруктово-ванильная тема, торфа нет.

    Недоліки:
    Не нашёл
  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Мʼякий та приємний смак

  • Руслан Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Не знаю, товариство, мені цей віскі не сподобався, пив як горілку, відразу закусюючи)) хоча звик віскі смакувати... Не рекомендую вам і сам не братиму)

    Переваги:
    не виявив
    Недоліки:
    віддає самогоном, різкий
    • Олексій Г***

      За таку ціну віскарь і береться щоб пити його на застіллях та пригощати гостей на свята. Замість горілки, так сказать. А посмакувати - то це щось від 12 років і вище.

  • Олександр Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1

    Приємний на смак, коли брав була акція, за класну ціну чудовий віскі

    Переваги:
    Смачний та міцний
    Недоліки:
    Немає недоліків
  • Дудко В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1

    Віскі за таку ціну можна пити.

    Переваги:
    стакан
    Недоліки:
    але чомусь без лого
  • Сергей Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Розетка при доставке потеряла стакан. К продукту замечаний нет. Пьется великолепно, голова не болит.

    Переваги:
    Хороший виски.
    Недоліки:
    нет
  • Михайло Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Якісний, смак приємний та відповідає ціна-якість!

    Переваги:
    Якісний
    Недоліки:
    немає
  • Виталий С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.35

    Мягкий, приятный на вкус вискарь, можно присесть около него и отойти когда будет пустая фляжка!)))

    Недоліки:
    Мало
  • Константин К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Хороший виски уровня ред лейбла - одинаково подходит и для употребления чистым, и для смешивания.

    Учитывая цену - идеальный вариант для тех, кто любит смешивать с колой, так как использовать что-то дороже бессмысленно, а что-то дешевле - опасно.

    Переваги:
    вкус добротного средненького виски, отсутствие последствий на утро
    Недоліки:
    учитывая цену - нет
  • Дмитрий С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.35
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Мужской напиток для ценителей дешёвых блендов Не для поиска ноток, хотя они за стеной спиртуозности всё-таки присутствуют, ваниль и немного чего-то вроде яблочной браги. За эту стоимость он крут, бесспорно превосходит Lawsons, Passport, MacArthurs, Scottish Collie

  • Сергей Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.5
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Не первый раз беру именно эту тару в Розетке. Неплохой такой под колу .
    В чистом виде со льдом тоже пить можно. Из аналогов за эту цену с фруктовыми нотами нет. Разве что Беллс-но он более торфяный.
    Употреблять сугубо в меру.

    Переваги:
    цена
    Недоліки:
    быстро заканчивается
    • Игорь Ф***

      Беллс и этот продукт разные совсем. Лучше сравнить с другими бленд скотч французского разлива. Например Сер Эдвардс или Глен Сильверс.

  • Юрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    не о чём....

    • Владимир

      Очень аргументированно)

    • Stanislav P***

      Я понимаю конечно что краткость - сестра таланта, но что конкретно не о чем? Аромат , вкус, послевкусие, цена ? Лично моё мнение что за свои деньги вполне конкурентноспособный виски по перечисленным параметрам. Есть куча примеров гораздо похуже

  • Юношев В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.5
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Не вдохновил как-то. Jameson Irish Whiskey, бурбон Wild Turkey 101 и Jim Beam White получше будут однозначно.

  • Дмитрий В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.5

    Придбав даний віскі на Розетка по вигідній ціні за 1.5 l. Віскі, як на мене відповідає стандарту ціна-якість, на рівні з Hankey Bannister і Ballantines. Без різкого запаху та спиртового присмаку. Рекомендую!

    Переваги:
    Оптимальна ціна
    Недоліки:
    Немає
  • Алексей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Отличный виски, приятный, пьется легко. Голова на утро не болит)

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Нет
  • Анастасия С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    На другом сайте имеет неплохую оценку. Полностью поддерживаю. После 10 минут нахождения в бокале спиртуозность почти не чувствуется. Вполне нормально для вечера без претензий на изыски дорогих сингл малтов.

    Переваги:
    Добротный недорогой купажированный шотландец из достойной винокурни. Немного резковат, но в меру. Фрукты, сухофрукты, торф надо уловить.
    Недоліки:
    Больше для мужчин. Послевкусие не длительное.
  • Александр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.5
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Купил то что хотел.

    Недоліки:
    Недостатков нет
  • Олександр О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Купую уже не перший раз. Минулого року ще стакани за таку ціну давали.
    В цілому хороший віскі за свою ціну (акційну)

    Переваги:
    Ціна/якість
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Владимир Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Товар хороший, рекомендую

  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Все відповідає опису. Все чудово було запаковано, прийшло швидко.
    Відповідність: ціна - якість 100%

  • Сергей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.35
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Для любителей виски. Кто пьет водку - не поймут.

    Переваги:
    Для ценителей
    Недоліки:
    Не выявил
  • Александр Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Приятно пьётся и без утренних последствий.

    Переваги:
    Цена и качество.
    Недоліки:
    Не обнаружил
  • Сергій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1

    Мені подобається, замовляв не один раз. На ранок голова не болить.

  • Анастасия К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Этот Виски берем более 5 лет, вкусно, недорого и утро без побочных шумов и вкусов.

    Переваги:
    мягкий
    Недоліки:
    нет
  • Васін Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Цілком нормальний віскі.

    Переваги:
    Добра акційна ціна на літрову пляшку.
    Недоліки:
    Бокали стали меншими.
  • Валерій А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Перший раз брав на пробу -сподобався всім, другий раз - брав на прохання друзів всім по пляшці - попросили ще. Рекомендую

    Переваги:
    Добрий за свою ціну
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Наталья В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.5
  • Андрій З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    давно подобається ця марка

    Переваги:
    м"яке, гарно їде "на душу"
    Недоліки:
    -