Вважається, що міцні алкогольні напої створені для суто чоловічих компаній, представниці прекрасної половини людства зазвичай надають перевагу чомусь іншому: лікеру або вину. А втім, мати вдома пристойний бар, у якому представлені найпопулярніші види алкоголю — це ознака доброго смаку, адже тоді господарі зможуть запропонувати кожному гостеві його улюблений алкоголь. «Розетка» пропонує елітні спиртні напої чудової якості — у магазині представлений неймовірний асортимент.

Міцні напої: різноманітність

Спиртне супроводжує людину з давніх-давен, з плином часу набуваючи лише досконаліших форм. Кожна країна має національний напій, поява якого зобов'язана рослинам, які ростуть на цій території. Європейці культивують виноград, століттями створюючи прекрасні вина. Шотландські традиції базувалися на використанні ячменю, російські — пшениці, латиноамериканські — очерету.

Сьогодні міцні алкогольні напої — це обов'язкова частина сервірування святкового столу. Багато чоловіків люблять і просто так, не чекаючи приводу, зробити один-два ковтки віскі або коньяку, розслабляючись увечері після роботи. Багато напоїв можна пити в чистому вигляді або робити на їхній основі різноманітні коктейлі. Головне — правильно вибирати та дотримуватися строгих правил у вживанні, оскільки міцні напої дуже сильно впливають на організм, перші наслідки якого починають відчуватися досить швидко.

Заглянувши в розділ міцного алкоголю «Розетки», покупець має можливість придбати такі види спиртного:

 • віскі;
 • бренді;
 • горілку;
 • коньяк;
 • кальвадос;
 • текілу;
 • абсент;
 • ром;
 • джин і деякі інші.

Ми зібрали повний асортимент високоякісного алкоголю, щоб наші клієнти в комфорті та затишку своїх будинків мали можливість вибрати найкращі спиртні напої.

Хай які елітні алкогольні напої ви питимете, завжди дотримуйтеся міри та пам'ятайте, що чим більша кількість спирту потрапила в організм, тим сильніша буде інтоксикація

Як правильно вибрати алкогольний напій?

Спиртне швидко розслаблює, дає відчуття радості, ейфорії, безтурботності буття. Але все це може дуже швидко змінитися поганим самопочуттям, головним болем, депресивними емоціями. І причина не тільки в надмірній кількості випитого, а й у низькій якості продукту. Реакція організму на алкоголь індивідуальна, але якщо він неякісний, погане самопочуття гарантоване. Як же вибрати спиртні напої? Радимо звернути увагу на такі нюанси:

 • Вважається, що найсильніше похмілля викликають віскі, бренді, а також неякісне червоне вино — це пояснюється кількістю хімічних добавок, які наявні в цих напоях. Загальне правило таке — ранкові симптоми після розпивання міцних алкогольних напоїв темного кольору сильніше, ніж від дегустації світлих.
 • Перед купівлею треба ретельно переглянути склад на етикетці. До небажаних добавок належать гліцерин і цукор, які часто додають у горілку, різні консерванти й ароматизатори.
 • Градуси можна тільки підвищувати, знижувати в жодному разі не можна. В ідеалі — не змішувати різні види, визначтеся, який алкоголь вам хочеться сьогодні, та пийте тільки його.

В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете елітні спиртні напої прекрасної якості за помірною ціною. Доставка можлива в Харків, Київ, Одесу, Дніпро, Чернігів, Херсон та ін.

Поширені питання та відповіді

Показати ще