З появою дитини в будинку людина дізнається більше тонкощів і нюансів про іграшкові машинки, модельки та м'які іграшки. Ці прилади є більше прерогативою хлопчиків, але є й дівчатка, які люблять поганяти машинку по треку. Ці товари яскраві, різноманітні, керуються механічно або пультом. Різновидів продукції дуже багато та кожен виробник намагається зробити вироби неповторними та якісними.

Класифікація іграшкових машинок

Товарів для хлопчиків і дівчаток досить багато. Всі іграшки виготовляються з якісних матеріалів і є надійними, щоб малюк під час гри не поранився. Машинок для гри є величезний асортимент. Вони починаються від м'яких і закінчуються великими моделями, на яких дитина може сама їздити.

Основна класифікацію товару ґрунтується на двох позиціях:

  • Іграшки. Це великі моделі справжніх автомобілів. Вони часто виготовляються з пластику, щоб убезпечити малюка. Найпопулярніші товари — вантажівки, крани, бетономішалки, евакуатори, пожежні, загалом будь-які машини спеціального призначення.
  • Модельки. У цей клас потрапляють залізні варіанти машин маленького розміру. Їхня особливість у тому, що виробники роблять тільки ексклюзивні, спортивні, незвичайні авто. Завдяки цим машинам дитина може познайомитися з автомобільними брендами та влаштовувати перегони. Плюс їхній невеликий розмір дає змогу з легкістю брати виріб із собою на прогулянку або в дитячий садок.

Всю продукцію можна розділити ще за матеріалами виробництва. Для дітей молодшої вікової категорії краще вибирати м'які машинки. Такі вироби послугують не тільки іграшкою, а й подушкою для сну або відпочинку. У них використовуються натуральні матеріали, а за зовнішнім виглядом вони схожі на мультяшні авто, що потрібно малюкам.

З появою перших зубів для дитини будуть чудовими гумові іграшки, оскільки вона завжди тягне те, що під рукою, до рота. Такий матеріал також підходить для купання. Машинки з дерева підходять для дітей від одного року. Вони мають більший функціонал. Є моделі конструктор, піраміда або пересувні. З розвитком можна додавати в асортимент іграшок пластикові та металеві модельки. Дитині буде цікаво дізнаватися їхню будова й буде зацікавленість у продукції.

За функціональним якостям виділяють механічні, електричні, на радіокеруванні, з інерційним приводом, перевертні, конструктор, колекційні. До іграшкових машинок також можна вибрати набори треків або паркінгів. Особливо полюбилися дітям варіанти на батарейках, оскільки це додаткова функція, і вона більше захоплює.

Поради щодо вибору

Щоб розібрати в тому, як вибрати іграшку для дитини, рекомендується порадитися з більш досвідченими батьками. Бажано робити вибір на основі віку малюка. Це перший критерій, від якого залежить і вага, і розміри пристрою. До 3 років малюку краще брати габаритні товари з великими деталями. Це робиться для того, щоб малюк випадково їх не з'їв, оскільки у цьому віці все пробується на смак. Зменшені варіанти підходять для дітей від 3 років. Така продукція має реалістичніший вигляд, виробники більш точно повторюють усі елементи авто, і можна вивчати будову транспортного засобу.

У відгуках батьки радять дивитися на матеріал. Рекомендується брати вироби в спеціалізованих магазинах, оскільки там використовується перевірену та якісну сировину. Продукція має бути без стороннього запаху, бути чистою, не залишати слідів фарби на руках. У моделях із дерева варто перевірити всі засоби на наявність заскалок. А в пластикових варіантах бажано переконатися, чи не токсична сировина.

Залежно від віку дитини в іграшкові машинки додаються різні ефекти — звуки та світло. Для молодшого віку виробники додають у пристрій пісні та рухомі деталі. А в товарах для старших малюків є ефект заведеного мотора, попереджувального сигналу та ін. У легкові авто додається функція вмикання фар, а в спеціалізованих загоряються мигалки.

Спосіб керування також буває різний — на акумуляторах, механічно, електрично та ін. З огляду на вік дитини можна вибирати більш просунуті та модні моделі. Асортимент товарів для дітей досить широкий, і виробники вигадують різні додаткові деталі, щоб дитина була захоплена грою і збирала цілу колекцію автомобілів.

Показати ще 60 товарів