З кожним роком зростає попит на інтерактивні іграшки для дітей. Зараз вони є незамінним атрибутом у процесі розвитку дитини. За допомогою іграшок для розвитку чадо стає більш комунікабельним, відповідальним, уважним. На майбутнє, такі предмети стануть чудовим тренажером, якщо батьки захочуть завести домашнього улюбленця. Вони є екологічно чистими, гіпоалергенними. Молоді мами купують товар, щойно малюк починає ходити. З їхньою допомогою можна легко вивчити букви, цифри, слова, назви предметів. Також іграшки будуть гарним подарунком для друзів молодих батьків.

Різновиди іграшок для розвитку

За останні роки виробники інтерактивних іграшок неабияк розширили асортимент. Розрізняють такі різновиди товару:

  • Звуковий плакат і абетки. Чудово підійде для зовсім маленьких дітей. За допомогою кнопок, які говорять, дитина здобуває необхідні знання. Плюс плакатів у тому, що вони можуть розташовуватися на підлозі, столі, висіти на стіні.
  • Ляльки. Моделі повторюють точну поведінка немовлят. Для дівчаток гра в дочки-матері стає максимально реалістичною. Ляльку необхідно вчасно годувати, доглядати. Вона розмовляє, вчить. Стає справжнім другом для малюка.
  • Тварини. Найбільш поширений різновид інтерактивних іграшок. На полицях магазинів можна знайти найрізноманітніших тварин. Деякі моделі можуть з точністю виконувати руху і звички звичайних домашніх улюбленців. Це може бути собака або ведмідь. Щоб звуки не заважали вночі, всі вони мають вимикач.
  •  Роботи. Чудовий варіант для хлопчиків. Це часто прототипи персонажів коміксів, мультиків і фільмів. Оснащені освітніми програмами, кожний робот має свої особливості. Бувають різних форм і розмірів.
  • Прибульці. Як і інші різновиди, містять у собі повчальні програми. З точністю схожі на мультиплікаційні інопланетні істоти. Дитині цікаво буде вивчити щось нове, особливо якщо його вчить цікавий об'єкт.
  • Міньйони. За короткий час стали улюбленими персонажами не тільки діток, а й дорослих. Іграшка має такий самий голос, деякі можуть пересуватися. Бувають із додатковими кнопками та функціями. Виготовляються як м'які, так і пластмасові моделі. Малюкові сподобається проводити час із такою іграшкою.
  • Телефони, які говорять, й планшети для розвитку. Зараз усі діти спостерігають, як активно їхні батьки використовують мобільні телефони, хочуть бути схожими на них. На цей момент випускаються точні копії дитячих ґаджетів. Вони допомагають вчити алфавіт, кольори, складати склади й багато іншого. Виготовляються з пластику.

Плюси й мінуси інтерактивних іграшок

Не залежно від того, який тип жорсткості має іграшка, вона виготовляється тільки з екологічно чистих матеріалів. Це означає, що вони повністю безпечні. У наш час це дуже важливо. Найважливіша її частина - це електроніка. Вона зроблена так, що під час ударів, струсів, кидків, механізм всередині не пошкоджується. Інтерактивні іграшки забезпечать дитині гарний настрій, навчать мовам, навчать правильно розмовляти. Їх легко брати в поїздку, зменшити кількість капризів за день. Адже дитина буде зайнята справою, проведе час з користю.

Можна перераховувати позитивні риси іграшок до нескінченності. Але попри всі переваги, користуватися ними потрібно у міру. Ніщо у світі не замінить людського спілкування, маленький чоловічок дуже потребує уваги й турботи. Кошеня, яке говорить, не допоможе стати вундеркіндом, воно не пояснить деякі речі краще, ніж мама. Варто правильно чергувати дозвілля та спілкування з рідними.

Поради щодо вибору

Перед тим, як вибрати іграшку, варто врахувати всі побажання дитини. Товар має вікові обмеження, необхідно пам'ятати про це. Важливим критерієм у виборі є якість виготовлення іграшки, матеріал, з якого вона виготовлена. Тільки перевірені виробники забезпечать тривалу роботу й безпеку. Матеріал має бути екологічно чистим, на упаковках вказуються речовини, з яких виготовлена продукція.

Рекомендується покупцям перечитати або ретельно проконсультуватися з фахівцем у цій сфері. Якщо вам не траплялося стикатися з купівлею таких предметів, допоможуть відео в інтернеті, відгуки. Розмови з матусями, які купували інтерактивні іграшки для розвитку раніше.

Показати ще