Загальна потужність звуку
 • 80 Вт
 • aptX
 • Немає в наявності

31 696

Опис Klipsch The Fives Walnut (K1067563)

Klipsch The Fives — активна полична акустична система із серії бездротових колонок Heritage, вироблених у ретро-дизайні. Ця модель є зменшеною версією вже наявної The Sixes, однак має розширені функціональні можливості. В оздобленні Klipsch The Fives, яке вироблене з дуже високою якістю, використовується шпон натурального горіхового дерева, а також мідні декоративні елементи. На захисній сітці колонок красуються історичні логотипи Klipsch, точно такі, як і на класичних моделях серії Heritage. Колонки комплектуються пультом ДК.

Конструктивно Klipsch The Fives є двосмуговою системою, де високочастотний діапазон озвучує компресійний драйвер, навантажений на рупор із профілем Tractrix. Решту частот обслуговує СЧ-НЧ-динамік діаметром 13 см. Передня панель прикрита захисною сіткою, обтягнутою тканиною, що подібно до класичних моделей 1950-х років. Вся електронна частина, яка має підсилювачі потужності, процесор і модуль Bluetooth aptX HD, розміщена в одній колонці, а на іншу відправляється вже посилений сигнал. Усі фізичні органи керування виведені на верхню панель. Набір входів містить мініджек 3.5 мм, пару RCA, HDMI ARC, цифровий оптичний вхід і порт USB з підтриманням сигналів 24/192. Під час під'єднання через Bluetooth до смартфона користувач зможе використовувати фірмовий застосунок для настроювання звуку колонок.

Одна з видатних особливостей нових моніторів Klipsch The Fives — це те, що ви можете знайти не тільки кілька інтерфейсів для різних аудіоджерел, але, насамперед, вхід HDMI. Він має не тільки ARC, тобто канал повернення звуку, але навіть так званий eARC, тобто розширений канал повернення звуку, так що звук із високою роздільною здатністю також може передаватися через два канали на нові монітори Klipsch The Fives Powered. У цьому контексті важливо підкреслити, що нові монітори Klipsch The Fives з живленням мають обробляння сигналів на основі DSP для відтворення до 24 бітів і 192 кГц, але насправді вони обмежені стерео, тому опції віртуального об'ємного звучання немає Пропонує.

На додаток до з'єднання HDMI, також доступні оптичний інтерфейс S/PDIF, порт USB, аналоговий вхід у формі пари роз'ємів Cinch і попередній каскадний фонофон. Наче цього було недостатньо, Bluetooth також не має бракувати, позаяк кожен покладається на модуль від фахівця Qualcomm і, у такий спосіб, підтримує не тільки aptX, але навіть aptX HD і, отже, сигнали з частотою до 24 бітів і 48 кГц.

Klipsch монітори з живленням від Fives дійсно нічого не пропускають, коли справа стосується різноманітних під'єднань, вони швидше утворюють особливо «короткий» ланцюг Hi-Fi, який також дає змогу керувати сабвуфером через відповідний вихід для відтворення, щоб зробити його ще більш упевненим у найнижчому частотному діапазоні.

Як і могло бути інакше, звичайно, розробники також покладаються на класичну конфігурацію драйвера для цієї нової активної акустичної системи. Використовується 4.5-дюймовий вуфер із мембраною з композитного матеріалу, армованого волокнами, а також 2.5-сантиметровий титановий твітер із рогом Tractrix. Навіть системи відображення басів, яка має вигляд як хінтген, не має бракувати.

Вони приводяться в дію підсилювачем класу D, який забезпечує загалом 160 Вт, два 60 Вт для драйверів низького/середнього діапазону та два 20 Вт для твітерів. Система гучномовців призначена для відображення діапазону частот від 50 Гц до 25 кГц.

Характеристики Klipsch The Fives Walnut (K1067563)

Матеріал корпуса
 • МДФ
Загальна потужність звуку
 • 80 Вт
Оздоблення/Опорядження
 • Матова
Кількість смуг
 • 2
Частотний діапазон
 • 50-25000 Гц
Розміри
 • 304.8 x 234.95 х 165.1
Вага
 • 10.2 кг
Підключення
Кількість акустичних каналів
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.