У сучасному світі комплекти відеоспостереження є одним із найефективніших способів охорони приватної території. Камера, на відміну від датчика руху, дає змогу чітко розглянути будь-яку подію і її учасників, а не тільки отримати сповіщення про те, що відбувається. Візуальний контроль набагато мінімізує випадки помилкових викликів. До того ж відеозапис дає змогу набагато точніше встановити причину певної події, розвиток дій і, звсно ж, учасників інциденту, конфлікту чи злочину.

До складу стандартного комплекту відеоспостереження входять відеореєстратор і камери, які до нього під'єднуються. Нерідко цей набір доповнюється пристроями оброблення, зберігання та передачі інформації, а також допоміжним обладнанням.

Різновиди й особливості товару

Вирішивши встановити систему відеоспостереження, потенційний покупець зіткнеться з нелегким вибором. Існує два варіанти розвитку подій. Можна придбати всі елементи такого комплекту окремо. У такому разі доведеться враховувати їх сумісність. Другий варіант набагато простіший та зручніший: купити готовий набір, підібраний під певний об'єкт. Причому встановлення такого комплекту просте. Потрібно неодмінно звернути увагу на якість кабелю.

Існує два види комплектів відеоспостереження:

  • Дротові. Такі комплекси вважаються більш застарілим варіантом. За своїми технічними характеристиками нічим не поступаються бездротовим.
  • Бездротові. Це такі охоронні пристрої, до складу яких входить мінімум сполучних елементів і кріплень. Серед усіх видів цієї продукції вони найпопулярніші. Вони передають інформацію безпосередньо або через приймач на телефон, або в інтернет.  

Обидва мають право на життя, адже в кожному є плюси та мінуси. Часто покупці міркують над запитанням: який усе-таки найкращий Звісно, потрібно пам'ятати про естетику та небажання господарів бачити на фасаді свого будинку купу непотрібних кабелів і іншого. Як не крути, більшість експертів віддають перевагу саме дротовим комплектам. І ось чому.

Бездротовий охоронний пристрій обов'язково має бути під'єднаний до Wi-Fi мережі, яка за умов сильних перешкод або надмірного навантаження може призводити до серйозних огріхів у роботі. Серед них: випадання кадрів, пропуск невеликих відеофрагментів, загальмованість відео. Цих дефектів у роботі камери відеоспостереження досить, щоб злочинець міг зробити незначну крадіжку. Навіть за умов не дуже завантаженої домашньої або офісної Wi-Fi-мережі нормально функціонувати може максимум набір на 4 камери HD (720p) роздільної здатності. Тому в такому разі дротова система буде надійніша й ефективніша.

Щодо IP-відеоспостереження, то воно було та залишається одним із найпопулярніших охоронних пристроїв. Працює завдяки інтернету. Такі відео можна переглядати навіть у від'їзді. Ці відеокамери зручні у використанні, мають високу роздільну здатність зображення, надійні, працюють на великій відстані, мають високу інформативність.

Як вибрати

Перш ніж вибирати систему відео спостереження, потрібно визначитися з тим, які функції вона буде виконувати. Якщо її основне завдання — спостереження за ділянкою, то можна сміливо вибирати економічні вуличні камери із широким кутом огляду. Якщо ж прилад призначений для детального знімання, то в цьому разі варто звернути увагу на керовану камеру з оптичним збільшенням. Для детального розгляду номерних знаків автомобілів, що проїжджають повз, чудово підійде відеокамера з можливістю регулювання кута огляду.

Основний критерій для вибору комплекту — об'єкт, де він буде розміщений. Вибираючи камеру для приватного будинку та ділянки, не потрібно звертати увагу тільки на естетичний чинник. Важливо пам'ятати, що для бездротового комплекту відеоспостереження необхідний постійний доступ до Wi-Fi мережі, яка до того ж не має бути дуже завантажена. А ось дротовій системі потрібен акумулятор або блок живлення на випадок вимикання електрики. Обидва варіанти по-своєму гарні, але проконсультуватися з фахівцем не завадить.

Щодо комплектів відеоспостереження для вулиці, то такі пристрої призначені для зовнішнього спостереження за підконтрольними об'єктами, наприклад, стоянками. Камери в пристроях дуже стійкі до змін погодних умов і температури. Під час їх вибору обов'язково потрібно звернути увагу на ізоляцію кабелю. Встановлення подібних пристроїв найкраще довірити фахівцеві. 

Показати ще 60 товарів