Відеоспостереження — це один з найнадійніших способів забезпечити охорону своєї власності. Адже що, як не відеозаписування усього, що відбувається, у разі потреби буде найліпшим доказом у суперечливій ситуації.

Камери спостереження встановлюють на території заміських будинків, в офісах, торгових центрах і навіть у квартирах. Однак залежно від конкретного завдання, треба вибрати найпридатніші пристрої, які відповідатимуть вашим вимогам до них і тих умов, в яких доведеться вести спостереження.

Розрізняють аналогове й цифрове обладнання для відеоспостереження. Перший з різновидів найпоширеніший, оскільки такі системи мають доступну вартість. Ціна IP камери вища, проте вона має низку переваг:

  • Простий монтаж і налагодження.
  • Висока якість записування.
  • Можливість віддаленого мережевого доступу до системи.

Крім того, розрізняють камери зовнішнього й внутрішнього використання. Вони мають різний ступінь захищеності від впливу природних чинників, таких як дощ, сніг тощо. До того ж істотно відрізняється розмір пристрою, що іноді відіграє визначальну роль під час вибору системи для прихованого спостереження.

За типом конструкції розрізняють корпусні та купольні камери. Корпусні частіше використовують для зовнішнього спостереження. Купольні камери часто можна побачити в банках або торгових центрах, також їх використовують в офісних приміщеннях і житлових будинках.

Незалежно від того, які камери ви виберете для себе, відеоспостереження істотно підвищить рівень захисту від злодіїв. В інтернет-магазині Rozetka ви знайдете все потрібне для гарантування безпеки як житлових, так і промислових об'єктів.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Відеоспостереження?

Товари які користуються попитом в категорії Відеоспостереження:

Відеоспостереження: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
IP-камера TP-LINK Tapo C200 1499₴
IP-камера TP-LINK Tapo C320WS 2499₴
Розумна зовнішня поворотна камера TP-LINK Tapo C510W 2799₴
IP-камера TP-LINK Tapo C310 1999₴
Показати ще