Опис Клавіатура бездротова Logitech G915 Gaming Wireless Mechanical GL Tactile RGB (920-008909)

Новий вимір якості
Поява клавіатури G915, що поєднує в собі технологію бездротового зв'язку LIGHTSPEED, новітню систему RGB-підсвітки за технологією LIGHTSYNC і нові високоефективні плоскі механічні перемикачі, стала справжнім проривом у галузі конструювання й дизайну. Завдяки згаданим особливостям, а також винятково високій культурі збирання й застосуванню матеріалів найкращої якості клавіатура G915 вирізняється неперевершеними технічними характеристиками, приголомшливою міцністю й естетичним дизайном. Ознайомтеся з клавіатурою G915 LIGHTSPEED і відкрийте для себе новий вимір якості гри.

Бездротова технологія LIGHTSPEED
Клавіатура G915 втілила в собі технологію бездротового зв'язку професійного рівня LIGHTSPEED, яка забезпечує неймовірну частоту відгуку — всього 1 мс. Ця технологія бездротового зв'язку має заслужену довіру професійних кіберспортсменів в усьому світі. Клавіатура G915 також зберігає повну функціональність під час під'єднання через USB-порт, а отже, її можна заряджати безпосередньо під час гри.

Неймовірно тонкий корпус
Клавіатура G915 — це справжній витвір конструкторського та дизайнерського мистецтва. Завдяки винятково високій культурі збирання й застосуванню матеріалів найкращої якості модель G915 вирізняється неймовірно тонким корпусом, не поступаючись за функціональністю й технічними характеристиками традиційним аналогам. Отже, це міцний та зручний пристрій, оптимізований для тривалих ігрових сеансів, можна, без перебільшення, віднести до нового покоління механічних ігрових клавіатур.

RGB-підсвітка за технологією LIGHTSYNC
Клавіатура G915 втілила в собі інтелектуальну технологію RGB-підсвітки LIGHTSYNC, яка дає змогу настроювати ефекти підсвічування для кожної клавіші, використовуючи палітру з приблизно 16,8 млн відтінків. Крім користувацьких анімаційних ефектів, є також безліч ефектів із попередньо заданими параметрами. Це дає користувачеві змогу повністю зануритися в атмосферу улюблених ігор. Підсвітку клавіатури можна синхронізувати з підсвіткою інших пристроїв і налаштувати так, щоб вона максимально відповідала стилю й динаміці гри.

Характеристики Клавіатура бездротова Logitech G915 Gaming Wireless Mechanical GL Tactile RGB (920-008909)

Тип клавіатури
Країна-виробник
Інтерфейс
Під'єднання
Довжина кабелю, м
Підсвічування клавіш
Колір
Розкладка
Сумісність з ОС
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 23

 • Чепский Роман
  • Продавець: Rozetka

  Прочитав отзывы на Розетке, заказал 3 штуки (клавиатура на подарок), чтоб выбрать негнутую. В пункте выдачи Розетка открыли все три, ВСЕ клавиатуры выгнутые! К тому же, выгнуты в РАЗНЫХ местах. Выбрали более менее нормальную, так ждать следуюущую не было времени, день рождения, все таки.
  Жесть началась потом, клавиатура, беспроводная! работает только с проводом! Отключая провод видишь в настройках виндовс надпись - ошибка драйвера и, собственно ВСЕ! В проге от логитеч она неактивна, ее предлагают, хм, включить! Слов нет. Давно меня так не расстраивали устройства Премиум сегмента.
  Никакие танцы с бубном не помогают, клава работает только с проводом. Это новый вид троллинга от Логитеч?

  Переваги:
  неплохо выглядит.
  Недоліки:
  погнута. не работает без провода. ((
 • Афоничев Алексей
  • Продавець: Rozetka

  Як ви, певно, зрозуміли, клавіатура з браком: корпус вигнутий настільки, що ножки посередені просто висять. Це дратує і клавіатура з таким дефектом не має права коштувати 300 баксів. І найгірше те, що я тричі замовляв її з різних місць і кожного разу вона приходила погнута. В решті решт взяв в іншому місці.
  Ще з мінусів це неможливість перепрограммувати клавіши, як це дозволяють, наприклад, клавіатури SteelSeries. Додаткові клавіши ліворуч це просто мєрзость, і я кажу не саме про цю клавіатуру, а в загалі, бо вони тільки створюють незручність.
  Нажаль інших низкопрофільних механічних клавіатур на ринку не має, то ж маємо, що маємо.

  Переваги:
  Низкопрофільний дизайн, програмне забезпечення
  Недоліки:
  Дефект корпуса, неможливість перепрограмування клавіш, додаткові клавіши
 • Сальников Вячеслав
  • Продавець: Rozetka

  Это проблема многих клавиатур: через какое-то время под кнопки (реальные кнопки) набивается пыль, волосы и др., после чего кнопки начинаю "залипать" (двойное нажатие или отсутствие нажатия).

  В моём случае кнопка отлично нажимается, если снять внешнюю часть (обычно это ээээ никак не помогает).
  Продул сжатым воздухом, залил 96% спиртом. Вроде бы помогло.

  Но всё это произошло через 9 месяцев использования.
  Моя клавиатура от Red Corsair начала так себя вести через 2 года гейминга (+ я много печатал), которая стоила в три раза дешевле.

  Если учесть, что эта проблема не только у меня встречалась (Reddit полон таких же проблем с этой и другими клавиатурами), то Logitech я брать вряд ли буду.

  Хотя мышка работает уже три года без проблем...

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Клавіатура бездротова Logitech G915 Gaming Wireless Mechanical GL Tactile RGB (920-008909)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.