Опис Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Tactile RGB USB (920-008991)

Новий вимір якості
Ця досконала ультратонка клавіатура втілила в собі новітні ігрові технології. Вона обладнана спеціальними G-клавішами та системою RGB-підсвічування за технологією LIGHTSYNC, а всі параметри її роботи можна налаштувати. Щоб задовольнити запити найвимогливіших гравців, розробники обладнали її плоскими механічними перемикачами GL, доступними в декількох різновидах: з лінійним ходом, з тактильним відгуком або видають клацання під час спрацьовування. Ознайомтеся з клавіатурою G815 і відкрийте для себе новий вимір якості гри.

Неймовірно тонкий корпус
Клавіатура G815 — це справжній витвір конструкторського та дизайнерського мистецтва. Вона вирізняється неймовірно тонким корпусом, не уступаючи за функціональністю та технічними характеристиками традиційним аналогам. Отже, це міцний та зручний пристрій, оптимізований для тривалих ігрових сеансів, можна, без перебільшення, віднести до нового покоління механічних ігрових клавіатур.

RGB-підсвітка за технологією LIGHTSYNC
Підсвітку клавіатури G815 можна налаштувати, присвоївши кожній клавіші один із приблизно 16.8 млн відтінків. Крім користувацьких анімаційних ефектів для клавіатури можна використовувати також безліч ефектів із попередньо заданими параметрами. Завдяки технології LIGHTSYNC підсвітка реагує на звуки, зміну зображення на екрані, а також певні дії в іграх. Все це забезпечує ефект повного занурення у віртуальну реальність, якого неможливо досягти у разі використання звичайної RGB-підсвітки. Підсвітку клавіатури можна синхронізувати з підсвіткою інших пристроїв і налаштувати так, щоб вона максимально відповідала стилю й динаміці гри.

Спеціальні елементи керування медіа
Всі елементи керування мультимедіа перебувають під рукою. Спеціальні елементи керування мультимедіа дають нагоду миттєво вимикати звук, регулювати гучність, запускати та зупиняти відтворення аудіо- та відеоматеріалів, а також переходити від одного запису до іншого.

Характеристики Клавіатура дротова Logitech G815 Gaming Mechanical GL Tactile RGB USB (920-008991)

Тип клавіатури
Країна-виробник
Інтерфейс
Під'єднання
Довжина кабелю, м
Підсвічування клавіш
Форма
Колір
Розкладка
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 14

 • Дячок Василь
  • Продавець: Rozetka

  Якісна клава, вигляд чудовий, стильно, зручно користуватись, додаткові клавіші просто супер, приємна на дотик. Мультимедіа чудово розташовано, і все при купі, зручно.

  Переваги:
  Все сподобалось.
  Недоліки:
  Вигин в стилі радуги у всіх по ходу, метал такий) но ніяк не помічається і ні на що не впливає, хіба що на зчеплення зі столом тріхи.
 • Сергей Кимлик
  • Продавець: Rozetka

  Клава во всем хороша, и тактильные ощущения на уровне, и звучит приятно (у меня версия GL-Tactile) и низкий профиль клавиш, чего так не хватало в механических клавиатурах. Но есть один БОЛЬШОЙ недостаток. По левому краю расположены функциональные клавиши, я надеялся что для меня это не станет проблемой, так как я набираю текст в слепую, но нет, оказалось что мезинец постоянно вместо ctrl и shift - лезет не туда.
  поработав несколько часов, руки привыкли и проблема стала менее критичной, а потом я догадался снять эти кнопки вообще, и теперь норм.

  Переваги:
  Низкий профиль кнопок, хорошее качество
  Недоліки:
  Дополнительный ряд функциональных кнопок слева
 • Ярослав Зинченко
  • Продавець: Rozetka

  Крутой и качественный товар, механика говорит сама о себе, тактильные свичи хорошо себя демонстрируют, сильно не шумят и хорошо срабатывают.

  Лично мне мешает дополнительный ряд клавиш, мне кажется такие клавиши должный располагаться не возле часто нажимаемых клавиш. За много лет я привык что крайний левый угол это ctrl и shift, но здесь попадаю в доп клавишу. Надо переучиваться.

  Похожая история с esc. Вроде как он расположен пропорционально клавишам и на своем месте. НО. Так как верхняя часть клавиатуры немного длиннее то в левом верхнем углу расположено лого, а раньше у меня там был esc. И сейчас я тыкаю в лого :) в место esс. Опять так нужно привыкать.

  Также к плюсам можно отнести софт, с которого можно настроить все что угодно, и наличии панели мультимедиа.

  Переваги:
  RGB, механика, материалы.
  Недоліки:
  Дополнительная секция клавтшь и расположение ESC
Дивитися всі відгуки →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.