ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
 • Отримайте 5% знижки
 • Безкоштовна доставка до дверей на обрані товари!
Відео

Веб-камера Logitech StreamCam Graphite (960-001281)

56 відгуків Код:  200645917
Роздільна здатність відео
Вбудований мікрофон

Веб-камера Logitech StreamCam Graphite (960-001281)

56 відгуків Код:  200645917

Колір: Black

Продавець:

7 999

5 999

Закінчується

595

+ 59 бонусних ₴ на рахунок у разі купівлі
Розпродаж до 19-річчя до -60%

Гарантія. 24 місяці офіційної гарантії від виробника Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Logitech

Logitech StreamCam


Розкажіть усім про своє захоплення

Пряма трансляція


За допомогою вебкамери Logitech StreamCam ви зможете створювати сюжети на абсолютно новому рівні, щоб розповісти про своє захоплення всьому світу. Завдяки перевагам, як-от бездоганна якість зображення, два фронтальних мікрофони, інтерфейс USB-C і кілька варіантів кріплення, ця камера ідеально підходить для трансляції відео на улюблених каналах — просто будьте собою, й успіх вам забезпечений!

Сумісність з ОС Windows і Mac.

Чудова комбінація


ПЗ Logitech Capture сприяє повному розкриттю можливостей вебкамери Logitech StreamCam, пропонуючи автоматичне настроювання функцій, як-от витримка, кадрування, стабілізація зображення й ін. Ви ж можете зі спокійною душею зосередитися на створенні цікавого сюжету.

Максимально реалістичне зображення під час трансляції з частотою 60 кадрів на секунду


Ви — яскрава особистість, але самі на себе не схожі на тьмяних кадрах стандартного відео? Транслюйте та записуйте плавне відео з яскравими природними кольорами, чітким передаванням руху й максимальною деталізацією у форматі Full HD (1080p) за частоти 60 кадрів на секунду.

Автоматичне настроювання фокусування та витримки


Несподіване розфокусування зображення може звести нанівець усі зусилля зі створення цікавого сюжету. Інтелектуальна технологія розпізнавання облич стежить за тим, щоб ви завжди були у фокусі, хай де будете, й автоматично встановлює потрібну витримку, даючи змогу мати чудовий вигляд у будь-яких умовах освітлення.

Вертикальне відео у форматі Full HD


Під час повороту корпусу камера StreamCam відразу ж переходить у режим вертикального знімання. Вертикальне відео у форматі 9:16 з якістю Full HD якнайкраще підходить для створення історій в Instagram або на Facebook.

Інтерфейс USB-C


Для швидкого й ефективного передавання відеоданих у камері StreamCam передбачений надійний і функціональний роз'єм USB Type-C. Сумісність з Windows 10 і macOS 10.14, а також із новішими версіями цих ОС.

Різні варіанти кріплення


Завдяки кільком варіантам кріплення для кожного відео легко підібрати потрібний кут знімання. Вебкамера встановлюється на штатив або на монітор. В останньому разі її можна повертати за вертикаллю та горизонталлю. Вбудована електронна система стабілізації зображення компенсує тремтіння й погойдування камери під час її переміщення або зіткнення з іншими предметами.
Logitech
Logitech
Logitech
Logitech

Опис

За допомогою веб-камери Logitech StreamCam ви зможете створювати сюжети на абсолютно новому рівні, щоб розповісти про своє захоплення всьому світу. Завдяки таким перевагам, як бездоганна якість зображення, два фронтальних мікрофони, інтерфейс USB-C і кілька варіантів кріплення, ця камера ідеально підходить для трансляції відео на улюблених каналах - просто будьте собою, і успіх вам забезпечений!

ПЗ Logitech Capture сприяє повному розкриттю можливостей веб-камери Logitech StreamCam, пропонуючи автоматичне налаштування таких функцій, як витримка, кадрування, стабілізація зображення тощо. Ви ж можете зі спокійною душею зосередитися на створенні цікавого сюжету.

Максимально реалістичне зображення під час трансляції з частотою 60 кадрів на секунду
Ви - яскрава особистість, але самі на себе не схожі на тьмяних кадрах стандартного відео? Транслюйте та записуйте плавне відео з яскравими природними кольорами, чітким передаванням руху та максимальною деталізацією у форматі Full HD (1080p) за частоти 60 кадрів за секунду.

Автоматичне налаштування фокусування та витримки
Несподіване розфокусування зображення може звести нанівець усі зусилля зі створення цікавого сюжету. Інтелектуальна технологія розпізнавання облич стежить за тим, щоб ви завжди були у фокусі, де б не розташувалися, і автоматично встановлює потрібну витримку, даючи змогу мати чудовий вигляд у будь-яких умовах освітлення.

Вертикальне відео у форматі Full HD
Під час повороту корпусу камера StreamCam одразу ж переходить у режим вертикальної зйомки. Вертикальне відео у форматі 9:16 з якістю Full HD якнайкраще підходить для створення історій в Instagram або на Facebook.

Різні варіанти кріплення
Завдяки кільком варіантам кріплення для кожного відео легко підібрати потрібний кут зйомки. Веб-камера встановлюється на штатив або на монітор. В останньому випадку її можна повертати по вертикалі та горизонталі. Вбудована електронна система стабілізації зображення компенсує тремтіння і погойдування камери під час її переміщення або зіткнення з іншими предметами.

Інтерфейс USB-C
Для швидкого та ефективного передавання відеоданих у камері StreamCam передбачено надійний і функціональний роз'єм USB Type-C. Сумісність із Windows 10 і macOS 10.14, а також із новішими версіями цих ОС.

Інтелектуальне автоматичне кадрування
Завдяки технології Logitech Capture веб-камера StreamCam автоматично фокусується на людині в кадрі, тому на всіх своїх відео ви незмінно будете в центрі уваги.

Висока якість звуку
Два фронтальних мікрофони передають людський голос без технічних спотворень, зберігаючи його природне звучання і все багатство інтонацій, тому лірична пісня або кумедна історія у вашому виконанні точно знайдуть відгук в аудиторії.

Підтримка OBS, XSplit і Streamlabs
Веб-камера Logitech StreamCam оптимізована для використання з додатками Open Broadcaster Software (OBS), XSplit і Streamlabs, які дають змогу транслювати відео на каналах Twitch, YouTube тощо.

Характеристики

Роздільна здатність відео
Поле огляду, °
Вбудований мікрофон
Фокусування
Сумісність ОС
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 56

 • Максим Пилипчук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White

  Камера хорошая, четкая и красивая картинка, дизайн приятный хоть и камера немного большая.
  Из минусов почему-то не положили в комплекте "Премиум-лицензия XSplit сроком на 3 месяца" о которой заявлено в характеристиках, что очень обидно.

  Переваги:
  Дизайн, качество фото/видео
  Недоліки:
  Нету премиум-лицензии XSplit в комплектации
 • Семен Шеховцов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White

  дуже задоволений цією покупкою. Якість зображення - неперевершена, працює ідеально, жодних нарікань, все як і має бути, так як і заявлено виробником

  Переваги:
  неймовірна якість зображення та передачі кольору
  Недоліки:
  поки що не знайшов
 • Максим Мазура
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White

  Топ

Дивитися усі відгуки до товару →