Відгуки покупців про Кава в зернах L'OR Crema Absolute Classic 500 г (8711000369852) 22

• Кава в зернах L'OR Crema Absolute Classic 500 г (8711000369852) фото від покупців 1
  • Кава в зернах L'OR Crema Absolute Classic 500 г (8711000369852) фото від покупців 2

100%-я подделка!!! Очень НЕ рекоммендую покупать у этого поставщика!!! Прекрасно знаю вкус и аромат настоящего кофе Лёр в оригинале. В упаковке ДЕШЁВКА СРЕДНЕГО КАЧЕСТВА. Заказал по глупости три упаковки и теперь жалею о выброшеных деньгах на ветер. Все три пачки отправились в масорное ведро. При получении проверяйте на запах, на лицевой части есть клапан. ПОКУПАТЬ НЕ РЕКОММЕНДУЮ, ПОДДЕЛКА!!!

Переваги:
    Нет достоинств
    Недоліки:
    Содержимое не соответствует
    • Елена

Партии разные бывают. У разетки прямые поставщики, подделок не продают здесь.

Андрію, дякуємо за коментар. Якщо Ви придбали продукцію нашого підприємства проте залишились незадоволені її смаком, будь ласка, зателефонуйте на нашу безкоштовну інформаційну лінію 0 800 508 111, наш представник уточнить деталі, необхідні для проведення перевірки.

• Юлия

Вкусный кофе по этой цене

Переваги:
    Качество. Цена
  • Олександр Колпак

Купую цю каву вже цілий рік це найсмачніше що смакував якість супер

Переваги:
    Смачна
    Недоліки:
    Нема
  • Frosttaim Мороз

Отличный кофе! Если акционая цена - то вообще удачный выбор!

Переваги:
    Не кислый, в меру горьковат. Для кофе машины, где настроена порционность на свой вкус, аромат отличный.
    Недоліки:
    Для меня нет.
  • Юрий Песков

• Аромат

Вкус на любителя. для меня через чур горький.

Складний

Не виражена

• Владимир Попов

• Аромат

Як на мене ідеальна кава для тих, хто не любить кислоту та гіркоту. Приємна на смак.

Гармонійний

Помірна

• Світлана

• Аромат

Не терплю кислинку в каві, отже ця одна з небагатьох, які мене задовільняють. Я вживаю багато кави, і для мене важлива сталість якості - не хочеться весь час перебирати нестабільних місцевих виробників, я хочу щоб купила і розуміла який буде результат. Ця кава мене повністю задовільняє, та й ціна не захмарна на відміну від Лавацци, яку я пила багато років аж доки не купила ящик 6 кг фальсифікату.

Переваги:
    Смак, стабільна якість.
    • Смак

Гармонійний

Не виражена

• Євген Шиб

Кава має м'який смак. Ні вираженої кислинки, ні гіркоти. Крема відчувається на запах.

Переваги:
    Хороша ціна. Непоганий смак.
    Недоліки:
    Поки не знайшов
  • Лариса Березина

• Аромат

Очень нравится этот кофе, ощущается крема, привкус шоколада, делаем капучино в кофе машине, пенка восхитительная.

Переваги:
    Отличный кофе

Багатий

Помірна