Оплачуйте Карткою Rozetka
Карта пам'яті microSDXC (UHS-1) Apacer 128Gb class 10 V10 A1 R100MB/s (adapter SD) (AP128GMCSX10UB-R) - зображення 2
Карта пам'яті microSDXC (UHS-1) Apacer 128Gb class 10 V10 A1 R100MB/s (adapter SD) (AP128GMCSX10UB-R) - зображення 1
Карта пам'яті microSDXC (UHS-1) Apacer 128Gb class 10 V10 A1 R100MB/s (adapter SD) (AP128GMCSX10UB-R) - зображення 2
Карта пам'яті microSDXC (UHS-1) Apacer 128Gb class 10 V10 A1 R100MB/s (adapter SD) (AP128GMCSX10UB-R) - зображення 1
1/2

Карта пам'яті microSDXC (UHS-1) Apacer 128Gb class 10 V10 A1 R100MB/s (adapter SD) (AP128GMCSX10UB-R)

Код :  545459973
Обсяг пам'яті

Є в наявності

2 083

1 876

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 188  x 10
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 268  x 7
Покупка частинами monobank
monobank
від 469  x 4
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 469  x 4
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 469  x 4

Обсяг пам'яті: 128 ГБ

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Безкоштовно

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Безкоштовно

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця, Кредит
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 5 років. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Карта пам'яті Apacer microSDHC UHS-I U1 Class 10 з SD-адаптером — покоління високопродуктивних карт пам'яті, які забезпечують високу швидкість операцій при використанні в смартфонах та планшетах, а також плавне відтворення відео високої чіткості для створення найдосконалішого досвіду використання мобільних додатків. скоротити час очікування під час відкриття файлів. Підвищення багатозадачності При активації кількох додатків та віджетів продуктивність залишається незмінною. Відповідає стандарту SD 3.0 UHS-I та є найкращим варіантом для модернізації в рамках варіантів високошвидкісних карток пам'яті стандарту UHS-I.

Характеристики

Обсяг пам'яті
Швидкість запису
Клас швидкості відео
Швидкість читання
Особливості
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 5 років
Країна-виробник товару

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.2/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    10 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Андрей Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 32 ГБ

    Купляв для камери спостереження
    Проробила 15 днів.

    Переваги:
    Немає
    Недоліки:
    Дуже швидко вийшла з ладу
  • Сергій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 64 ГБ

    Скільки користуюсь смартфонами, завжди користувався картами пам'яті цього бренду, ніколи ніяких проблем не було, тож коли вкотре настав час збільшити пам'ять в телефоні, то без вагань замовив знову Apacer. Дев'ять місяців - працює безвідмовно.

    Переваги:
    Довіряю цьому бренду, ніколи не було проблем з продукцією Apacer, на відміну від інших. Маю флешки та карти пам'яті Apacer, яким вже років та років.
    Недоліки:
    Ціни на пам'ять стали кусь-кусь :(
  • Максим З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 128 ГБ

    Гарна флешка за свої кошти, швидка

Читати всі відгуки →