Відгуки покупців про Маршрутизатор Mercusys MR60X Wi-Fi6

9 відгуків

Код:  403570758

Залиште свій відгук про цей товар
Отримайте + 70 бонусних ₴ за відгук 
 • Богдан Стаднік
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  За свою цену лутший роутее

 • Віталіна Клічко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Роутер отличный по дизайну, работает хорошо

  Переваги:
  Не имеет 100 светящихся кнопочек
  Недоліки:
  Пока нет
 • Артем Топалов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Не знаю, так ли это задумано, но, роутер хороший свои функции выполняет как нужно, скорость соеденения, покрытие, но есть огромный минус на второй день использования весь день выключается судя по всему когда нагревается от работы, продолжает работать но сеть не роздает и по проводу отключает компьютер на минуту где-то, потом на секунд 10 даёт и снова отключает, так пару раз происходит потом судя по всему остывает и через час повторяется снова.

  Переваги:
  Хорошее покрытие, большая скорость ~800 мбит/с, по проводу, и 580 по wifi
  Недоліки:
  Перегревается и из-за этого выключается, что делает невозможным использование
  • Андрій Андрійчук

   У мене та сама біда. Сам по собі бере і перезавантажується. Може по кілька разів на день. Буду міняти на інший, бо немає сечі терпіти

 • Микола Тіщенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  В цілому хороший роутер, через 2 стіни на балконі навіть нормальний сигнал, для побутового користування з головою, якщо не вдаватися в деталі, але після встановлення виявилося що дуже ріже швидкість по LAN і WAN порту, напряму 1 гіг, через роутер по WAN порту і LAN до комп'ютера вже 550 мбс, виявилось що це встановленний файрволл в роутері пропінговую WAN порт, через те і падає, якщо зняти галочку все стає нормально, також через Wi-Fi Analyzer виявлено що всі пристрої сусідів автоматично працюють на 20 mhz, через те 5 ghz досить неприємно пінгує, ширину каналу на 40 чи 80 виставити неможливо, бо там один параметр "20/40/80 mhz", тобто він ширину вибирає автоматично 20, думаю через це бувають перешкоди сигналу, і в тесті швидкості я в 2х метрах від роутеру бачів швидкість як 150 так і 400 мбс(але це рідко), ноутбук в півметрі від роутера більше 300 не видавав, хоча інший роутер на Wi-Fi 5 видає через стіну 460 мбс. Якщо узагальнити, то з'являється враження, наче якось працює, але прошивка недопиляна, незрозуміло чого ріже швидкість, чого пінгує і чого неможливо обрати ширину каналу самостійно, також саме цих каналів чогось доступно тільки чотири. Дзвонив на техпідтримку бренду, і чого так взагалі коїтся мені пояснити не змогли.

  Переваги:
  Потужність сигналу
  Недоліки:
  Неможливість обрати ширину каналу, ріже швидкість, недороблена прошивка
 • Андрій Скринник
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Непоганий роутер. Гарно упакований. Приємний дизайн. Інструкція на солов'їній є. Антени на дотик відчуваються дещо іграшковими. Довжина дроту живлення близько 1.5 метра. У комплекті кабель живлення 1 м. CAT5E. Стартує швидко. З'єднання смартфону по Wi-fi на частоті 5 ГГц відбулося відразу. З'єднання з мережевою картою комп'ютера на базі Intel AX210 миттєво та без проблем. Відносно легкий, але у руках не відчувається як відверта іграшка. Вага приблизно 250 гр. Габарити на фото. Блок живлення на 12 вольт 1 Ампер. На вигляд досить непоганої якості, але відразу відкрився дуже неприємний для мене нюанс - відчутний зблизька високочастотний писк блоку живлення. Далі подивлюсь, як воно буде вночі. Світлодіод утоплений у корпус та в очі наче не сліпить. Мій 100 Мбіт - ний тариф звичайно утилізує без проблем приблизно 95 завант./95 відвант. як з смартфоном, так і з комп'ютером. Як заведу Гігабіт - протестую та доповню відгук. Поки рано щось казати - потрібно тестити та спостерігати.

  Переваги:
  Відносно недорогий, приємний дизайн, Порти 1 Гбіт, WiFi 6, 3 роки гарантії.
  Недоліки:
  Дещо щільні порти - трохи важко вставити конектор дроту у роз`єм WAN/Lan та заважаючий відключенню конектора бортик зверху корпуса.
  • Андрій Скринник

   Згодом з'ясувалося, що високочастотний писк надходить не з цього блоку живлення (поряд підключені інші), тому блок живлення роутера працює нормально, не гріється та без будь-яких звуків.

 • Александр Лаврусенко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший модем, очень стильно выглядит, мощный сигнал, достает во все части дома.

  Переваги:
  Высокая скорость , простота в установке и эксплуатации
  Недоліки:
  После двух месяцев использования недостатков не выявлено
 • Олександр Ковбаса
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купив на днях роутер mercusys mr60x за на цій сторінці. Отримав, перевірив, все добре працює. Максимально підключав 11 пристроїв.

  А коли дійшов до підключення витих пар то на роутері 1 wan та 2 lan та дизайн відрізняється. Перевірив ще раз модель, все збігається крім дизайну та кількості портів. Вдалося перевести пристрої до підключення по wifi.

  Якщо вам вистачає 2 lan то роутер добрий.
  Офіційна сторінка роутера з актуальними фотографіями та характеристиками посилання

  Прошу актуалізувати оголошення, замінити фотографії та характеристики. Так як дизайн інший та портів меньше ніж написано. Написано 1 wan 3 lan. Фото додаю.

  Переваги:
  Швидкий, простий в налаштуваннях, сучасний захист wifi
  Недоліки:
  2 lan та 1 wan
 • Иван Греков
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купляв для гігібітного, оптоволоконного інтернету, комплектація стандартна, через мобільний додаток дуже просте підключення, заявлені характеристики повністю відповідають на практиці

  Переваги:
  Зручний додаток
  Недоліки:
  Не виявив
 • Михаил Довгий
  Продавець: Rozetka

  Отличный роутер!!