Дитяча суміш початкова молочна суха Nestle NAN 1 Optipro з олігосахаридом 2'FL для дітей з народження 800 г (7613032405700)

184 відгуки

Код:  2594892

Опис Дитяча суміш початкова молочна суха Nestle NAN 1 Optipro з олігосахаридом 2'FL для дітей з народження 800 г (7613032405700)

НАН Оптіпро 1 — збалансована молочна суміш, призначена для годування здорових дітей з народження у випадках, коли грудне вигодовування неможливе. Забезпечує вашу дитину всіма поживними речовинами, необхідними для гармонійного фізичного та розумового розвитку.
Для харчування дітей грудного віку перевага надається грудному вигодовуванню. Ідеальною їжею для грудної дитини є молоко матері. Продовжуйте грудне вигодовування якомога довше. Перед тим, як прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, зверніться за порадою до лікаря.

Склад: сироватка молочна демінералізована, знежирене молоко, рослинні олії (соняшникова високоолеінового, кокосове, соєва, соняшникова, масло з Мортіерелли Альпіни), лактоза, риб'ячий жир, кальцію цитрат, гідроксид калію, цитрат калію, мінерали (сульфат заліза, сульфат цинку, сульфат міді), вітамінно-мінеральний премікс (L-аскорбат натрію (С), DL-альфа-токоферолу ацетат (Е), нікотинамід (РР), кальцію D-пантотенат (В5), тіаміну мононітрат (В1), рибофлавін (В2), ретинолу ацетат (А), піридоксину гідрохлорид (В6), сульфат марганцю, йодид калію, фолієва кислота (В9), селенат натрію, филлохинон (К), D3 холекальциферол (Д), D-біотин (В7), ціанкобаламін (В12), інозит, таурин), хлорид магнію, олігосахариди 2'FL, емульгатор соєвий лецитин, хлорид калію, регулятор кислотності лимонна кислота, L-фенілаланін, фосфат натрію, культура біфідобактерій Лактіс (не менше 1х106 КУО / г), хлорид натрію, гідроксид кальцію, нуклеотиди, L-гістидин, L-карнітин, сироватковий білок. Упаковано в модифікованій атмосфері з азотом.

Інструкція з приготування:

 • Вимийте руки перед тим, як готувати дитині молочну суміш.
 • Ретельно вимийте пляшечку, соску та кришечку. Прокип’ятіть їх впродовж 5 хвилин. Залишайте накритими до використання.
 • Прокип’ятіть питну воду і дайте їй охолонути до 37°C.
 • Відповідно до таблиці годування налийте точну кількість теплої води в прокип’ячену пляшечку. Потім додайте точну кількість мірних ложок порошку відповідно до віку Вашої дитини. Для приготування суміші використовуйте лише мірну ложку, заповнену без гірки.
 • Переконайтеся, що ложка суха і сховайте її в банку. Після приготування суміші банку з порошком слід щільно закрити і зберігати в сухому прохолодному місці.
 • Закрийте пляшечку і добре збовтайте до повного розчинення порошку. Перед годуванням перевірте температуру.

Табличні дані щодо рекомендованих об'ємів суміші та частоти годування можуть змінюватись залежно від індивідуальних особливостей дитини. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Для збереження кiлькостi живих бактерій у готовій суміші, прокип'ячену воду слiд остудити до температури тіла (37°C), пiсля чого додати суху суміш. Примiтка: для приготування сумiшi необхiдно користуватися мiрною ложкою, заповненою без гiрки. Розведення неправильної кiлькостi порошку – бiльшої чи меншої порiвняно з кiлькiстю, вказаною в таблицi, – може призвести або до зневоднення органiзму дитини, або до порушення її харчування. Вказанi пропорцiї не можна змiнювати без поради лiкаря. Проконсультуйтесь зі своїм лікарем, перш ніж вводити будь-які нові продукти в раціон дитини. Якщо лікар порекомендував вам більш раннє введення нових продуктів, зменшіть споживання суміші відповідно до рекомендацій. Потреби дитини можуть варіюватися в залежності від віку. Примітка: уникайте тривалого зберігання при високих температурах.

Попередження: використання некип'яченої води і непрокип’ячених пляшечок, неправильне зберігання, транспортування, приготування і годування можуть несприятливо вплинути на здоров'я дитини. Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування. Суміш слід готувати безпосередньо перед кожним годуванням. Точно дотримуйтесь інструкції. Готова суміш, що залишилася після годування, не повинна зберігатися і використовуватись в подальшому. Під час годування необхідно підтримувати дитину, щоб вона не захлинулась. Коли дитина підросте, переходьте на годування з чашки.

Важлива інформація: для харчування дітей грудного віку перевага надається грудному вигодовуванню. Ідеальною їжею для грудної дитини є молоко матері. Продовжуйте грудне вигодовування якомога довше. Перед тим, як прийняти рішення про штучне вигодовування з використанням дитячої суміші, зверніться за порадою до лікаря.

До і після відкриття продукт зберігати за температури не вище 25°C і відносної вологості повітря не більше 75%. Після приготування суміші упаковку з продуктом слід щільно закрити. Після відкриття вжити протягом 3-х тижнів, не рекомендується зберігати в холодильнику.

Характеристики Дитяча суміш початкова молочна суха Nestle NAN 1 Optipro з олігосахаридом 2'FL для дітей з народження 800 г (7613032405700)

Вид суміші
Кількість в упаковці, шт
 • 1
Продукт не містить
 • Цукор
  Пальмову олію
  Крохмаль
Країна-виробник
Вага
 • 800 г
Вид упаковки
 • Жерстяна банка
Термін зберігання
 • 24 місяці
Термін зберігання після відкриття упаковки
 • 3 тижні
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 184

 • Гладун Михаил
  • Продавець: Rozetka
  • Количество предметов, шт: 1

  Не знаю почему, но беру в другом месте такой же нан, подходит великолепно. Беру тут, растворяется отвратительно, у малого колики, в туалет раз в 2-3 дня не чаще. Предпологаю что хранение не соответствут требованиям. Срок годности норм но видно что порченный. Не рекомендую, так как дети это не игрушка, поставщик безсовесный

  Переваги:
  Цена
  Недоліки:
  2 из 2х порченый
 • Анна
  • Продавець: Rozetka
  • Количество предметов, шт: 1

  Нам смесь не подошла! До этого кушали пре нан жидкий, потом пре нан сухой в ж/б банке, проблем не было. Перешли на эту смесь и катастрофа просто. Переходили плавно по схеме как назначил доктор. Ребенок больше 3х суток разрывался от коликов, газики не отходили, постоянно не наедались, ребенок голодный.

  Переваги:
  Удобная упаковка, не высокая цена.
  Недоліки:
  Нам смесь не подошла. Это все очень индивидуально.
 • таня головий
  • Продавець: Rozetka
  • Количество предметов, шт: 1

  вірно вказуйте ім'я одержувача.третій раз неправильно вказуете

Дивитися всі відгуки →

Відео з Дитяча суміш початкова молочна суха Nestle NAN 1 Optipro з олігосахаридом 2'FL для дітей з народження 800 г (7613032405700)