Відгуки покупців про Маршрутизатор Netis MW5360 з радіомодулем зв'язку LTE

15 відгуків Код:  361940109
  • Олег Сердюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Недорогий та простий в експлуатації пристрій, брав саме для 4G мережі, прийом-передача чудові.
    Дістав пристрій з упаковки, підключив додаткові антени, вставив Sim (саме в той перехідник що йшов в комплекті), підєднав блок живлення, ввімкнув пристрій кнопкою на задній панелі. За хвилину комп побачив нову мережу, підєднався до неї, в браузері зайшов на посиланнявідкрилося меню керування роутером, прпойшов кілька кроків налаштування, встановив пароль, і все інтернет є.

Переваги:
    Ціна, функціонал.
    Недоліки:
    Не виявив.
  • Сергій Щерба

Супер працює дуже норм

• Святослав Вискребов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

не работает слот для сим карты

• Валерій Волосюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

купив роутер Netis MW 5360 рік тому..в селі у батьків зона покриття сигналу низька..після підключення цього маршрутизатора-проблем з інтернетом немає.працює чудово..

• Евген Омельченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

В перший день оновив прошивку до останньої. Зараз працює на дачі де нестабільний прийом сигналу. Без підключення підсилювача 4G сигналу приймав тільки 3G. З підсилювачем працює все стабільно.

Переваги:
    Швидкий Wi-fi
    Недоліки:
    Не виявлено
  • роман винник
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Чудовий роутер для дачі села там де не має можливості проведення інтернету то що треба супер

Переваги:
    Ціна функціональність
  • Олег Гумовський
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Сімку бачить інколи після оновлення конфігурації. До оператора взагалі не підключається. Дуже примхлива модель в плані використання моб.мережі. Бачу пот отзивах, що я не перший з таким питанням. Гадав що користувачі щось не доганяють, але ні, це дійсно модель така. Гаджет має працювати а не вимагати оновлень, налаштувань, та іншої уваги.

Переваги:
    просто роутер 300 мБіт
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Поки, що оцінка 3 бо товар прийшов з браком, з розеткою поки не зв'язався номері їх немає в телеграмі не відповідають.
    при першому огляді все було чудову, щоб перевірити справність та швидкість інтернету я вставив власну сімку з телефону в роутер. але сімка вставлялась перше якось підозріло з "тертям". не збагнувши уваги я продовжив перевірку, сімку впізнало з першого разу. Все працювало. Після того я почав діставати, і так само сімка після "кліку" щоб дістати почала тугенько виходити, після чого я замітив подряпини на сім карті. на щастя карта в телефоні прийнялась нормально. Через годину я знайшов іншу сімку, але вже другий раз роутер їх не бачив, а вставляння було ще тяжчим.

Переваги:
    не встиг все оцінити, але він працює, видава швидкість 60-80 мб/с.
    Недоліки:
    прийшов з браком слоту для сімкарти
    • Ігор

Ви з комплектним перехідником використовували? Вставляти сімку потрібно тільки з комплектним перехідником. Якщо ж без нього або з іншим, то пошкодить роз'єм і потім вже нічого не допоможе.

• Антон Колодяжный

Саме з ним.

• Ігор

Я б на вашому місці спочатку оновив прошивку до останньої, але вручну скачавши через сайт і підключив роутер до павербанка, щоб випадково світло не пропало. В мене наприклад роутер запрацював з Київстар, а от з Лайфом час від часу пропадав зв'язок і сімку не бачило. Не порівнюйте сигнал з телефоном, тут антени чутливі, він по іншому працює. Тому спробуйте різних операторів, а також зафіксуйте частоту (Band) на конкретній полосі.

• Александр Шевелёв
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Пока ставлю 1. Не видит сим карту , пишет мне - сим карта не вставлена. А это собственно единственное ради чего покупался этот товар, посмотрим что в Розетке скажут на это , будут ли менять. Оператор если что Vodafone , но не думаю что это играет роль

Переваги:
    Не знаю
    Недоліки:
    Не видит симку
    • Ігор

• Александр Шевелёв

Обновлял, ставил симки других операторов - ничего не помогло. Через саппорт Розетки вернул деньги и заказал другой точно такой же. Всё работает в новом , даже без обновления прошивки. Из этого делаю вывод что просто попался бракованный девайс

• Ігор

Ясно. Значить все-таки проблема була в бракованому слоті під сімку. Добре що все вирішилось на вашу користь)

• Іван
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Гарний роутер. Інтернет 4G після оновлення роутера став працювати краще.

Переваги:
    4G. Зміни антени LTE
    Недоліки:
    Поки не виявив.
  • Андрій Новіков
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Придбав з надією користуватися мобільним інтернетом lifecell. Все підключив, пін код картки ввів, але до інтернету від lifecell роутер ніяк не конектиться. Перепробував різні налаштування, але нічого не допомогло. баланс плюсовий, з телефона інтернет lifecell нормально працює. У виборі регіону є росія, Європа ще якісь країни... але немає України. Таке враження, що розетка продає роутери призначені для росії. Можливо саме через це не конектиться. Не рекомендую, викинуті гроші.

Переваги:
    Наразі не бачу
    Недоліки:
    Неможливо підключитися до 4g
    • Андрій Новіков

Після танців з бубном таки якось підключився, але тільки до 3g, в той час як телефон нормально ловить 4 g. При цьому в якийсь момент роутер показав, що нема сім-карти і довелося його перевантажувати. Якісь суцільні глюки. Тому оцінка така сама низька. Як для роутера зі змінними антенами і заявленими характеристиками повне розчарування.

• Сергей Нерсесьян

Та же ерунда, хотя на телефоне 4g, что то удалость сделать?

• Андрій Новіков

Вручну перепрошив нову прошивку з їхнього сайту. При цьому це теж виявилося не просто - глюкнув під час прошивки і я вже думав, що роутеру кінець. Але якось все ж таки прошив. Після цього мережу тримає дещо ліпше, але все одно інколи злітає.

• Игорь
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Увидев единственный плохой отзыв, пересмотрел обзоры на ютьюбе и так акционная цена сильно выигрывала у других моделей с таким же функционалом, то решил взять.
    Прикрутил две антенны из комплекта, которые отлично ловят 4g.
    Вставил симку в лоток, тот в роутер и соединив его с ноутом быстро настроил через стандартные 192.168.1.1
    Нашел в квартире место на кухне, где максимальный входной сигнал.
    Включил, соединился. Все работает.
    Обрывов сигналов не обнаружил. До этого был маленький хуавей, он отлично справлялся тоже, но ввиду своих размеров и отсутствия внешних антенн, выше головы прыгнуть не смог. Так что пришлось покупать данную модель.
    В целом пишу этот отзыв, чтобы поднять его оценку, потому что многих отпугивает единственное мнение - а это неверно. Погуглите обзоры на него в украинских сми и ютьюбе - и сами убедитесь.
    Спасибо!

Переваги:
    Цена, бренд, функционал
    • Антон Колодяжный

яку швидкість видає? і на якій сімкі?

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Отвратительный роутер. Встроенный LTE-модем не держит соединения и отключается от сети после 10 минут. При отключении не пытается переподключиться. Соединение восстанавливается только после перезагрузки роутера.

К покупке крайне не рекомендую

Переваги:
    Недоліки:
    Отвратительно работает в сети LTE

UPD: вышло обновление, роутер теперь держит соединение, есть вопросы к скорости, но наверное своих денег стоит

• Андрей Андрей
    Продавець: Rozetka

Купил не тут. Настроил быстро. Работал с постоянными потерями пинга. Прочитал здесь, что можно установить обновление и потери пинга исчезнут. Автоматическое обновление не получилось выполнить, потому что при попытке обновить писалось сообщение, что сервер обновлений не доступен. Зашёл на украинскую версию официального сайта и оттуда скачал и установил обноление V1.0.1.908
    После обновления маршрутизатор успешно перезагрузился и превратился в кирпич с горящей лампочкой питания.

Переваги:
    Недоліки:
    Некачественная техподдержка, пинг пропадает, нет ПО для смартфнов, в интерфейсе роутера нет никакой возможности диагностики
  • Ігор
    Продавець: Rozetka

Мої враження від роутера позитивні. Купляв в іншому магазині (тут не встигнув під акцію). Налаштував його за 1 хвилину. Є україномовний веб-інтерфейс. Добре ловить 4G мережу Київстар. Швидкість доходить 40 на 40 мегабіт (скріншоти підкріпив) для мого регіону дуже добре. Також в роутера є можливість вибирати Band (частоту) що під час вимкнення світла допомагає вибрати менш завантажену вишку.

Є складнощі в роботі з оператором Lifecell (чомусь скидає мережу до 3G хоча сигнал там дуже добрий), тому 99% негативних відгуків пов'язано з цим. Як там справи з підтримкою Vodafone не знаю. Тому врахуйте цей момент при купівлі. Я думаю це виправлять в майбутньому оновлені.

Переваги:
    Можна вибрати конкретний Band (частоту). З оператором Київстар працює ідеально!
    Недоліки:
    Є складнощі з підтримкою оператора Lifecell.
    • Ігор

Оновлюю відгук за тиждень після використання: роутер почав глючити, скидає мережу до 3G, інколи взагалі попадає мережа на 2-3 хвилини. В той час коли смартфон в тому самому місці працює ідеально без всяких проблем. Подумайте 150 разів над купівлею цього*чудо" роутера. Почитав відгуки на 4pda - проблема така у всіх, і пов'язана вона з дешевим модулем LTE. Із цього випливає така смачна ціна) НЕ РЕКОМЕНДУЮ!