Відгуки покупців про Мобільний телефон Nokia G21 4/64 Dusk

• Сергій
    • Цвет: Nordic Blue

Останнім часом в сім'ї користувалися телефонами Xiaomi, та захотілось спробувати щось нове, тож батькові вирішив взяти Nokia. Перші враження від телефону цілком позитивні, працює шустро, зайвого софта немає, екран не фонтан, але для невибагливого користувача вистачить з головою, батарею на другий день користування ще не розрядив.

Переваги:
    Швидкість роботи, батарея.
    Недоліки:
    Відсутність чохла в комплекті, проста дешева коробка.
  • Вячеслав Чинбай
    • Цвет: Nordic Blue

Прислали телефон дуже швидко, все синхронізувалося і встановилося з попереднього телефона без проблем, батарея добре тримає, жалко не було чохла в упаковці, за те є захисна плівка, в загалом за свою ціну гідний телефон

Переваги:
    Два роки обнови ОС, батарея довго тримає заряд
    Недоліки:
    Не топова камера, але за таку ціну піде
  • Юрій Савочка
    • Цвет: Nordic Blue

Користуюсь тиждень, усе влаштовує, поклеєна плівка, приємний на дотик, "чистий" Android.

Переваги:
    Батарея, NFC
    Недоліки:
    Поки що не виявив.
  • Настя Міщенко
    • Цвет: Nordic Blue

Телефоном користуюсь другий день. Швидкий, батарея досі тримає з отримання на Розетці, поки нарікань немає, хіба що кольори мені здаються дещо блідим в порівнянні з попереднім смартфоном (Гугл Піксель), плюс для мене не дуже зручне розташування кнопки зліва на корпусі. Якість фото дійсно не найкраща, тому це не варіант для інста-блогерів) Втім, для роботи і буденних справ досить гарна модель.

Переваги:
    Батарея, швидкість, чистий Android з можливістю оновлення, дизайн
    Недоліки:
    Якість фото та відображення кольорів
  • Сергій Карплюк

Телефон менI сподобався.

Переваги:
    Бистра зарядка
    Недоліки:
    Нема чохла
  • Станіслав Решетуха
    • Цвет: Nordic Blue

Екран лише HD і це помітно. Не критично звісно, пікселі очі не виколюють, але їх можна помітити(особливо на іконках дотатків). Якщо звикнути, і не акцентувати увагу, то можна жити.

Автономність телефону - напевно найбільша його перевага. Якщо використовувати телефон для соцмереж, ютубу і дзвінків, то можна не заряджати приблизно півтора дні, або навіть 2 дні, якщо не дуже активно користуватись. Але незважаючи на те, що телефон підтримає функцію швидкої зарядки, блоку для цього не поставили. Тому доведеться докупляти, бо без нього телефон заряджається більше 2 годин.

В повсякденних завданнях телефон працює плавно, не підвисає навіть на 60 ГЦ з цим процесор справляється нормально.

Камера середня, або навіть гірше середньої за такі гроші.

Захисна плівка поклеїна, чехла в комплекті немає. Телефон достатньо зручно лежить в руці, але без чехла носити не варіант.

Android One. Система зрозуміла і проста в користуванні, але деяких функцій не вистачає (наприклад, неможливо додати NFC в шторку), також місцями система виглядає досить примітивно і некрасиво.

В загальному, якщо не плануєте робити багато фото, та цінуєте автономність - то Nokia g21 може бути прийнятним варіантом.

Переваги:
    Батарея
    Недоліки:
    Камера, екран HD
  • Євген Каруна
    • Цвет: Dusk

Телефон топ за свою ціну! Спочатку шукали телефон дружині як робочий до 7+- тисяч - цей виявився самим збалансованим варіантом! Покористувавшись тиждень - замовили такий самий на подарунок бабусі.
    По перше - сам бренд Nokia говорить за себе.
    По друге - у нього гарний баланс оперативної пам'яті для свого "заліза" (менше 4-ох вони так туплять з невеликим часом), він шустрий, немає зайвих "оболонок", батарея тримає дуууже довго!
    Всі задоволені! Набагато кращий за конкурентів в ціновій категорії!

Переваги:
    Батаеря, NFC, Type-C, Чистий Андроїд, Дизайн, Плівка на екрані с заводу.
    Недоліки:
    Можливо камера так собі, але за таку ціну - краще не буває:)
  • Андрей Сергеевич
    • Цвет: Dusk

Бренду Nokia стал доверять ещё со времён кнопочных телефонов. И сейчас взял его же. Смартфон выглядит просто шикарно. У него отличная батарея. Мне нравится что он быстро заряжается. Экран достаточно яркий, но при солнечном свете надо руками делать тень, что бы что-то увидеть.

Переваги:
    Батарея, быстрая зарядка, внешний вид,
    Недоліки:
    Яркость экрана при солнечном свете.
  • Дмитро Костюков
    • Цвет: Nordic Blue

Телефон мені сподобався,особливо його виглядом.Не так вже і погана камера,як тут пишуть.За цю ціну суперовий телефон.Як покаже себе далі, побачимо.Нокія хоче повернути собі минулу славу.

Переваги:
    Ціна,акумулятор,nfc,3 роки оновлень,захисна плівка на екрані.
    Недоліки:
    без чехла
  • Владислав
    • Цвет: Nordic Blue

Смартфон Nokia со всеми плюсами и минусами. Взял на замену старой модели которая пострадала от падения( хотя рабочее состояние осталось на высоком уровне) и получил тоже только чуть лучше. Дизайн по-прежнему интересный(на фоне подавляющего числа "кирпичей", материалы качественные приятные на ощупь, сборка хорошая без люфтов и скрипов. Чуть больше памяти, чуть мощнее железо, чуть новее ОС. Доставка быстрая без нареканий.

Переваги:
    Корпус, сборка, шустрая ос,"чистый андроид"
    Недоліки:
    Снова слабая камера.
  • Алёна С.
    • Цвет: Nordic Blue

Nokia G21 хороший смартфон за очень адекватную цену. Нареканий на него никаких нет. Хорошая камера, ёмкая батарея, внешний вид - отличный, есть NFC - модуль. Отлично то, что обещают три года поддержки с обновлениями безопасности. Рекомендую к покупке.

Переваги:
    Камера, батарее, NFC - модуль, внешний вид, три года поддержки с обновлениями безопасности.
    Недоліки:
    Нет.
  • Кириченко Наталия
    • Цвет: Dusk

Смартфон гарний, жінкам рекомендую вибрати рожевий колір корпусу - виглядає благородно і стильно. Телефоном дуже задоволена. Розетка доставила своєчасно. Я вже порекомендувала цю модель смартфона своїм друзям за приємне співвідношення ціни і якості

Переваги:
    Батарея тримає довго, дуже швидкий, фото якісні.
    Недоліки:
    Не має
  • Олександра Шпак
    • Цвет: Dusk

Гарний смартфон, усім задоволена. Ціна - якість відповідає. Працює добре,батарею тримає довго (два дні активного користування).

Переваги:
    Дизайн,камера, довго тримає зарядку
    Недоліки:
    Не має
  • Антонович Іван
    • Цвет: Nordic Blue

Придбав даний телефон після двох років володіння Nokia 5.3. Саме перший плюс для мене це чистий андроїд. Другий звісно ж ціна) Батареї мені вистачає на день. Але телефон постійно активний. Тобто навіть якщо екран не включений то музика через блютус грає постійно в машині... Якихось глюків, недоліків по зборці не виявив, все супер. Камера, якщо чесно не здивувала. По відчуттях на рівні мого попередника. Від нової моделі хотілося би якісніших фото. В загальному рекомендую. За свої гроші нормальний робочий коник)

Переваги:
    Чистий андроїд ціна
    Недоліки:
    Очікував від камери більшого
  • Павел Антонюк
    • Цвет: Nordic Blue

Нокіа користуюсь останні 5 років. Не підводили. Надіюсь що і ця модель не підведе.

Переваги:
    Надійність
    Недоліки:
    Поки не знайшов
  • Тарас
    • Цвет: Nordic Blue

Коли почав шукати новий смартфон, бо у старому вже не тримала батарея, а оскільки там 3000мАгод той міняти не хотів бо все одно пропрацює один день і знов заряджай або вози з собою повербанк. Я одразу шукав телефон із сканером відбитків пальців збоку, тому що на попередньому в мене він був ззаду і як тільки взяв його вогкою або спотілою рукою постійно відкривалася шторока повідомлень для Android.
    Чому вибрав саме цей смартфон Nokia, тому що тут стоїть Android One з мімум встановлених програм, а що потрібно є в Play Market. Єдине за що переживав, так це за продуктивність процесора, думав що з максимальною 1.6 ГГц він буде тупити в роботі, але все краще ніж я очікував, напевно через невисоку частоту він на одному заряді витримує два дні активного користування, щоб витримав три дні потрібно добре обмежити час перебування у соцмережах.
    Окремо напишу за «Режим суперзберігання заряду акумулятора» в якому можна вибрати 6 програм якими можна користування (Це просто Бомбезний режим автономності смартфона на одному заряді, тут Nokia мене просто вразила, хвалю за інновацію).
    Але як же без ложки дьогтю в бочці з медом, я от не знаю як це інженерам вдалося 12Мп камеру перетворити у (камеру на 50 МП із розширеними AI-функціями обробки зображень) тут і про якість фото нема що казати, але терпимо якщо ви не фотограф. А ще я розумію що «Гіроскоп» недуже і потрібен у повсякденному житті, але як можна було не встановити «Геомагнітний датчик» він просто незамінний для точної орієнтації в просторі під час GPS навігації, поза межами міста можна і без нього, але у місті правильний напрямок руху та відстань до перехрестя чи повороту який вам потрібен добре зекономить вам час щоб знайти потрібну адресу.
    Оскільки HMD Global має ексклюзивну ліцензію на виробництво телефонів і планшетів під брендом Nokia, та на ринку не так довго, очікую що вони таки відродять славнозвісний фінський бренд Nokia та стане лідером на ринку гаджетів.

Переваги:
    Дивлячись на сьогоднішні ціни то на даний момент телефон відповідає своїй ціні: сканер відбитків пальців збоку, швидкий в роботі, якісна збірка, батарея 5050 мА*год, підтримка 2х SIM-карт (Nano-SIM)+microSD, Інтегрований модуль NFC, Bluetooth:5.0, USB Type-C, а також Wi-Fi (2.4/5G дводіапазонний)
    Недоліки:
    Геомагнітний датчик.
  • Борис Ивасивка
    • Цвет: Nordic Blue

Замовив телефон для внучки. Розетка спрацювала на "відмінно". Внучка задоволена, дідусь щасливий...

Переваги:
    Ціна-якість
    Недоліки:
    Не виявив
  • Руслан
    • Цвет: Nordic Blue

Телефон приємно здивував зовнішнім виглядом! З основних плюсів це «чистий андроїд», автономність і якість зборки.. Сподіваюсь не розчарує в використанні)

Переваги:
    Все Ок
    Недоліки:
    Не виявив
  • Рустем
    • Цвет: Nordic Blue

Взял матери, отличный аппарат, все работает стабильно, в сложные игрушки не играл да и не нужны они как то)

Переваги:
    Батарея огонь, ничего не глючит
    Недоліки:
    пока нет
  • Сергій Карпенко
    • Цвет: Dusk

Смартфон Nokia вже третій. Для середньостатистичного користувача - оптимальний, на мій погляд, вибір. Виглядає добре зібраним, лагідний, приємний для ока екран, витривала батарея, оригінальний колір, в руках тримається добре. Єдине, можливо якість фото не дотягує до заявлених 50 Мгп. Упаковка цілістна. Проблем з доставкою, оглядом не було. Дякую Розетці, особливо менеджеру на Пулюя

Переваги:
    Відомий виробник, оригінальний колір, наклеєна плівка, витривалий акумулятор
  • Євген
    • Цвет: Dusk

До цього був санкційний хуавей. І не конектився з андроід авто. купив аби був телефон з плеймаркетом і усіма прибамбасами сучасного світу. Купив забрав і почалось хром висне шо капець в самий відповідальний момент, по декілька разів на день... Помічник цей тільки на російській і постійно включаєш бо активує його бокова кнопка, бісить, ледь виключив так я цяцька пофоткати, посидіти в соц мережах мабуть норм телефон. Андроідавто стоїть але з машиною не конектиться машина каже не такий телефон, давай другий. У старшого сина реалмі якись так в нього з пів тика тиц і всьо на екрані машини,а тут капець такий По роботі сучасний апарат без зайвого ПО не катить, якщо ше понаставляти всякого хламу то взагалі страшно бо зависне назавжди.
    Мабуть віддам або батькам або дітям хай уграють його.

• Олена Чечко
    • Цвет: Nordic Blue

Вирішила оновити телефон і вибір пав саме на Nokia. Я кажуть: "Стара любов не ржавіє". Як він буде в експлуатації покаже тільки час. Поки що все влаштовує. На пункті видачі Rozetka перевірила товар. До мене ніхто його не відкривав. З коментарів вже було зрозуміло,що на відміну від огляду моделі на Ютюбі, чохла в комплекті не буде.Тому прийшлося його замовити. Технічні характеристики вже в коментарях детально описали інші покупці.

Переваги:
    Ціна. Не важкий.Колір гарний - синій. Android. І бонуси за відгук.)
    Недоліки:
    Поки що не виявила.
  • Владимир Петров

ТОП за свої гроші

Переваги:
    Батарею тримає дуже добре,на день активного користування з головою хватає.
  • Олег Рева
    • Цвет: Nordic Blue

Купил 24.07.2022. Вместо доставки в отделение на след день после заказа с трудом через тех поддержку получил аж через 2 дня. А так бы и 3 дня ждал..
    Коробка распакована с одной стороны. При мне разрезали ярлык с другой стоhоны. Защитной зеленой пленки на защитной основной пленки уже не было.
    Зарядка без окантовки защитной (может так и надо, не знаю, обычно у всех в окантовке, у Motorola, к примеру).
    Товар с витрины/юзаный. Ну то такое дело. Все остальное в норме и то хорошо. Произведен 01.06.2022 - 01 июня.

Плюсы:

WiFi 2.4-5ГГц. Чистый Android. Быстрая камера. Вес и толщина меньше конкурентов с 6.5"
    ТАС это +, 90Гц экран, емкий аккум 5000мАч.

Минусы:

Зарядка 10Вт, быструю не положили, в отличии от Motorola (у нее 20Вт).
    Камера быстрая, но мылит. Сканер отпечатка пальца на кнопке включения - если в чехле, то не удобно. Сзади на задней крышке было бы удобней.

Переваги:
    Ха-ки, вес и толщина меньше конкурентов 6.5", все нужные фичи, NFC, камера не тормозит, 90Гц экран, 5000мАч аккум
    Недоліки:
    Камера мылит во всех режимах, включая 50Mpix (если приблизить сделанное фото), нет кнопки отключения NFC в шторке, не очень удобно сканер пальца на кнопке включения на торце
    • Дмитрий Заболотный

У вас тоже блок зарядки при зарядке устройства греется как сумасшедший ?

• Олег Рева

Блок зарядки не греется так чтобы прямо горячий был. Он на 10Вт

• Світлана Мальчук
    • Цвет: Dusk

Дякую Розетці за швидку доставку! Телефон повністю виправдав мої сподівання: зручний, функціональний, привабливий. Особливо сподобався колір - пурпурові сутінки. На дотик ширшавий, неслизький. Зарядки вистачає на 3 дні. Користуюсь Nokia багато років і перевела всю сім'ю. Власним прикладом показала переваги. Кожен знайде собі модель залежно від потреб та можливостей.

Переваги:
    Достойна камера, акумулятор, NFC, поклеєна плівка
    Недоліки:
    Відсутній силіконовий чохол в комплекті
  • Дмитрий Заболотный
    • Цвет: Nordic Blue

Дивлячись на сьогоднішні ціни то на даний момент телефон відповідає своєї ціни, швидкий в роботі, якісна збірка , добра батарея, на початку роботи трохи грівся але зараз норм майже не гріється, динамік моно думав звук буде більш об'ємним, заявлені в камері 50мп не відповідають дійсності, прийшов швидко за два дні , виробництво телефону свіже 15.06.22 , в подарунок прийшла сім карта водафон , з заводу наклеєна плівка , на ринок України не комплектується силіконовим чохлом , чистий андроїд , зразу прийшло оновлення в системі, прийшов з зарядом батареї в 64 відсотка , телефон з 15-00 до 23-30 був постійно в руках , станом на 23-30 з 64 відсотка батареї залишилося 10 відсотків , сама зарядка телефона триває від 2.30до 3х годин , підтримує також швидкий заряд , але для цього треба докупити зарядку на 18ват , тому що рідна з заводу іде на 10ват .

Переваги:
    Швидкий в роботі , для інтернет серфінгу
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Дмитрий Заболотный

Також протестував камеру відео , якість зйомки жахлива , перепробував різні настройки не допомогло , камера щоразу шукає фокус , при переводі камери з іншого об'єкта на другий постійно шукає фокус , це означає що із 2 хв відео до 1ї хвилини ви просто дивитесь на розмите зображення

• Дмитрий Заболотный

Також коли телефон стоїть на зарядкі , дуже гріється блок до 70градусів а сам телефон теж теплий до 30градусів , при активному використанні батареї хватає з 09-00 до 23-00

• Оксана
    • Цвет: Nordic Blue

Чудове співвідношення ціни та якості. Телефон прийшов добре запакований з захисною плівкою, в подарунок був стартовий пакет. Гарний зовнішній вигляд. Зручно лежить в руці. Чистий андроїд. Хороша функціональність. Трохи не звичний інтерфейс. Гарне, яскраве зображення та доволі гучний звук. Знімає та фотографує добре.

Переваги:
    Зовнішній вигляд, функціональність
    Недоліки:
    Поки що не виявили
  • Александр Лежнев
    • Цвет: Nordic Blue

Телефон стоит своих денег. В комплекте нет чехла.. собран хорошо. Работает отлично

Переваги:
    Интересный дизайн, камера норм
    Недоліки:
    Быстро поцарапался пластик вокруг камеры
  • Ярош Ольга
    • Цвет: Nordic Blue

Спасибо за быструю доставку. Телефоном очень довольна.

Переваги:
    Меня все устраивает- звук, качество фото, батарея при умеренной эксплуатации держит дня 3-4, легко разобраться в системе. Короче-я довольна!
    Недоліки:
    за 5 дней пользования- не обнаружены
  • Максим
    • Цвет: Nordic Blue

телефон приходить з зарядним та склом на телефоні, але попри обзори у комплекті немає чохла( а так все добре!

Переваги:
    Хороший телефон не глючіть
    Недоліки:
    не знайшов
    • Maxon

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления

• Олег Грицына
    • Цвет: Nordic Blue

Хороший чистый андройд но. Б/У так как защитная пленка снята. Закрыл на это глаза, так как понимаю что товар возвращают, ну бывает не понравился, ок. Брал года 3 назад часы детские для первоклашки, тоже были б/у так как внутри была чужая SIM карта)) ну норм часы отходили все хорошо. Но телефон через неделю поломался, не заряжается. Оформил возврат, покупал в конце мая, все никак не могу решить вопрос. Телефона оператора нет. Через чат общался выслали инструкции, сделал все как описано, прошло 8 дней, тишина. Пишу, оператор вам дали ответ, где? Как? На почту ничего не приходило, в основном реплаем приходит в той же ветки. Всем как бы все равно.

Переваги:
    Nokia
    Недоліки:
    Огорчает последнее время сервис розетки((
    • Андрей Смирнов

Забутьте про сераис и гарантию - всё в Ваших руках и в 99% случаев лучше и легче сходить в ближайший сервис и за свои кровные сделать ремонт! Я два месяца ждал експертизу с переодическими притензиями по телефону, а потом ещё две недели возврощали средства! Смартфон или другой роспространённый товар правильней купить в ближайшем магазине где всегда легче обменять или выставить притензии, а в интернетмагазинах покупать только редкостный товар или за очень вкусную цену!

• Владимир Донец

В Украине гарантия это для галочки, я брал в другом магазине телефон а он бракованный оказался, мой юрист сказал ты больше денег потратишь на суд, чем новый телефон, у меня брат работал в одном магазине я знаю что пользовались телефоном полгода. делали гарантию задним числом и продавали как новый, а случившееся за полгода один бог знает, сейчас легче в Китай вернуть телефон по гарантии, чем в Украине. Там будет 1000 причин.

• Елена Федоренко
    • Цвет: Dusk

В подарок был пакет Водафон. Есть обещанная наклеенная плёнка, но огорчило отсутствие в комплекте чехла. (Хотя в обзоре он есть)

Переваги:
    Телефон отличный. Всё понравилось. Порадовал внешний вид.
    • Александр Яковлев

А в обзорах какой страны и где был куплен?

• Евгений
    • Цвет: Dusk

Телефон шикарный, выглядит достойно.
    Не тормозит ,летает.

Переваги:
    Спасибо розетке)
    • Андрей С

Чего?! Старая Nokia 5.4 смотрелась современней, проц получше и с джикамом рвёт эту по части фото как тузик шавку! Не знаю как кому но мне в этом прайсе больше нравится Nokia Х10 или Galaxy A13 или на крайняк Vivo Y31.

• Евгений Корощенко
    • Цвет: Nordic Blue

В цілому телефон гарний, перед цим була також Nokia, працює швидко , якість збірки на рівні камера гарна , порадувало те що на дисплеї вже є плівка

Переваги:
    Доступна ціна , нормальна якість
    Недоліки:
    Мав бути чохол в комплекті його нема, замовити наразі ніде
    • Лагунец Юрий

Не ждите сервисной поддержки и запчастей. После мучений с 5.3 про этот бренд забыл.

• Татьяна
    • Цвет: Dusk

Я не розумію,камера заявлена 50мп,а фото робить жахливе,гірше чим камера 13 мп. Це в загалі як? Був самсунг до цього камера 13,фото на багато крутіші,а тут 50 камера ,і фото гірше за 13 мп. За що гроші?

Недоліки:
    Камера дуже погана
  • Татьяна
    • Цвет: Dusk

Дуже нагрівається блок при зарядці телефону ,дуже гарячий,че не нормально....проблема.....через пару разів блок згорить?

Переваги:
    Форма
    Недоліки:
    Гріється блок при зарядці як кіпяток,це не нормально,таке в перше