Оплачуйте Карткою Rozetka
зміцнювальний шампунь Nua зі стовбуровими клітинами соняшника 500 мл (8019653013048) - зображення 1

зміцнювальний шампунь Nua зі стовбуровими клітинами соняшника 500 мл (8019653013048)

Код :  2120497

Немає в наявності

295

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
  • 295 за 1 шт  /  295 за 1 шт

Об'єм: 500 мл

Цей товар у інших продавців
1
 
Гарантія. 

Товар можна повернути протягом 14 днів з моменту покупки за умови якщо товар не був у вживанні і не має слідів використання, товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки.

 
 

Опис

Професійна косметика Nua розроблялася в лабораторії фахівцями, що створюють засоби для догляду за волоссям упродовж сорока років. Косметика виробляється на сучасному заводі в Італії. Натуральні компоненти й безсумнівно висока італійська якість продукції Nua здобули довіру професіоналів.

Зміцнювальний шампунь зі стовбуровими клітинами соняшнику зміцнює волосся, глибоко та м'яко очищаючи його. Надає протизапальну дію шкірі голови та відновлює її нормальний рН-баланс, бореться із посіченими кінчиками та покращує мікроциркуляцію крові в шкірі голови. Волосся стає куди міцнішим, набуває густоти та здорового вигляду.

Застосування: нанести шампунь на вологе волосся, спінити та зробити легкий масаж, потім змити. Застосовувати щоразу під час миття голови, а для досягнення найкращих результатів - у комплексі зі зміцнювальним бальзамом-кондиціонером і маскою Nua.

об'єм: 500 мл

Характеристики

Об'єм
Тип волосся
Країна-виробник товару
Клас косметики
Склад
  • Aqua (Water), Sodium laureth sulfate, Sodium chloride, Coco-glucoside, Parfum (Fragrance), Cocamidopropyl betaine, Glycol distearate, Glycerin, Styrene/acrylates copolymer, Imidazolidinyl urea, Tetrasodium EDTA, Citric acid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Glycerophosphoinositol choline, Phenoxyethanol
Застосування
  • Нанести шампунь на вологе волосся, спінити та зробити легкий масаж, потім змити. Застосовувати щоразу під час миття голови, а для досягнення найкращих результатів - у комплексі зі зміцнювальним бальзамом-кондиціонером і маскою Nua.
EAN
  • 8019653013048

* Під упаковкою розуміємо флакон/тюбик/саше із шампунем.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.6/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Настя
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 250 мл

    Шампунь вже не той. Помила голову ввечері, на ранок вона вже виглядає несвіжою. І запах не такий.
    Купувати не буду більше

    Недоліки:
    - погано піниться
    - через 12 годин голова виглядає брудною
    - запах непритаманний ТМ
  • Сергій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 500 мл

    Якісний, саме те що потрібно

  • Светлана М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 500 мл

    Користуюся шампунем цієї серії досить давно, перестало сипатися волосся. Мені подобається.

    Переваги:
    На довго вистачає
    Недоліки:
    Немає
Читати всі відгуки →