Ентеральне дитяче харчування Nutricia КетоКал 3:1 для дітей від народження до 3 років 300 г (4008976671688)

4 відгуки

Код:  398276568

Ентеральне дитяче харчування Nutricia КетоКал 3:1 для дітей від народження до 3 років 300 г (4008976671688)

4 відгуки

Код:  398276568

Продавець:

2 100

Є в наявності

2

Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості. 

Опис

Харчовий продукт для спеціальних медичних цілей для дієтотерапії фармакорезистентної епілепсії та інших станів, за яких показано кетогенну дієту КетоКал 3:1 / KetoCal 3:1 для дітей від народження до 3 років – повноцінний поживний порошкоподібний продукт без ароматизаторів, з високим вмістом жирів, низьким вмістом вуглеводів, що містить молочний білок та додаткові амінокислоти та споживається при кетогенній дієті. 
 • Безпечний і добре переноситься; 
 • Знижує судомну активність;
 • Сприяє впровадженню та допомагає підтримувати кетогенну дієту; 
 • Може використовуватись у всіх формах кетогенної дієти: класичній, СЛТ або МДА; 
 • Для немовлят доступна лише кетогенна суміш 3:1; 
 • Може використовуватись як самостійний продукт для приготування суміші чи додаватись в різні страви в межах кетогенної дієти; -
 • Підходить як для перорального застосування, так і для зондового годування.
Склад: Рослинні олії (пальмова олія, соєва олія, соняшникова олія), білок коров’ячого молока (казеїн, сироватка), лактоза (з коров’ячого молока), сироп глюкози, кальцію трифосфат, калію цитрат, калію хлорид, кальцію гідрофосфат, холіну бітартрат, гліцин, олія з Mortierella alpina, олія з Crypthecodinium cohnii, магнію хлорид, L-цистин, L-лейцин, натрію казеїнат (з коров’ячого молока), L-триптофан, інозитол, магнію ацетат, L-валін, натрію L-аскорбат, L-карнітин, таурин, заліза сульфат, цинку сульфат, емульгатор (моно- та дигліцериди жирних кислот), кальцію D-пантотенат, нікотинамід, DL-альфа токоферолу ацетат, міді сульфат, тіаміну гідрохлорид, піридоксину гідрохлорид, рибофлавін, ретинолу ацетат, марганцю сульфат, антиоксиданти (DL-альфа токоферол, аскорбілпальмітат), хрому хлорид, фолієва кислота, калію йодид, натрію молібдат, натрію селеніт, холекальциферол, D-біотин, цианокобаламін. Без ГМО.

Рекомендації щодо споживання: Кількість суміші та її розведення визначаються лише лікарем або дієтологом, та залежать від віку, маси тіла та стану здоров’я дитини.
Рекомендована концентрація суміші: Рекомендована концентрація суміші складає 9.3% вага/об’єм (9.3 г продукту плюс 90 мл води з отриманням кінцевого об’єму 100 мл. Приготування більш концентрованої суміші можливе за медичними показаннями на підставі індивідуальних потреб.
Щоб впевнитися, що дана суміш з високим вмістом жирів нормально переноситься, при першому застосуванні при кетогенній дієті, на початковому етапі необхідно використовувати менш концентровану або менший об’єм такої суміші. Потрібно слідкувати за належним споживанням вільної рідини.

Приготування: Здоров’я вашої дитини залежить від правильного виконання інструкцій по приготуванню та споживанню. неналежне приготування може спричинити хворобу у вашої дитини.

Годування з пляшечки, через зонд та перорально:
1. Ретельно вимийте руки та очистіть зону приготування. Стерилізуйте обладнання для приготування та годування.
2. Порошок необхідно розвести у гарячій воді (45 – 50 °С) до повного розчинення. Кип’ятіть свіжу воду протягом 5 хвилин та дайте охолонути до температури приблизно 50 °С, вимірявши її стерильним термометром. У якості альтернативи, змішайте воду, що щойно кип’ятилася протягом 5 хвилин, з холодною водою (що попередньо кип’ятилася протягом 5 хвилин) у співвідношенні 1:1 для досягнення необхідної температури. Налийте необхідну кількість гарячої води в стерилізовану пляшечку для годування чи стерилізований контейнер, де кришка закручується і герметизує ємність.
3. Відважте необхідну кількість порошку.
4. Відважену кількість порошку додайте у воду. Закрийте пляшечку або контейнер кришкою та збовтуйте до тих пір, поки порошок не розчиниться. Перед годуванням готову суміш необхідно швидко охолодити до необхідної температури.
5. При годуванні з пляшечки, перевірте температуру, помістивши кілька крапель на зап’ястя. Суміш повинна бути теплою.
6. Суміш, що залишилася у пляшечці після годування, через годину слід викинути. Суміш не можна повторно розігрівати під час годування. 7. При пероральному годуванні, при бажанні можна охолодити в холодильнику. Безпосередньо перед годуванням приготовану суміш потрібно збовтати або розмішати.

Попередження: Порошкоподібна суміш не стерильна. Її потрібно готувати безпосередньо перед годуванням. Безпосередньо перед годуванням збовтайте або розмішайте приготовану суміш. Осад – нормальна ознака даного продукту. Суміш не повинна розігріватись перед годуванням довше 15 хвилин. Не кип’ятіть суміш та не використовуйте мікрохвильову піч для її приготування чи підігрівання. У випадку харчування через зонд, рекомендується промивати зонд теплою водою (приблизно 37 °С) після кожного годування.

Попередження стосовно здоров’я зубів:
1. При годуванні з пляшечки, не допускайте тривалого або частого контакту з зубками дитини, оскільки це збільшує ризик розвитку карієсу. 2. Переконайтесь, що зубки малюка чисті після останнього вечірнього годування.
3. Проконсультуйтесь з медичним працівником або стоматологом.

Важлива інформація: Перед початком годування дитини віком до одного року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром. Забороняється використовувати воду з колодязів та каптажних джерел для приготування дитячого харчування. Тільки для ентерального споживання! Не застосовувати парентерально! Застосовувати тільки під наглядом лікаря! Підходить для дітей від народження до 3 років як єдине джерело харчування та в якості додаткового харчування для дітей старше 3 років. Не є лікарським засобом.

Запобіжні заходи: Контролювати стан пацієнта щодо гіпоглікемії, сечокам’яної хвороби, гіперліпідемії та адекватного зростання. Рекомендований строк споживання:строк споживання узгоджується з лікарем. Умови зберігання: зберігати у сухому і прохолодному місці (5–25 °С) та відносній вологості не більше ніж 75%. Після відкриття щільно закрити і використати протягом 1 місяця. Форма випуску: порошкоподібна суміш в металевій банці, масою 300 г ℮.

Виробник: Мілупа ГмбХ, Шлейерштрассе, 4, 36041, м. Фулда, Німеччина/ Milupa GmbH, Schleyerstrasse 4, 36041 Fulda, Germany.
Імпортер: ТОВ з іноземними інвестиціями «Нутриція Україна», Україна, 04080, м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14, корпус 2,
тел. 0 800 50 17 85 (09:00-19:00, дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні безкоштовні).

Відгуки покупців 4

 • Ганна
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Як я чекала, коли цей продукт буде продаватися у нас і мені не треба буде замовляти його з закордону. Кетокал дійсно покращує життя людям з епілепсією!

 • Надя Гладко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Кетогенную диету можно соблюдать и без кетокала. Но с ним гораздо проще. Он добавляет мне уверенности в завтрашнем дне.

  Переваги:
  Помогает поддерживать кетогенную диету
  Недоліки:
  Убедитесь, что зубки чисты после кормления
 • Оля Черняк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Раніше привозили з-за кордону. Це харчування спасло життя доньки.

  Переваги:
  Безпечний, добре переноситься. Знижує судомну активність
Дивитися усі відгуки до товару →