- AI аналіз відгуків19 відгуків: Позитивний – 76%, нейтральний – 15%, негативний – 9%.Виберіть, щоб дізнатися більше
- Євгеній Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Усе відмінно. Рекомендую
- Микола Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пройшла сезон. Вск добре. Дуже економна.
- ЛюдмилаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Не глохне після виключення з кнопки
- Представник постачальника
Добрий день!
Вибачте за незручність.
Для уточнення всієї інформації, будь ласка, зателефонуйте за номером телефону (067) 407-53-39.
- Боришкевич В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Питання: куди звертатись по гарантії?
В мене така ж мотокоса і вона працювала з 2007 року.. Але там виробник - Італія. Вирішив обновити техніку і купив цю косу (виробник Китай).. І тепер є питання (можливо гарантійне).
Залив бензин, поставив бабіну.. А вона чомусь дуже туго крутиться і трохи тре об редуктор (а так не повинно бути).. І наступний нюанс - чомусь не вдається зняти цю бабіну і поставити ніж.. (металевий штекер не фіксує бабіну, щоб її відкрутити).. Коса тільки раз заводилась, траву навіть не пробував косити..- Переваги:
- Коса італійського виробницва служить довго, а до виробництва Китаю є певні питання
- Недоліки:
- у вироба є певні нюанси, сподіваюсь в сервісному підкажуть як їх вирішити.. Розпишу пізніше
- Геннадій
Спробуйте шайбу товсту назад поставити,i ніколи її не знімати і буде вам щастя,і ніж і бабіна стане,велика стоїть завжди і під ніж і бабіну,а тоненьку тіки ніж прижимати і чашку і потім болтом притягнути ну яко сь так
- Дмитрий А***
Ви зняли шайбу , яка має отвір під стопор і слугує обмежувачем при встановленні катушки з лескою .
- Ігор Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чудова коса.
- Переваги:
- Зручна, приємно працювати, відносно тиха і досить потужна
- Недоліки:
- Ну, можливо ціна, але її якість того вартує
- Євгеній Ю***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Якість.
- Переваги:
- Нема ніяких проблем. Жінка користується три місяці.
- Недоліки:
- Сам на війні.
- Роман А***
Дякую. Прочитав ваш комент і купив своїй дружині теж таку косу. Сам теж там.
- Александр.Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
В понедельник понесу в сервисный центр, за 2 месяца не прошла даже обкатку , сначала заводилась очень тяжело ( с танцем с бубном) перед ней Китай "ноу нейм" и Альпина обе лёгкие на заводку, подкачал и завёл.
Возле этой игра с карбюратором.
Думал пройдёт обкатку будет норм, на 2м бачке (1й литр бензина), оборвался стартер.- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Хуже дешёвой китайской
- Александр.
Все отлично( в сервисном центре на Кришталева 3 ) починили и настроили карбюратор за 10 мин.
Работает как часы. Пробуем эксплуатировать дальше.
- Олександр Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
В порівнянні з китайськими (фореста) супер. Це перше враження. Доставлена в термін, але - упаковка ушкоджена, абияк перев'язані скотчем, накладна і чек відсутні.
- Переваги:
- Економічність, якість.
- Недоліки:
- Доставка.
- Юрій Г***
В мене чек був прикріплений на упаковку під надписом адреси одержувача.
- Тетяна Я***
поділіться враженнями від покупки
- Олександр Р***
Працює чудово, єдиний недолік - відчуття тремтіння рук після тривалої роботи.
- Троценко С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Купили у 2005. За 16 років вона бачила все і у достатній кількості, де китаю очі вилізли б на перший рік, замінив топливний фільтр, все на місці, звичайно пропала тяга тому зараз буду замовляти нову.
Звичайно хто косить дуже дуже багато, потрібно дивитись на потужнішу модель.- Переваги:
- Розхід топлива
Якість
Вага
- Дмитро Б***
З 2007 року) оригінальний редуктор вбив, поміняв 4 китайські 26х7 редуктори))) побачила мотокоса пекло, ось в цьому році поміняю на новеньку)) старуха правда дуже крута)) невбиваєма майже))
- Марія М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Добрий День.Хочу вас запитати,що входить в комплект з мотокосою?
- Юрий С***
А де гарантійний лист? Де чек?
Якщо станеться гарантійний випадок куди звертатись?
Інструкція на українській чи російській відсутня.
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .
- Александр Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Хорошая мотокоса
- Переваги:
- Компактный двигатель, достаточная мощность
- Недоліки:
- Маленький защитный кожух
- ВалентинВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Коса песня, за 5 лет только бензин заливал да фильтр промывал .
Даже свечю не выкручивал.
Вторую такую же купил сыну в подарок,потому как ПРОВЕРЕННО.
А що стосовно ціни .......
Так панове....
"Дешева рибка--погана юшка"
Нажаль теж провіренно :( - ЕвгенийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
однозначно вещь, рубит ножом молодой вишняк в труху, у соседа штиль в аналогичную цену - детская игрушка по сравнению со спартой
- Андрей
Подскажите, входит ли нож в комплектацию или его надо покупать отдельно?
- Viktor
Да, нож идет в комплекте.
- Максим Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Очень хорошая вещь.
- Viktor
согласен. Вещь очень хорошая.
- СергійПродавець: Rozetka
Користуюсь активно з 2015р. На початку цього сезону вперше віддав на сервіс для профілактики та чистки. Будь-який бур'ян вона скошує на відмінно, по вазі та шумності питань немає, все досить зручно. Потужність достатня для її розмірів. За 9 років стерлося 3 шпулі та 4 диска.))
- Недоліки:
- Дуже малий захисний кожух, як наслідок вже через 5хв косіння, весь одяг та взуття брудне. Та й камінці декілька разів доводилось собою ловити.
- Дмитрий Р***Продавець: Rozetka
20 років в експлуатації, жодного ремонту, лише фільтри та свічки. Нажаль зникла тяга, дуже важко стало їй, вагаюсь чи брати китайця чи відремонтувати свою? Хотілося якби була трохи потужніша
- Володимир С***Продавець: Rozetka
Купив на Маліновском (Одесса) у 2008 році, рекомендація продавця: обкатка 10 ч. на середних обертах та нікому не давати ( не моє-не жалко), досі працює, в цьому році меняв заслонку, також подшипники (2шт) нижні, бо зьявився люфт. З ліскою 2,4 працює відмінно, 3мм тяжковато, але працює)) диск з победітом ( у комплекті не їде) ріже кустарник та маленькі дерева.
запускається практично з першого разу й досі.- Переваги:
- Якість, економічность,
- Недоліки:
- можливо, 3мм вже тяжковато крутить
- Ростислав М***Продавець: Rozetka
Коли довго працю на жарі, створюється вакум в баці і пропадає тяга та глохне. Коли відкриваєш кришку баку то бензин піниться як при відкритті газировки. Заміна кришки бака не допомогла. Віддавали по гарантії не допомогло. Більше Oleo-Mac брати не буду.
- Переваги:
- Гарно заводиться, малий розхід палива
- Недоліки:
- Після 10 -15 хвилин роботи при спеці, створюється вакум в бакі та глохне.
- СергійПродавець: Rozetka
Минулого тижня, вперше з 2015р завіз тример до сервісного центру, причина- тяжко заводиться. Почистили карбюратор і стала як нова. По факту працює в мене з квітня до вересня/жовтня вже 9й рік. За весь час замінив один раз свічку і дві шпулі(вони в мене стираються)). Викошую 4 сотки газону кожні 2 тижні а також прибудинкову та іншу ділянку трохи більше 10 соток - кожні 3 тижні. Комплектний ніж раджу змінити на хороший та легкий диск, тоді будь які бадилля та бур'яни взагалі непомітні.
- Переваги:
- Безпроблемна, надійна, потужна.
- Недоліки:
- Малий захисний пластиковий кожух, дуже сильно ноги закидує мульчею.
- Игорь Г***Продавець: Rozetka
Де моя 25 не була за свої 12 років у пожарі побувала. Після цього завелась і поїхала. На 11 році поміняв карбюратор і бензофільтр. Хочу купити нову шпулька але стара не здається і працює як і сам трімер
- Переваги:
- Надійна проста
- Юрій В*** ТитаренкоПродавець: Rozetka
Яка кількість обертів на хвилину?
- Хомыцький В***Продавець: Rozetka
9 год. Коса огонь
- Хомыцький В***Продавець: Rozetka
Служить 8 років. Бомба.
- Vitaliy B***Продавець: Rozetka
Скажжитe пожалуйста страну рeгистрации и страну сборки
- Станислав
Италия, Китай
- Александр Н***Продавець: Rozetka
Не знаю, почему так много хороших отзывов, но эта коса живет своей жизнью. Постоянно глохнет, то вообще не заводится. Покосил ей 1 раз - заглохла и не завелась. Отвез в сервис, сказали задиры на цилиндре. Отремонтировали, пару раз поработал ей на даче, перестала заводится опять.
- Переваги:
- Нет
- Недоліки:
- Глохнет через 30 мин.
- Юрій Г***
Купив дану косу в 2008 році. Живу в селі, кошу багато. І за весь цей час з 2008 по 2021 замінив лише підшипники в редукторі. (Ножі і леску не рахую - це розхідний матеріал).
- Юрий
Ви залили неякісний бензин і мотокоса перегрілась. Заливайте лише 92-й і нехай в ньому буде більше мастила.
- Богдан
Юрій, то у вас інша коса, яка була зроблена в Італії, а зараз вони збираються в Китаї. А то понаписували тут люди відгуків про італійські мотокоси, яким по 10-15 років. А ви купіть китайську, яку роблять зараз, і тоді побачимо, що ви напишете.
- ОлександрПродавець: Rozetka
Підкажіть будьласка скільки можна нею працювати без перерви.на повну.Я розгублений хочу косу незнаю яку вони приблизно однакові по характеристикам.Хусварна128 штіль55 лео мак спарта25.
- Переваги:
- Ціна якість
- Недоліки:
- Непрацює без бензину
- александр
Штиль fs 138 и работай целый день
- олег
Доброго дня, я працював нею по 8год, з перервою на дозаправки і попити водички, безвідказна коса, шкода що в мене її вкрали. За 6 років нещадного використання жодної поломки. Беріть не пожалкуєте, таку саму подарував тестю, не може нарадуватися.
- ДмитроПродавець: Rozetka
Служить 7 років, і не разу не підвела
- Переваги:
- Заводиться як в холодну так і теплу
- Богдан
Не підкажете чи вистачає потужності? Бо 25 см3 об`єму якось здається замало
- Вася К***Продавець: Rozetka
10 год у мене хароша
- Переваги:
- Полно
- Недоліки:
- Нет
- влад г***Продавець: Rozetka
Мотокоса просто бомба. У мене вона вже 9 років. За цей час експлуатації міняв фільтр(цей, що в бачку).
Висновок-вона коштує своїх грошей. - ИванПродавець: Rozetka
Расчищали участок 12 соток, где попеременно требовалась то мотокоса то бензопила. Резала траву и сорняки без проблем трезубым ножом, молодые побеги вишни и вербы толщиной до пальца резала, сухие в палец приходилось рубить топориком. В целом приятные впечатления от использования. Впоследствии взял китайца в четыре раза мощнее, хоть и хуже качеством, люблю мощь.
- Переваги:
- Легкая, выносливая.
- Недоліки:
- Слабовато.
- ЯрославПродавець: Rozetka
Косу купляли років 9 тому. Коса крута!!! Легка, економічна, не шумна. Косили нею близько 2 гектарів сінокосу. Пропрацювала при таких нагрузках вона 6 років безвідказно!!! Потім почали потихеньку міняти деталі, які за роки зносились, але працює до цих пір. Дуже рекомендую, але зараз ціна трохи кусається.
- Недоліки:
- Дорогі деталі (проте якісні)
- ПетрПродавець: Rozetka
Купил недавно Спарту 25, после Енхеля сразу видно большую разницу, мощная, легкая. Заправляю А92 , в соотношении 20мл масла (Оleo-mac) на 1 л бензина (кстати, реально бачка хватает на 2-2,5 часа работы!!!) недымит.
Кошу старый комыш (розчищаю под сенокос новый участок) диском из 24 зубев, косит легко, идиально !!! Sparta 25 Доволен, всем советую.- Переваги:
- Коса- удобная, легкая, 1 л.с, економная, надежная-оригинал
- Недоліки:
- нет
- Андрей Ш***
Ну какие 2.5 часа, вы что, максимум 30 минут, если косить, а на холостых может и пару часов торохтеть.
- володяПродавець: Rozetka
раньше годиков так 5 назад да было действительно качественная именно итальянская коса ,а сейчас сплошной китай но цена как за фирму
- Переваги:
- компактная удобная
- Недоліки:
- цена,качество
- Руслан
Косили траву очень. Мощная коса лучшая на сегоднешний день.Всем рекомендую китайцы отдыхают.Самая популярная в Европе.
- Александр С***Продавець: Rozetka
Хорошо косит леской только траву невысокого роста и тонкую. Покупал не здесь и на порядок дешевле. Основной её недостаток это сильная вибрация на руки. Много читал что нет вибрации но сегодня купил и прочувствовал на себе - есть вибрация. А так аппарат очень классный. Для домашнего использования советую. Только вот не допускайте траву до огромных размеров. Косите чаще и всё будет ок.
- Недоліки:
- Вибрация
- F.J.
Чтобы не было вибрации оба уса лески должны быть одной длины. Ну или диски/ножи - там проблемы нет в принципе.
- дмитрийПродавець: Rozetka
имею 4 спарты ...три раза на лето скашиваем садовую траву(под деревьями)...коса не выдерживает 30 минут нормальной нагрузки,,.давится кашляет,..мелкие резиновые детальки не купить,только в комплекте с бензобаком..,карбюратор вообще отстой...два раза перебрал и уже нужен рем-комплект...
Вообщем коса так себе для прибасейного газона,для серьезной работы не годится.- Переваги:
- более менее легкая
- Недоліки:
- масса
- русланПродавець: Rozetka
прокористувався сезон, задоволений. Штука досить потужна, підходить для густої трави.
- Переваги:
- співвідношення ціна-якість (принаймні до девальвації гривні)
- Недоліки:
- ускладнююсь назвати

