Сток. Розпродаж залишків до −60%
Лікер Original Pina Colada 14.5% 0.7 л (8710194013398) - зображення 1

Лікер Original Pina Colada 14.5% 0.7 л (8710194013398)

Код:  54676404

Немає в наявності

229

209

  • 298,57 за 1 л  /  209 за 0.7 л
 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
При замовленні з доставкою або на склад перевізника усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.
 
 

Опис

У старовинних документах збереглася точна дата створення винарні Wenneker в містечку Схидам (Голландія). Саме 16 лютого далекого 1693 року Хендрик Стиман дістав дозвіл на встановлення двох котлів для дистиляції для подальшого виробництва бренді. 1812 року нерухомістю став володіти Іоган Веннекер, проте 1903 року його правнук Франциск через відсутність спадкоємців був змушений продати компанію місцевому пивоварові на ім'я Йоханнес Корнеліус ван дер Туйна. Надалі сімейний бізнес став успішно розвиватися. До 1967 року заводські площі вже не відповідали зрослим потребам виробництва, тому гостро постало питання про розширення. Однак у Східаме це зробити не дозволили та керівництвом було ухвалене рішення перенести завод до Розендаля. Місто розташоване між портами Антверпен і Роттердам, а, отже, дуже зручний із погляду логістики.

Ось уже четверте покоління родини Van der Tuijn виробляють лікеро-горілчану продукцію, яка стала відома не тільки в себе на батьківщині, але й вийшла на міжнародний ринок. Компанія, яка налічує кілька століть історії, для виготовлення дистилятів, екстрактів, витяжок і настоїв використовує привезену з усього світу найкращу сировину (ягоди, фрукти, насіння, коріння, трави, кісточки, кору дерев, квіти). Сьогодні Веннекер йде в ногу з часом і далі розвивається, але незмінними залишаються оригінальні базові рецепти XVII століття і висока якість випущених напоїв, яка завжди є пріоритетом для Wenneker Distilleries.

Характеристики

Категорія
Об'єм
Колір
  • Молочний
Міцність
Країна-виробник товару
Упаковка
Смак напою
  • Екзотичних фруктів і кокоса
Аромат
  • Нотки кокоса й ананаса
Гастрономічна сполучуваність
  • Вживати охолодженим у чистому вигляді або з льодом
Кількість в упаковці
  • 1 шт
Розміри
  • 70 x 70 x 290 мм
Вага
  • 1.17 кг
Ознаки легальності алкоголю
Країна реєстрації бренду
  • Нідерланди
EAN
  • 8710194013398
Тип тари
  • Скляна пляшка
Продаж здійснює

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.67/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Владимир Ф***
    Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Не дорогой и довольно вкусный ликер. Он вроде как позиционируется как готовый коктейль пина колада. Но и как ингредиент к другим коктейлям очень неплох. В общем вкусный.

  • Марина К***
    Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Смачний, приємний лікер. Середньої густини. Відчувається і аромат та смак ананасу, і кокосу. Якщо любите солодкі лікери - для посиденьок з подругами саме те! П'ємо зазвичай нерозведеним. Також люблю додати кілька чайних ложечок до капучино.

    Переваги:
    смачний, недорогий, приємний
    Недоліки:
    для мене - немає
  • Марина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Лікер Original Pina Colada 14.5% 0.7 л (8710194013398)

Відео розпакування від покупця