- Артем М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
коса на диво виявилась двовлі потужною , хто планує брати щоб косити бурян рекомендую (тобто трава густа і висока ) дурі хватає . Але потібно ще +2 акб і норм зарядне під 2 акамулятора .
- Переваги:
- за таку ціну прекрасна коса
- Недоліки:
- немає захисту для акамуляторів
- Представник бренду
Доброго дня!
Щиро дякуємо за ваш відгук та рекомендацію!
Раді, що акумуляторний тример Procraft ATA40/2S приємно здивував вас своєю потужністю та добре справляється зі скошуванням густої й високої трави.
Дякуємо також за ваше зауваження щодо захисту акумуляторів. Ваш відгук обов'язково буде врахований при подальшому вдосконаленні продукції.
Бажаємо вам приємного користування інструментом!
- Андрей М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Доброго дня
Чому в мене відсутній гарантійний талон в кабінеті Розетки?- Переваги:
- Качество добре
- Недоліки:
- Один з АКБ розряжається за 10 хвилин
- Представник бренду
Доброго дня!
Дякуємо за ваш відгук.
Якщо гарантійний талон не відображається у вашому особистому кабінеті Rozetka, рекомендуємо звернутися до служби підтримки Rozetka — фахівці допоможуть перевірити інформацію щодо гарантії та, за потреби, вирішити це питання.
Щодо акумулятора, який працює близько 10 хвилин, рекомендуємо також звернутися до служби підтримки Rozetka для оформлення гарантійного звернення. Після діагностики фахівці визначать причину несправності та запропонують відповідне рішення.
Перепрошуємо за незручності та дякуємо за звернення! Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки запосилання
- Світлана А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Акумуляторний тример АТA 40/2S дійсно хороша модель і потужна,має розбірну штангу що дуже компактно для зберігання і перевезення, присутній регулятор оборотів на 3 режими індикатор рівня АКБ,легкий, мало шумний.
- Переваги:
- Розбірна штанга,можливість, встановлювати 2 АКБ по 20в
- Недоліки:
- Нема захисту акумуляторів коли косиш біля дерев,кущів можна пошкодити акумулятори.
- Представник бренду
Доброго дня!
Дякуємо за ваш детальний відгук.
Раді чути, що акумуляторний тример ATA 40/2S показав себе як потужна та зручна модель у роботі. Окремо дякуємо, що відзначили розбірну штангу, регулювання обертів, індикацію заряду та невелику вагу — це справді робить інструмент більш комфортним у використанні.
Щодо зауваження про захист акумуляторів: у даній конструкції акумулятори відкритого типу, тому при роботі біля дерев, кущів або в обмежених місцях рекомендуємо використовувати додаткову обережність. За потреби можна застосовувати захисні кожухи або змінювати кут роботи, щоб зменшити ризик механічного контакту з рослинністю чи гілками.
Ваше зауваження щодо покращення захисту акумуляторів буде передано у відповідний відділ для розгляду.
Дякуємо за зворотний зв’язок!
- ЄвгенВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Пропрацювала меньше місяця, косив меньше 10 разів, екран не світиться, тример на кнопку не реагує. Зарядка лише одна, аккумулятори два, не можна на ніч поставити одразу два. Не рекомендую даний товар.
- Переваги:
- Дешева, гарно косить
- Недоліки:
- Пропрацювала меньше місяця, акумулятора 2, а зарядка одна, не можна поставити і поїхати по справам.
- Представник бренду
Добрий день! Дякуємо за ваш відгук.
Нам прикро, що під час користування виникла така ситуація та інструмент не виправдав ваших очікувань. Якщо тример не реагує на кнопку, а дисплей не вмикається, рекомендуємо звернутися до продавця або до сервісного центру для гарантійної діагностики та перевірки.
Дякуємо, що звернули увагу також на комплектацію. Ваш відгук обов’язково буде врахований.
Сподіваємося, питання вдасться вирішити якнайшвидше.
- Іван К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Акумулятори прийшли не заряджені, вистачило на 3хв роботи. В комплекті штекерна зарядка на 2А і щоб зарядити два акумулятора для роботи потрібно витратити пів дня (умовно). Добре, що маю макітовські акумулятори. На максимальних оборотах лескою і під нагрузкою акумулятори тануть на очах, потрібно мати додаткові два комплекти, бо оригінальні довго чекати повного заряджання. Докуплю площадку для зарядки одразу двох акумів але і там всього 2А. А косить супер, особливо поки повний заряд в акумуляторах
- Представник бренду
Дякуємо за відгук! Раді, що ви обрали саме нас. Бажаємо легкої та продуктивної роботи з інструментом.
- Наталія І***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Відправили швидко, але після 10 хвилин роботи тример більше не ввімкнувся. Акумулятори показують повну зарядку, світяться 4 зелених індикатори, але тример не вмикається і взагалі не реагує.
- Недоліки:
- Пропрацював 10 хвилин, дуже розчаровані
- Представник бренду
Добрий день! Якщо Ви виявили у придбаному товарі виробничий або інший недолік, або припускаєте його наявність, будь ласка, зверніться в найближчий авторизований виробником сервісний центр для проведення перевірки якості товару, налаштувань, або встановлення причин несправності, гарантійного ремонту в разі виявлення недоліків товару. Список АСЦ в Україні Ви можете знайти на упаковці, в гарантійному талоні, а також на офіційному сайті виробника.
- Роман П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Повних зарядів 2 батарей (вони вставляються одночасно) вистачило на 20хв на 2 швидкості косіння трави 10см.
Барабан просто неможливо відкрити без викрутки і то з дуже великими зусиллями. Також потім скласти барабан дуже важко через тиск дуже сильної пружини. Загалом косить добре, легка і зручна- Переваги:
- Косить добре, легка
- Недоліки:
- Система відкриття барабана виглядає нелогічною та незручною
- Представник бренду
Дякуємо за відгук! Раді, що ви обрали саме нас. Бажаємо легкої та продуктивної роботи з інструментом.
- Михайло Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Гарна коса.Чекаю коли підніметься трава аби її протестувати.
- Переваги:
- Гарна коса,можна перемикатися між режимами
- Недоліки:
- Поки не побачив
- Представник бренду
Дякуємо за відгук! Раді, що ви обрали саме нас. Бажаємо легкої та продуктивної роботи з інструментом.
- ОлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Коса доволі не погана, але для моїх обємів замало акумів. На 5000 ліскою бриє нормально, майже як бензо. Є плюси, є мінуси.
- Переваги:
- Тиха, легка, економна.
- Недоліки:
- Ціна, потужність, потрібно докупляти акуми і зарядне, якщо маєте великі обєми.
- Представник бренду
Дякуємо за відгук! Раді, що ви обрали саме нас. Бажаємо легкої та продуктивної роботи з інструментом.
Якщо потрібно буде купити додатково акумулятори, їх можливо обрати за посиланням:
посилання
- СергейПродавець: Rozetka
Не рекомендовано, акумулятор проробив поки був заряд як новий, другий витримав 5 разів зарядитися.
- Представник бренду
Доброго дня!
Нам прикро, що у вас виникла така ситуація з акумуляторною батареєю.
Якщо один із акумуляторів перестав працювати після декількох циклів заряджання, рекомендуємо звернутися до служби підтримки Rozetka посиланнядля оформлення гарантійного звернення. Після проведення діагностики фахівці визначать причину несправності та запропонують відповідне рішення.
Перепрошуємо за завдані незручності та сподіваємося, що питання буде вирішено якнайшвидше.
