Призначення
Спрямування
Чутливість
 • 30 дБ ± 3 дБ/0 дБ = 1V/Pa, 1 кГц

Опис Мікрофон конденсаторный Protech Boya BY-M1 (6971008020809)

Петличний мікрофон Boya BY-M1 буквально створений для високої якості запису мови в приміщеннях, студіях, а також на відкритому просторі. Всеспрямований, невеликий і легкий мікрофон чудово працює з безліччю пристроїв. Ця модель може працювати з ґаджетами на платформі iOS і пристроями на базі Android. Під'єднується мікрофон до ґаджета шестиметровим кабелем із чотириканальним штекером із позолотою й розміром 3.5 міліметра.

Мікрофон працює з DSLR і відеокамерами, а також зовнішніми записувальними пристроями — рекордерами, смартфонами, планшетами. Завдяки перехіднику на штекер 6 мм, який входить до комплекту, під'єднується до професійних студійних пультів і мікшерів. Ця модель має комбінований 3.5 мм штекер і позолочені контакти й шестиметровий шнур, що дає змогу звукорежисеру або оператору відійти на досить велику відстань від об'єкта знімання.

Використання мікрофона:
Для смартфонів
Вимкніть мікрофон. Посуньте кнопку ON/OFF до OFF/Smartphone.
Живлення вимкнено.

Для цифрових дзеркальних фотокамер, відеокамер, аудіомагнітофонів, ПК
Увімкніть мікрофон. Посуньте кнопку ON/OFF до ON.

Батарея мікрофона розташована в окремому силовому блоці з можливістю вимкнення. Також мікрофон може закріплюватися на одязі та інтер'єрі за допомогою надійної кліпси.

Характеристики Мікрофон конденсаторный Protech Boya BY-M1 (6971008020809)

Призначення
Спрямування
Чутливість
 • 30 дБ ± 3 дБ/0 дБ = 1V/Pa, 1 кГц
Діапазон частот
 • 65 - 18000
Довжина шнура
 • 6
Живлення
 • Элемент LR44 (1 шт)
Спротив
 • 1000 Ом
Комплектація
 • Микрофон
  Переходник jack 3.5 мм - 6.3 мм
  Крепление клипса
  Блок питания
  Батарейка LR44 1 шт
  Ветрозащита
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 30

 • Филоненко Олег
  • Продавець: Rozetka

  Пречудовий мікрофон, з 3-ї спроби вдалось все ж таки придбати нормальний мікрофон, який не дає під час запису фонового шуму, точніше він є, однак дуже і дуже тихий, що його почу можна тільки коли викрутиш гучність в системі на 100%.

  Я, перед покупкою цього мікрофона придбав PowerDeWise 3.5мм (вартість приблизно 500грн ), в якому чутливість добра, однак дуже сильний фоновий шум, та Sennheiser XS Lav Mobile (вартість близько 1600 грн) і в ньому навпаки, шум при користуванні невеликий, але чітко відчувався, а от чутливість занадто низька.

  Натомість в даному мікрофоні Protech Boya BY-M1 і шум відсутній і чутливість чудова!

  Довжини кабелю також вистачить на всі випадки, а кому потрібен довше - то вже шукайте бездротові мікрофони.

  Також відразу зауважу, что для підключення до ПК де окремий вхід на навушники, а не комбінований як в смартфонах чи в більшості сучасних ноутбуків, потрібен буде перехідник, а от батарейка в такому випадку не потрібна

  Переваги:
  Без шумів, чутливість та довжина кабелю
  Недоліки:
  Для підключення до ПК необхідний перехідник
 • Евгений Баранов
  • Продавець: Rozetka

  К сожалению, моя петличка на смартфоне заработать не захотела. Когда вставляю штекер в гнездо, смартфон определяет его иконкой в виде наушников с микрофоном, но через пару секунд иконка превращается в просто наушники. Соответственно, работает исключительно внутренний микрофон смартфона. Запись через петличку не происходит. Чтобы я не делал. Создаётся такое ощущение, что проблема в штекере. Чувствуется что он не до конца заходит. У меня есть наушники с микрофоном. Так вот они работают отлично! Как наушники, так и микрофон. Я приложил фото для сравнения двух штекеров - один от моих наушников (слева), а другой от петлички (справа). Разница видна. От петлички на милиметр полтора больше и из-за этого он, скорее всего ,полностью не конектится. Я хочу осуществить полную замену товара, так как этот бесполезен. Какова процедура замены товара?

  Переваги:
  Товар дошёл быстро. Обслуживанием доволен.
  Недоліки:
  Так и не удалось его опробовать.
  • Мікрофон конденсаторный Protech Boya BY-M1 (6971008020809) фото від покупців 1
  • Мікрофон конденсаторный Protech Boya BY-M1 (6971008020809) фото від покупців 2
 • Андрей Андреич
  • Продавець: Rozetka

  Покупал для ПК, как упоминалось ниже в комментариях которые прочитал после покупки ) нужен переходник, который дороже самого микрофона. Есть от hyperx cloud наушников простенький переходничек, но звук ужас. На телефоне звук хорош.
  Вывод таков, хочешь айфоном пользоватся, покупай еще блок зарядки.
  Как по мне, в комплекте должен быть этот минимальный переходничек.

  Переваги:
  Звук хорош, если все есть для этого
  Недоліки:
  Не работает без переходников со звуковыми картами.
Дивитися всі відгуки →

Відео з Мікрофон конденсаторный Protech Boya BY-M1 (6971008020809)