На сьогодні пазли є однією з найпопулярніших ігор-головоломок. І мало хто знає, що спочатку дитячі пазли використовувалися як навчальний посібник із географії. Так, перші пазли для дітей були винайдені в 1761 році. Вони являли собою фрагменти географічних карт, наклеєних на дерев'яну основу. Збираючи їх, діти у процесі гри здобували необхідні знання. З плином часу пазли для дітей набували все більшої популярності. Дитячі пазли неабияк розширили свою тематику. Сучасні пазли - це й репродукції, і пейзажі, і сцени з мультфільмів, зображення тварин, і багато іншого.
У нашому інтернет-магазині ROZETKA ви можете придбати пазли для дітей будь-якого віку. Так, гра пазли для маленьких дітей до 2 років являє собою рамку-вкладиш і має зазвичай мінімальну кількість елементів. Пропонована іграшка незамінна для розвитку логічного мислення й пам'яті дитини. Для дітей старшого віку, а також їхніх батьків будуть цікаві великі пазли-картинки, що складаються з багатьох сотень елементів. Водночас багатство сюжетів дає змогу вибрати пазли для дівчаток або для хлопчиків. Тут варто зазначити, що якщо ви шукаєте ігри для дівчаток, пазли, безсумнівно, будуть найкращим подарунком. Здебільшого барвисті пазли-картинки орієнтовані на маленьких представниць прекрасної статі.
Будь-які розвивальні дитячі ігри - пазли, конструктори, комп'ютери та ін., ви можете придбати в нашому інтернет-магазині прямо зараз. Для того, щоб придбати пазли (Україна: Київ, Харків, ін. міста), вам доведеться затратити мінімум часу й сил. Усі операції під час вибору й оплати покупки здійснюються у віртуальному режимі. Після того, як формальності залишаться позаду, наш кур'єр доставить куплені пазли (Київ, Донецьк, ін. міста) у будь-яке зазначене вами місце.

Показати ще 60 товарів