Інноваційний винахід — квадрокоптер. З його допомогою вивчають місця аварій або лих у важкодоступній місцевості. Звичайні користувачі знімають кліпи, відео для домашнього архіву, милуються місцевістю з висоти пташиного польоту. У людей старшого віку під час споглядання цього об'єкта відразу виникає питання, що це таке. Він неймовірно спритний, швидкий, водночас майже безшумний і простий в управлінні. Обладнаний чотирма гвинтами, є моделі з великою кількістю пропелерів, вони потужніші. Може вести аерозапис на висоті двох кілометрів. Квадрокоптер літає за допомогою дистанційного пульта управління, працює від акумулятора. Товар можна пов'язувати зі смартфоном, що дає змогу відразу отримувати якісні знімки і вести трансляцію польоту онлайн.

Першим прототипом сучасного квадрокоптера був вертоліт Ботезата, винайдений 1922 року. На розроблення пішло понад 200 тисяч доларів, непогані гроші на той час. Зараз таку іграшку може дозволити собі майже кожен, а їхній вибір досить великий.

Різновиди квадрокоптера:

  • З встановленням VPF. Є камера, екран, картинка передається в реалістичному часі. Відео можна записувати або ж переглядати як онлайн трансляцію. На якісних квадрокоптерах передавання ведеться в режимі HD з можливістю зльоту на висоту 2 кілометрів. Особливість у тому, що ви можете відчути себе птахом, одягнувши спеціальні окуляри віртуальної реальності 
  • З функцією повернення на точку зльоту. Важлива функція в роботі з квадрокоптером. Під час втрати його з поля зору або маленькому заряді акумулятора, програма дасть змогу повернути агрегат на стартову позицію. 
  • З підвісом для камери. Плюс у тому, що ви можете встановити камеру потрібної вам якості, за допомогою спеціальних кріплень вона легко прикріпиться до дрона й забезпечить якісне знімання.

Популярні моделі квадрокоптера

Ринок неабияк розширився, і тепер техніка вдосконалюється все швидше. Серед часто використовуваних квадрокоптерів: Syma X5C — досить великий коптер, постійно поліпшується користувачами та виробником. Hubsan X4 H107L — швидкий, недорогий, різкий. Простий в експлуатації, чим і привабив покупців. Parrot AR.Drone 2.0 — дешевий, функціональний, не вимагає спеціальних зусиль, навичок і збирання. Є камера 1280×720, відео транслюється прямо на екран вашого ґаджета. Walkera QR X350 Pro — ідеально призначений для камери GoPro, можливе встановлення амортизаторів і карданної підвіски, потрібні для захисту і стабілізації камери, це позначається на якості остаточного відео.

Асортимент товару

Кожен любитель політати може вибрати собі потрібний товар. Наприклад, квадрокоптер із камерою, без неї або з установленням на свій розсуд. Дрони з наявністю або додаванням GPS-модуля, автопілотом або його відсутністю. Можна вибрати різні підвіси для камер: керований, некерований, з можливістю установлення. Що головне, надається можливість вибрати наймодніший дизайн, серед розмаїття моделей. На ваш розсуд, наявність функції повернення на точку зльоту або її відсутність, квадрокоптер з автопілотом або без.

Поради щодо вибору квадрокоптера

Є популярні бренди, які не перший рік випускають квадрокоптери: DJI, UDI RC Syma, 3D Robotics (3DR), Aeryon Systems, Align, Blade тощо. У своїй більшості фірми американські, перевірені роками. В інтернеті та численних соціальних мережах про них пишуть гарні відгуки, позаяк під час виробництва використовуються якісні матеріали та сучасні технології.

Квадрокоптер — не дешеве задоволення, і до його купівлі варто поставитися серйозно. Визначте для себе мету купівлі цього товару. Якщо він призначений для розваги, можна купити звичайний квадрокоптер, з електродвигуном, автопілотом, невеликою кількістю лопатей. Він буває зовсім маленького розміру, що поміститься навіть у долоню. Якщо цілі серйозніші, варто звернути увагу на великогабаритні, обладнані всіма функціями й деталями дрони, вони потужніші від звичайних. Великі літальні апарати можна обладнати додатковими акумуляторами, що складніше зробити із середніми й малими моделями, потужності їхніх гвинтів бракує для піднімання додаткового вантажу.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Квадрокоптери?

Квадрокоптери: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Квадрокоптер FPV Diatone Roma F7 6S PNP 18299₴
Квадрокоптер GEPRC Cinebot30 HD O3 (GP105705) 25599₴
Квадракоптер Inspire F167-4K 2 battery 3600 mAh Black 5720₴
Квадрокоптер XIAOMI Fimi X8 SE 2022 V2 з Megaphone Combo (2x Batteries + 1x Bag) (6974432550140) 26599₴
Показати ще