Заряджаємо на навчання
Крем для депіляції ніг Revers Inelia Ultra Pure Depilation Cream З алое та аргановою олією 125 мл (5902114886158) - зображення 1

Крем для депіляції ніг Revers Inelia Ultra Pure Depilation Cream З алое та аргановою олією 125 мл (5902114886158)

Код :  533339724

Є в наявності

149

Самовивіз з магазинів Rozetka
Замовляйте впродовж
02
:
22
:
07
щоб отримати сьогодні з 16:00
Цей товар у інших продавців
1
Самовивіз з магазинів Rozetka
Замовляйте впродовж
02
:
22
:
07
щоб отримати сьогодні з 16:00
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka
    Безкоштовно для покупок від 1000 ₴

    49

  • Кур'єр на вашу адресу

    149

  • Самовивіз з поштомату Rozetka
    Безкоштовно для покупок від 1000 ₴

    49

  • Самовивіз з Нової Пошти

    64

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    79

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата карткою у відділенні, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Карткою онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безготівковими для юридичних осіб, Оплата карткою державної допомоги «Пакунок малюка» або «Допомога до року 7000 грн», Безготівковий для фізичних осіб, Visa, Mastercard
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Дотик до гладкої шкіри вдвічі довший, ніж гоління. На відміну від гоління, яке іноді сушить ніжну поверхню шкіри, крем Inelia Ultra Pure забезпечує швидку депіляцію, роблячи шкіру гладкою всього за 3 хвилини!

Формула засобу містить екстракт алое вера, що відновлює рівень зволоженості шкіри та заспокоює її, і арганову олію, що сприяє регенерації клітинної структури та відновленню шкіри.

Переваги:

  • Забезпечує інтенсивне живлення та регенерацію шкіри
  • Заспокоює та запобігає подразненню під час депіляції
  • Дерматологічно протестований

Характеристики

Сфера застосування
Об'єм
Особливості
Склад
  • Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Potassium Thioglycolate, Paraffinum Liquidum, Ceteareth-20, Potassium Hydroxide, Aloe Barbandensis Leaf Juice, Argania Spinosa Kernel Oil, Olus Oil, Parfum (Fragrance), Disodium Edta, Hexyl Cinnamal, Methylpropional, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol.
Спосіб застосування
  • За допомогою спеціальної лопаточки акуратно (Не втирайте!) рівномірно нанесіть крем на вимиті та висушені ділянки тіла, з яких ви хочете видалити волосся. Залиште крем на шкірі на 5 хвилин, потім, акуратно проведіть шпателем по невеликій ділянці. Якщо волосся відділяється легко, видаліть залишки крему лопаткою. Для густішого волосся рекомендується залишити крем на шкірі трохи довше, до 10 хвилин, але не більше. Тривалість дії крему залежить від товщини та типу волосся. Після депіляції ретельно вимийте шкіру теплою водою без мила.
Країна реєстрації бренда
  • Польща
Країна-виробник
  • Польща
EAN
  • 5902114886158

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!