Опис Сковорода Ringel Kardamom 24 см (RG-1127-24)

Сковорода Kardamom від Ringel — універсальний інструмент для приготування й розігрівання найрізноманітнішої їжі. Виготовлена з високоякісного алюмінію, ця сковорода є міцним посудом зі швидким і рівномірним нагріванням. Багатошарове антипригарне покриття забезпечить можливість готувати страви з використанням мінімальної кількості олії.

Завдяки ретельно продуманій конструкції корпусу, виготовленого з алюмінію зі стінками завтовшки 4 мм, ця сковорода нагрівається швидко і максимально рівномірно, що набагато полегшує і прискорює приготування їжі, а також перешкоджає пригорянню й нерівномірному просмажуванню продуктів.

Чудовій ергономіці цієї сковороди сприяє зручна ручка з бакеліту. Крім естетичного задоволення, така ручка є також дуже практичним рішенням, адже вона захищає руки від опіків і не вислизає навіть із вологих долонь завдяки покриттю softtouch.

Застосування в антипригарному покритті новітніх матеріалів і сучасного технологічного процесу виготовлення перетворює цю сковороду в надійний та довговічний виріб. Антипригарне покриття не містить PFOA (перфтороктанової кислоти) і є безпечним для здоров'я.

Спеціальний сталевий індукційний диск у донній частині сковороди дає можливість її використання на всіх різновидах плит, включно з індукційними, інфрачервоними та склокерамічними. Зовнішнє матове силіконове покриття стійке та легке в щоденному догляді. Високі прямі борти класичної форми та надійне антипригарне покриття цієї сковороди максимально розширюють сфери її застосування: це смаження та тушкування всіляких м'ясних продуктів і овочів, а також розігрівання їжі з використанням мінімальної кількості олії, що сприяє здоровому харчуванню.

Характеристики Сковорода Ringel Kardamom 24 см (RG-1127-24)

Особливості
Діаметр, см
Матеріал
Кількість в упаковці, шт
 • 1
Матеріал ручок
Форма
Кришка
Внутрішнє антипригарне покриття
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 77

 • Татьяна Коркишко
  • Продавець: Rozetka
  • Діаметр, см: 28 см

  Отличная сковорода. Предыдущая прослужила около 5 лет.

  Переваги:
  Жарка без масла.
 • Хоменко Ирина
  • Продавець: Rozetka
  • Діаметр, см: 28 см

  Для семьи прекрасный размер. вместительная. Цена полностью соответствует качеству. Надеемся, что прослужит долго.

  Переваги:
  И сковородка и крышка полностью нас удовлетворяют. Внешний вид замечательный, не тяжелая.
  Недоліки:
  Пока не обнаружили
 • Юлия Косточка
  • Продавець: Rozetka
  • Діаметр, см: 28 см

  Сковорода нормальная. За такие деньги можно купить.

Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

Відео з Сковорода Ringel Kardamom 24 см (RG-1127-24)