Опис Тунець в оливковій олії Rio Mare 3 шт х 80 г (8004030344938)

Rio Mare — це високоякісний італійський консервований тунець, який завоював лояльність споживачів у понад 40 країнах світу. Виробник тунця Rio Mare промисловий холдинг Bolton Alimentary є найбільшою й технологічно обладнаною компанією в Європі. Bolton Alimentary у найсуворіший спосіб орієнтована на безкомпромісну якість використовуваної сировини, на постійний контроль ланцюжка виробництва, а також безперервні інновації — удосконалення продукту відповідно до вимог ринку.

Тунець Rio Mare — це найкращий приклад італійської кухні та традицій. Іноді проста їжа, як-от овочі та риба, перетворюється на корисний, а головне, смачний обід.

Тунець в оливковій олії завжди був найпопулярнішим і улюбленим в Італії. Причина його успіху криється в унікальному смаку завдяки суворому добору сировини найвищої якості — Тунець жовтопір'ястий, який живе у відкритому та чистому морі. З цієї причини його м'ясо має характерний рожевий колір і тонкий смак.

Rio Mare — це здорова природна їжа, яка легко засвоюється, містить ненасичені жирні кислоти, які допомагають боротися з холестерином, багата фосфором, що робить її ідеальною для всієї родини.

Склад: тунець (65%), оливкова олія (33.5%), сіль.
Вага: 3 х 80 г
Розмір: 30 х 70 х 200 мм

Характеристики Тунець в оливковій олії Rio Mare 3 шт х 80 г (8004030344938)

Вид риби
Тип консерви
Вага
Країна-виробник
Термін зберігання
 • 730 днів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 4

 • Наталія Малих
  • Продавець: Rozetka

  хороша, якісна консерва

  Переваги:
  смак однаково добрий
  Недоліки:
  немає
 • Волуйкевич Павло
  • Продавець: Rozetka

  Класний

  Переваги:
  Смачний
  Недоліки:
  Нема
 • Тамара Швед
  • Продавець: Rozetka

  Він стільки не коштує! Ужас

Дивитися всі відгуки →