16 999

Опис Акумуляторний пилосос Rowenta X-FORCE FLEX 14.60 RH9990WO

Акумуляторний пилосос Rowenta XForce Flex 14.60 RH9990WO комфорт користування та потужність в одному девайсі. Безкомпромісна ефективність завдяки новітнім технологіям Rowenta: цифровий двигун потужністю 200 Air Watts, потужна батарея 32.4 В для досягнення автономної роботи 1 год 10 хвилин. Прибирання буде в задоволення завдяки унікальній комбінації високотехнологічних рішень: технологія Flex, цифровий дисплей, позиція Stop&Go, LED-підсвітка та інше.

Двигун DigitalForce: Потужне прибирання
За допомогою розумної електронної системи, яка автоматично регулює аеродинамічну силу, пилосос сам оптимізує потік всмоктування. Ця технологія забезпечує максимальну потужність всмоктування 200 AW для якісного прибирання в усьому будинку.

Більш ніж година роботи завдяки змінному акумулятору
Завдяки 9-елементній батареї (32.4 Вт) досягається до 70 хвилин роботи у разі використання пилососа в ЕКОрежимі. Ідеально, щоб пропилососити ваш будинок за один раз. Знімна батарея легко та швидко заряджається за 3 години.

Цифровий дисплей: живлення під контролем
Показує залишок часу роботи у хвилинах або у відсотках у реальному часі. Вибирайте один із п'яти режимів живлення відповідно до ваших потреб, для ефективнішого прибирання всього будинку: від Surface для прибирання меблів до Boost, коли потрібне посилення потужності.

Flex: прибирайте до 4 разів довше під низькими меблями*
Гнучкість поєднується з потужністю всмоктування, щоб ефективно та якісно прибрати кожен сантиметр вашого будинку. Крім того, завдяки щітці з LED-підсвіткою, ви не проґавите навіть дрібний пил.
 *Порівнюючи із жорстким приладом під низькими меблями.

Одночасно миє та пилососить
Прибирання без проблем завдяки мийній насадці Aqua, яка одночасно миє та пилососить назад і вперед.

Режим Boost
Завдяки запатентованій кнопці Boost від Rowenta, ви можете активувати посилену потужність одним натисканням пальця: для будь-яких повсякденних завдань або за додаткової потреби. Просто натискайте кнопку, щоб збільшити потужність у потрібний момент!

Led-підсвітка
Ефективно прибирайте скрізь, починаючи з плитки, закінчуючи килимами з різною довжиною ворсу завдяки новій унікальній LED-підсвітці. Зручно пилососити як дрібне, так і велике сміття, як-от кукурудзяні пластівці або арахіс!

Фільтрація 99.9%: чисте повітря
X-Force Flex 14.60 забезпечує кращу гігієнічність та фільтрацію завдяки своїй технології фільтрації 99.9%. Фільтр захоплює навіть найдрібніші частинки та випускає чисте повітря.

Легкий в обслуговуванні
Rowenta пропонує свій універсальний контейнер для пилу об'ємом до 0.9 л, для безперервного прибирання для великих площ. Контейнер виймається легко, без зусиль. Всі три частини миються водою для підтримання приладу в ідеальній чистоті після використання.

Animal Kit: великий асортимент аксесуарів
Дві мікрофібри для мийної насадки Aqua, мініелектрощітка для глибокого очищення від волосся та бруду, щілинна щітка для важкодоступних місць, диванна щітка, зарядна база для легкого заряджання та зберігання приладу, дві вбудовані щітки для швидкого та якісного прибирання + Додатковий фільтр у комплекті.

Характеристики Акумуляторний пилосос Rowenta X-FORCE FLEX 14.60 RH9990WO

Тип прибирання
Рівень шуму, дБ
 • 84
Об'єм пилозбірника, л
Потужність
Додаткові насадки
Основні насадки
 • Основна
Додаткові насадки
 • Гнучка насадка
  Насадка Aqua
Комплектація
 • Пилосос
  База для заряджання
  Мініелектрощітки
  Насадка Aqua
  Щілинна щітка
  Меблева щітка
  Фільтр
  Інструкція
  Гарантійний талон
Час роботи на одному заряді
Час повного заряджання
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Андрей Собоу
  • Продавець: Rozetka
Дивитися всі відгуки →