• Анна Муйлина

В целом, хороший пылесос за свою цену. Приложение у Rowenta просто ужас - глючное, тормозит и мало опций, например, просто поставить пылесос на паузу. Не всегда срабатывает расписание, если находишься вне дома и одной wi-fi сети

Лайфхак, если он запутался за что-то и типа остановился или же вы решили ему помочь и перенесли, то лучше отправить на базу и перезапустить на эко режиме. У него ломается карта, он ставит базу там где произошла "авария" и потом долго не может вернутся на базу, так как по факту ее нет. Также рекомендую протирать ему сенсор после каждой уборки, так он лучше убирает. Среднее время уборки 30-50 мин в зависимости от режима

Переваги:
    хорошо убирает шерсть животных и протирает (не вымывает) пол
    Недоліки:
    если зацепился, сбился, то топчеться на месте

Доброго дня, Анна.
      Ми вдячні за Ваш зворотний зв’язок.
      Важливо, щоб док станція була постійно підключена до електромережі, тільки в такому разі робот зможе знайти її. Станція надсилає роботу сигнал, по якому він її знаходить. Тому важливо, щоб вона була увімкненою та знаходилась з відкритим доступом на видному місці та метраж відповідав інструкції. Біля докстанції в радіусі 2 м попереду та 1,5 м по боках не повинно бути ніяких предметів.
      Робот-пилосос серії S60 не будує карту приміщення на телефоні. В додатку Ви зможете бачити лише маршрут, яким прилад рухається під час прибирання.                                                                                            Цей робот-пилосос оснащений сучасною технологією з гіроскопом, що гарантує ретельне та послідовне прибирання. Він чітко розуміє, де прибирав, а де ні, поступово рухаючись до повного покриття площі Вашого помешкання. Відповідно, таким чином прилад будує карту виконаної роботи, але тільки в програмному забезпеченні.
      У випадку, коли робот-пилосос застрягає, можливо щось блокує його рух. Перед початком прибирання рекомендуємо звернути увагу на стан коліс, бічних та центральної щіток й при необхідності зробити очищення.
      Бажаємо приємного користування.

• Сергей Донец

вообще не "видит" 70% комнаты - какие-то участки проходит по 10 раз, а какие-то прямо по центру просто игнорирует. Или такие плохие сенсоры, или такие плохие алгоритмы - но делаем возврат, надеюсь в этом вопросе продавец Розетка себя корректно поведет

Кстати, если у кого животные - шерсть засасывает нормально. Поэтому и две звезды а не одна :)

Переваги:
    Красивый, мощный
    Недоліки:
    плохие сенсоры/гироскопы и программное обеспечение

Доброго дня, Сергій.
      Перепрошуємо за затримку з відповіддю. На жаль, з технічних причин не було можливості швидко відповісти на Ваше питання.
      Робот-пилосос Rowenta Explorer S60 ANIMAL RR7455WH робот оснащений сучасною технологією з гіроскопом, що гарантує ретельне та послідовне прибирання. Суть її полягає у тому, що робот має гіроскоп та функцію методичної навігації зиґзаґом. Він чітко розуміє, де він прибирав, а де ні, поступово рухаючись до повного покриття площі вашого помешкання. Тобто, насправді робот будує карту виконаної роботи, але тільки в програмному забезпеченні. Така технологія ідеально підходить для приміщень з 1-2 кімнатами та коридорами середніх розмірів. В таких умовах робот проведе прибирання аналогічно роботу, який будує карту. А вже для великих приміщень, або приміщень зі складною архітектурою і багатьма кімнатами (3 і більше) ми рекомендуємо наші серії S75, S80, S95.

• Сергей Донец

Для представителя бренда: я тестировал его в ОДНОЙ комнате, в которой около больше половины комнаты он не увидел после трех попыток уборки.

Доброго дня, Сергій.
      Дякуємо за зворотний зв'язок.
      Нам шкода, що виникає така ситуація, перевірте, будь ласка, чи знято всі пакувальні плівки. Також необхідно провести очищення датчиків, та запустити робот в режимі "По периметру".
      Важливо перед запуском робота прибрати з приміщення всі перешкоди, що обмежують рух: шнури, одяг, стільці, іграшки, усі предмети, які здатні створити перешкоди при роботі робота-пилососа.
      Якщо ситуація не вирішується, необхідно звернутися до авторизованого сервісного центру для діагностики приладу. Адреси та контакти авторизованих сервісних центрів бренду Rowenta можна переглянути за наступним посиланням: посилання

• Татьяна

Вот зачем эта штука если он тормозит глючит не пойму!

Доброго дня, Тетяна.
      Нам шкода, що виникла така неприємна ситуація.
      Спробуйте налаштувати роутер на частоту 2,4 ГГц. Якщо ситуація з установкою не зміниться, то завантажте програму Rowenta Robots через Play Market. Під час встановлення програми робот повинен бути відключений від станції та повністю заряджений. Усі налаштування телефону, зазначені вище, повинні бути виконані. Якщо виникають труднощі при підключенні, у додатку з'являються повідомлення-підказки з можливими проблемами з підключенням та варіантами вирішення (наприклад, налаштування на правильну частоту роутера). Також зверніть увагу, що при установці не повинен бути активований VPN.

• Наталя

Придбала, щоб менше приділяти часу прибиранню. Не помилилася, він чудово справляється з прибиранням, легко керувати через додаток. Якісна зборка.
    Задоволена придбанням.

Переваги:
    Зручний додаток
    Недоліки:
    Не виявила
  • Виктория Демирова

Очень нужная вещь в доме ,пока я занята детьми он себе едет убирает да ещё и моет ,удобное приложение можно запустить его даже когда я не дома ,я довольна .

Переваги:
    Мощность ,режим мойки ,дизайн
  • Ігор

Чудовий зі стильним дизайном і високою потужністю пилосос. Чудова прохідність. Не пропускає ділянки сенсори працюють добре. За свої кошти хороший помічник додому

Переваги:
    Потужність
    Недоліки:
    Не виявив