• Александр Трейтяченко

Ну що сказати, сподівання виправдав, тепер не потрібно переживати за чистоту. З шерстю бульдожика справляється на ура, потужність добра, карту квартири сканує точно не залишає не пройдених участків. Шумноват, але з застосунком це не проблема, можна виставити прибирання коли тебе не має.

Переваги:
    Потужність, вибір в застосунку календарю прибирання, приміщень для прибирання.
    Недоліки:
    Шумноват, на високу потужність не включаю, тільки якщо потрібно позлити сусідів знизу о 23.00))
  • Тетяна

Чудовий робот, я дуже задоволена. Все миє, прибирає, гарно орієнтується у просторі. Підключили одразу. Можливо, у інших проблема все ж у телефонні, а не роботі. Декілька разів вода витікала з ємності для води, але підозрюю, що все ж ємність була неправильно закріплена. Зараз привчилася правильно його збирати і наче нічого не тече.

Переваги:
    Якісне прибирання,
    орієнтується у просторі,
    легко очищується від сміття,
    запасна серветка для підлоги
    Недоліки:
    Якщо робот з повним баком води, то вона може витекти, але це не точно)
  • Александр Иораш

Пылесос оправдал все ожидания. Умный, тихий. Быстро и качественно убирает!

Переваги:
    Качество уборки. Удобное управление через приложение
  • Екатерина Левандовская

Замовили пилосос 31.07, 02.08 забрали. Стали підключать, пошук Wi-Fi відбувся з 4 Ї спроби перезагрузки. Ок. Головне підключились. Поставили на зарядку, хв 10, в телефоні світиться зв’язок з пилососом втрачений. Ми знову його підключать. І так разів 5 напевно. З горем зарядився на 100%. Відправляю його на ознайомлення з квартирою, проходить за 5, знову зв’язок втрачений. Стоїть тільки щіточки крутяться. Знову ж таки, пробували його запустити раза 3, перезапуском. Толку 0. Мигає помилка (знак оклику в трикутнику) Сьогодні підійшли на розетку, нас направили в сервіс. Ремонт сказали займе до місяця(але знаючи, як працюють сервіси, дай Боже, щоб через місяці 2 була інформація) Повертати, в сервісі сказали, що ніхто не буде, так як він вже в нас шось там поїздив.

ВИСНОВОК.
    Я без пилососа, розстрочку маю платити, невідомо коли буде пилосос.

0 балів цьому пилососу
    0 балів обслуговуванню (контакт центр не працює, в телеграм боті мені вже 2 години «відповідають»

Я дуже не задоволена!

Переваги:
    Не встигла роздивитися
    Недоліки:
    Він просто не працює

Доброго дня, Катерина.
      Дякуємо за Ваш зворотний зв’язок, для нас це дуже важливо.
      Дуже шкода, що виникла така неприємна ситуація.
      Дозвольте, будь ласка, уточнити, до якого авторизованого сервісного центру Ви звернулися? Також просимо вказати номер звернення та Ваше місто.
      Ми з'ясуємо і проконтролюємо статус ремонту та обов'язково Вам про це повідомимо. Ми зробимо все можливе для того, щоб Ви якомога швидше могли користуватися Вашим роботом-пилососом.

• Сергей Семененко

Були проблеми з підключенням, але розібрався, робот супер. Дякую Розетці та розробникам!

• Сергей Семененко

Сьогодні купив цей робот, і є велика проблема з додатком rowenta robots, вибрав регіон після чого натискаю кнопку "Розпочати" вісвічується автентифвкація і нічого не відбувається. Телефон xiaomi redmi note 10s. Якщо не вийде підключити телефон буду повертати товар.

Доброго дня, Сергій.
      Дякуємо Вам за зворотний зв'язок, для нас це дуже важливо.
      Перепрошуємо за затримку з відповіддю. На жаль, з технічних причин не було можливості вчасно відповісти на Ваш відгук.
      Спробуйте видалити додаток, почистити кеш-пам'ять телефону та перезавантажити телефон.
      Додаток можна завантажити через QR-код, або з Google Play Маркет чи App Store.
      Роутер повинен бути налаштований на частоту 2,4 ГГц.
      У деяких моделях телефонів у розділі "Налаштування" - "Додаткові налаштування" необхідно відключити "Помічник Wi-Fi". Так само Вам необхідно в налаштуваннях програм ("Управління програмами) для "Робот ROWENTA" надати всі дозволи.
      Якщо Ви встановлюєте програму, робот повинен бути відключений від станції та повністю заряджений.
      Всі налаштування телефону, які вказані вище, повинні бути виконані. Також перевірте чи ввімкнено геолокацію. Якщо виникають складнощі при підключенні, в додатку з'являються повідомлення-підказки з ймовірними проблемами з підключенням й варіантами рішення (наприклад, такими як налаштування на правильну частоту роутера).
      Зверніть, будь ласка, увагу, що при встановленні не повинен бути активований VPN.
      Якщо виникнуть труднощі з підключенням, Ви можете зателефонувати на гарячу лінію, що вказана в технічній документації до приладу.

• Геннадий Степанов

И вот но у меня не получилось связаться с роботом причин может быть много не тот роутер у меня теп-линк или не тот смартфон ксиоми все мои попытки отключение перезапуск телефона роутера робота не к чему не привело . Большое спасибо Розетки и лично продавцам .

Переваги:
    Не плохие характеристики но
    Недоліки:
    много
    • Сергей Семененко

В мене теж були проблеми, необхідно додатку rowenta robots надати всьому доступ, і якщо wifi роуь'тер 5g то необхідно підключити телефон до 2.4g

Доброго дня, Геннадій.
      Дякуємо Вам за зворотний зв’язок.
      Перевірте, будь ласка, налаштування Wi-Fi роутера.
      Потрібно щоб роутер був налаштований на частоту 2,4 ГГц, оскільки робот-пилосос потребує гарного й потужного сигналу.
      В телефонах на платформі "Андроїд" для самого додатку мають бути надані всі доступи, перевірте, будь ласка, через налаштування, чи усюди стоять галочки, також має бути ввімкнена геолокація.
      Окремим пунктом в телефонах деяких виробників може бути помічник Wi-Fi (в деяких моделях він присутній), рекомендуємо перевірити цей момент, він має бути вимкнений, оскільки блокує сигнал.
      При підключенні робота необхідно телефон та сам пристрій тримати поруч.
      Спробуйте перезавантажити роутер, скинути налаштування на самому приладі до заводських (для цього необхідно затиснути кнопку ввімкнення та додому на декілька секунд до звукового сигналу) та спробувати знову.

• Геннадий Степанов

Я все выше перечисленные делал и вайфай самого робота удалял чтобы после перезагрузки он снова находил а проблема в том что он не принимал пароль который находится сзади док станции выдавал ошибка 32300 как то так

• Роман Березка

Справжній робот пилосос. Саме такий, який повинен бути. Складає карту квартири. Потім можна поділити на зони та вручну зазначати ділянки для прибирання. Наявність вологого прибирання, взагалі робить його безцінним. Ретельно все прибирає, всі перешкоди обїжджає досить акуратно. У порівнянні із конкурентами достатньо тихий.

Переваги:
    Складає карту квартири та запам’ятовує ділянки для прибирання. Вологе прибирання.
    Недоліки:
    Не з першого разу може встати на зарядку. Крутиться та прицілюється перед поверненням. Може заїхати криво. Думаю це програмна, а не технічна помилка. Води у ємності хватає на одну кімнату.

Доброго дня, Роман.
      Дякуємо за позитивний відгук.
      Важливо, щоб док станція була увімкненою та знаходилась з відкритим доступом на видному місці, метраж відповідав інструкції, а провід має бути натягнутим. Біля станції дозарядки в радіусі 2 м попереду та 1,5 метра по боках не повинно бути ніяких предметів. В такому разі нюансів з поверненням робота на дозарядку виникати не повинно.

• Таїсія

Покупка виправдала наші очікування. Гарна навігація, потужність, гарний захват сміття бічними щіточками, ефективна центральна щітка. З практичних порад - при підключенні надати всі дозволи додатку, перевірити частоту роутера (потрібна 2,4), для бази потрібен простір по боках та спереду, при скануванні приміщення прибрати дрібні речі, стільці, максимально вивільнити підлогу та відкрити двері в усі кімнати. Покупкою будете задоволені!

• Інна

Класний пилосос, при покупці трохи сумнівалась , але як виявилось він перевершив усі сподівання. Дуже добре прибирає, все відстежую в телефоні. Особливо сподобалось що ж і вологе прибирання також, влітку це дуже актуально

Переваги:
    Об’єм контейнера, вологе прибирання, компактна база
  • Дмитрий Яроцкий

Первое впечатление - добротный пластик, емкий пылесборник и устойчивая зарядная станция.
    При первом исследовании квартиры пылесос достаточно точно отсканировал помещения без привычного, для своих китайских братьев с башенкой, "обстукивания" мебели, стен и дверей. После запуска уборки выяснилось, что пылесос очень шумный и с сильным грохотом преодолевает порожки и ковры. (Есть с чем сравнивать - до этого неделю тестировал другой робот-пылесос) На уборку квартиры (58 кв.м.) у Ровенты ушло около 40 минут, хотя его китайский конкурент справился за 16 !!!.
    Щетка в данной комплектации идет упрощенная, без резиновых полосок - только щетина в два ряда.
    Бункер для воды очень маленький, но стоит отметить качественную салфетку для протирки пола и надежную её фиксацию.

Высокий уровень шума и подпрыгивание с грохотом при заезде на порожки или тонкие ковры без ворса для меня оказались неприемлемы - пришлось вернуть пылесос обратно.

Переваги:
    Большой контейнер для пыли. Хорошая навигация по квартире.
    Недоліки:
    Очень шумный. Плохо преодолевает препятствия.

Доброго дня, Дмитро.
      Дякуємо за Вашу думку.
      Будь ласка, враховуйте, що сприйняття звуку це скоріше індивідуальна особливість кожної людини. За результатами досліджень, більшість користувачів відзначають, що звук роботи приладу не є нав'язливим та незручним.
      Висота подолання перешкод до 2 см, якщо пороги вищі можуть виникати деякі незручності. Ми завжди прислуховуємось до користувачів та врахуємо всі зауваження при розробці наступних моделей, щоб зробити нашу техніку максимально зручною.

• Дмитрий Яроцкий

Добрый день, Представник бренду!
      На счет шума позвольте с Вами не согласиться.
      Я всего лишь хочу обратить внимание потенциальных покупателей на данный факт - включите его перед покупкой и послушайте, доверяйте своим ушам, а не эфемерному "большинству пользователей". Шум громкий, а главное не приятный. Ночью пылесос запускать однозначно не стоит.
      К сожалению, не заснял на видео какие кульбиты выписывает пылесос (с соответствующим грохотом) при заезде на край ковра...
      Ещё один момент, отсутствие "башенки" у пылесоса не сказалось на его общей высоте.
      Надеюсь в следующих моделях производитель решит вопрос с шумом и с общей балансировкой пылесоса.

Доброго дня, Дмитро.
      Дякуємо за Ваш зворотний зв’язок.
      Шкода, що склалося таке враження.
      У кожного користувача різні вимоги до якості роботи приладу та різний підхід до зручності експлуатації, проте, Ваша думка важлива для нас.
      Можливо, певна незручність використання пов'язана з моментом звички до попереднього робота-пилососа.
      Рівень шуму даної моделі – 65 дБ і є в межах норми як для побутових приладів такого типу.
      Висота робота-пилососа – 9,7 см. Завдяки удосконаленій технології датчиків та технології лазер + камера, прилад легко виявляє та долає низькі перешкоди в порівнянні з традиційними роботами-пилососами Rowenta з лазерною вежею.
      Ми обов'язково врахуємо Ваші побажання при розробці наступних моделей.

• Олена

Робот просто супер, гарний помічник для мене. Завдяки йому є більше часу на відпочинок, а в домі підлога завжди чиста. Гарно збирає шерсть, волосся навіть на килимках. Дуже зручне керування з телефонів, не треба бути поруч щоб він почав працювати.

Переваги:
    Якісне прибирання
  • Рома

Пылесос хорош, не застряет, есть мойка (хотя я себе брал больше под сухую), управление простое, все в проге на смарте, по уходу за самим роботом проблем тоже нет.