• Крикун Станислав

за такую цену мощная коса, долго читал отзывы, думал брать или нет. Я очень доволен заводится легко, собирается тоже очень просто. Смотрел видео на Ютуб от розетки по этой косе и не было никаких проблем. Мотор мощный, косилка бомба. леска 2 мм самый раз для этой косилки

Переваги:
    цена, заводится очень хорошо, мощная
    Недоліки:
    леска 3мм не взалит в шпулю

Добрий день, Станіславе! Раді, що бензинова коса ТМ RZTK припала Вам до душі. Дякуємо за Ваш відгук і бажаємо успішної експлуатації на довгий час!

• Андрей Швидок

Это первая мотокоса, купил для родителей в село, поэтому ничего не могу сказать, как она и что. Подскажите, для чего нужна эта деталь и куда её крепить (фото детали прилагается).

Добрий день, Андрію! Ми вдячні Вам за вибір бензинової коси RZTK. Аби ми могли відповісти на Ваше питання, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Микола

Приїхала з неправильними болтами.
    Не було 4 болтів які кріпляться мотор з штангою.

Переваги:
    Недоліки:
    Не вірна комплектація

Добридень, Миколо! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Шкода, що сталася така ситуація. Стосовно питання неповної комплектації зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми обов'язково Вам допоможемо!

• Андрей Новосад

Перестала працювати при першому використанні.

Залишив заявку на ремонт у розетці, реакції нуль.

Переваги:
    Недоліки:
    Перестала працювати при першому використанні

Добридень, Андрію! Дякуємо за придбання бензокоси RZTK цієї моделі. Шкода, що сталася ця ситуація. У зв’язку з воєнними діями інколи виникають проблеми технічного характеру. Із сервісного питання також можна звернутися в чат-бот служби підтримки в Telegram: посиланняУ разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, зателефонуйте на гарячу лінію: 0800-331-319. Вибачте за незручності!

• Кирилл Быстров

Косой кошу с утра до вечера, сейчас много для нее работы. Эту модель взял еще в мае, до сих пор никаких проблем с ней не было. Если не считать дефицита бензина. Уже даже один раз подтачивал нож на специальном станке. Еще добавлю что инструмент относительно не тяжелый, это преимущество. Мои предыдущие косы были гораздо тяжелее.

Вітаємо, Кириле! Дякуємо, що обрали саме нашу бензинову косу для власного побуту та залишили відгук із найвищою оцінкою. Ваша думка дуже важлива.для нас. Ефективного користування!

• Сергей Кушнир

Ідеально проробіла десь 2 неділі. Потім почались проблеми і прийшлось сдавати в ремонт. Проблеми які сталися з косою:
    1. Зламалася шморгалка, почала клинити, а з часов порвався шнур.
    2. Післу діагностики, було виявлено, що стартер та шморгалка взагалі не підходять одне до одного (прийшлось міняти обидві деталі)
    3. Голка перестала тримати бензин і він почав витікати (змінювали деталь)
    4. Касета з лескою розвалилася через деякий час (десь місяць)

Після ремонту, було витрачено приблизно до 1000 грн, коса стала працювати ідеально. Тому якщо готові її модернізувати, то можете сміливо брати.

Переваги:
    Потужна коса
    Недоліки:
    Дуже погана комплектація, виликий розхід пального

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання бензокоси RZTK. Шкода, що сталася ця ситуація. Добре, що питання вже успішно вирішене. Для ремонту рекомендуємо звертатися виключно до авторизованого сервісного центру. Бажаємо успішної експлуатації!

Если большой расход топлива то можна настроить подачу топлива в карбюратор там изи в ютубе полно видео на эту тему

• Роман Роман

підкажіть, який саме розхід пального.

• Буханенко Андреей

Отлічна коса

Вітаємо Вас, Андрію! Дякуємо Вам за придбання та найвищу оцінку бензинової коси RZTK. Упевнены, що цей інструмент буде Вашим надійним помічником на довгі роки!

• Олександр Наумук

Супер

Переваги:
    Ціна якість

Вітаємо, Олександре! Вдячні Вам за придбання продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені цією моделлю бензинової коси. Бажаємо тільки найкращих результатів з технікою нашого бренду!

• Andrey

Купил эту косу 23.04 и успел поработать с ней не один день. Начнем с положительного, первое и основное это конечно двигатель, за эту цену не найдешь такую мощность 3.5 лошадки да еще и с нормальным адекватны сервисом.
    Мощности этого движка хватит на все начиная от молодого бурьяна заканчивая плотными кустарниками. Обьем бака стандартный 1 заправки хватает +- на час
    Переходим к валу, он достаточно тонкий важно это или нет решайте сами как по мне чуть меньше стандарта но я думаю упор и вибрация косается больше на ручки и редуктор.
    Ручки косы не выделяются крутым качеством, стандартное надежное крепление и китайский метал. За все время работы проблем с ними небыло хотя будь метал поплотнее или была б резиночка в креплении вибрация была бы меньше но про это чуть дальше.
    Нижний редуктор - не смотря на то что производитель заявил что смазка там есть решил заполнить до упора, купил смазку полу густую для подшибников (литол + молибден). По итогу никаких проблем и вибраций небыло. Устанавливал сюда диск на 40 зубьев, рубил кусты и вот тогда в руки начало отдавать но терпимо как бы не травку моодую косишь)
    За эту цену смело могу рекомендовать, повторюсь за сервис, подобного рода кос много но вдруг что сразу едешь искать по базарам запчасти тут все цивилизовано.

Переваги:
    Конская мощность, за низкий прайс - это все что нужно знать о данной косе
    Недоліки:
    не идеальная сборка видно на чем сэкономили

Добридень, Andrey! Дякуємо, що знайшли час поділитися таким розгорнутим відгуком на бензинову косу ТМ RZTK. Будьте впевнені: Ви зробили правильний вибір. Бажаємо приємного використання та завжди відмінних результатів!

• Александр Рачок

Коса прийшла в повному комплекті. Але вже коли почав збирати її вдома виявив декілька моментів.
    1. Кришка на свічці повністю зламана, та корпус коси весь з тріщинами (далі фото)
    2. Резинова прокладка на редукторі зчеплення розбита через це штанга гуляє
    3. Болти які тримають стартер та бак розвальцовані.

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Зверху описані

Добридень, Олександре! Дякуємо за придбання бензокоси RZTK цієї моделі. Для з’ясування обставин ситуації, що склалася, і вирішення Вашого питання, будь ласка, зверніться за телефоном гарячої лінії служби підтримки: 0800-331-319. Ми зможемо Вам допомогти!

• Володимир

Придбав місяць назад, перший мінус - котушка з лескою, розлетілася майже відразу,
    Вирішив завдяки двома маленькими саморізами. Другий цікавіше, протрух шланг подачі палива, тому тример раптово заглох і більше не заводився. Розетка і бренд RZTK, у вас є бажання відправити новий шланг (можна в точку видачі), щоб ваш продукт міг функціонувати? Фото додаю.

Переваги:
    Ціна.
    Недоліки:
    Якість.
    • Роман

А самому купить шланг на ближайшем базаре или в ближайшем магазине не получается? Шпулю на таком дешмане тоже надо сразу менять. Что хотели за такие деньги.

• Шевченко

Ви представник магазину Розетки чи бренду RZTK? Без різниці скільки коштує товар, якщо є гарантія, а продавець позиціонує товар, як надійний за доступною ціною, то повинен відповідати за це і поліпшувати його якість.

• Володимир

Роман, а ви представник магазину Розетка чи бренду RZTK? Чому я, купивши нову річ, повинен бігати по базару і шукати шланги. Я не привіз в точку видачі бракований товар, знайшов причину поломки, сам запропонував варіант вирішення проблеми. Вказав на дефект конструкці. Хочу зекономити час для всіх. Тому ваш коментар тут не доречний, що мені робити і як. Розетка, чому не опублікували попередній коментар?

• Потапенко Ігор

Потужна, з містким баком бензинова коса. Купил для заготівлі сіна, дуже сподіваюся на її надійність. Поки не розчарований, кошу кульбабки та іншу траву для кролів. Зрізає чітко, ніж що треба.

Добридень, Ігорю! Дякуємо за покупку бензокоси RZTK цієї моделі. Будьте впевнені, це надійний інструмент для тривалої роботи. Ми вдячні за Ваш відгук і бажаємо успішного користування!

• Паша Бондарчук

При першому використанні заклинила головка з жилкою. Ледве розібрав, як виявилося зклеївся пластик.

Переваги:
    Потужність, ціна
    Недоліки:
    Якість матеріалів.

Доброго дня, Пашо! Вдячні Вам за придбання бензокоси RZTK цієї моделі. Раді, що загалом Ви позитивно оцінили інструмент. Для запобігання подібним ситуаціям із заклинюванням котушки радимо завжди перевіряти правильне намотування волосіні та використовувати тільки якісне змінне різальне оснащення. Бажаємо успішного користування на багато сезонів!

• Володимир Адамовський

За свою ціну, тример вартий уваги. Досить просто зібрався навіть без інструкції ( до цього ніколи не стикався з косарками). Косить добре, якісь невеликі кущики також зрізає. Комплектація хороша, прийшла ціла і не ушкоджена.

Переваги:
    Ціна, якість
    Недоліки:
    Відсутні

Доброго дня, Володимире! Дякуємо за придбання бензокоси RZTK цієї моделі та Ваш відгук. Добре, що Ви задоволені цим інструментом і відзначили його найвищою оцінкою. Бажаємо успішного користування на довгі роки!

• Виталий Рера

Итак, косяки: 1. Шпуля в дребезги при первом зацепе за ветку, поставил стальной паук. 2. Вялый мотор, слабо набирает обороты, даже без нагрузки, скорее всего придется везти к мастеру на регулировку зажигания и карбюратора. 3. Инструкция, зачем вообще тратить на нее бумагу. Если стереть название, то она подходит ко всему инструменту любой фирмы, любой комплектации

Переваги:
    Недоліки:
    Пока собираю
    • Антон Ковынев

Підскажете потім як регулювати запалення)

Добрий день, Віталію! Дякуємо за вибір продукції нашого бренду. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин та вирішення цього питання. Ми Вам зателефонуємо. Вдячні за розуміння.

• Виталий Рера

Зажигание не трогал, хватило полоборота винта качества смеси и коса заработала с удвоенной силой. Перекосил все, что можно и что нежелательно. Чувствую себя спортбайкером

• Виталик Рудик

Работает отлично ,за свои деньги очень даже,и экономная !

Переваги:
    Недоліки:
    Пока не обнаружил

Доброго дня, Віталіку! Дякуємо Вам за придбання бензокоси RZTK. Це відмінний вибір! Упевнені, що цей інструмент стане Вашим надійним помічником на багато років. Вдячні за відгук із найвищою оцінкою. Легкої та ефективної експлуатації!

• валерий стороженко

Протестировал, один бачок спалил, хорошо заводится, моща есть, сборка норм.

Переваги:
    Мощный
    Недоліки:
    Воздушный фильтр, поролон, не пропитан маслом, так нельзя.

Доброго дня, Валерію! Дякуємо за придбання бензокоси RZTK. Добре, що Ви задоволені цією моделлю і знайшли час, аби поділитися власними враженнями про її використання. Вдячні за відгук. Для нас важлива Ваша думка! Ваші побажання будуть враховані для вдосконалення продукції в майбутньому. Зичимо успішного користування на довгі роки!

• Владислав Клен

Купив спочатку собі, а потім через 2 дні замовив ще й діду. За свої гроші дуже непогана коса. Рекомендую!

Переваги:
    Ціна - якість
    Недоліки:
    Не виявив

Доброго дня, Владиславе! Дякуємо, що обираєте техніку ТМ RZTK. Це відмінний вибір! Упевнені, що робота із цим інструментом буде ефективною і безперебійною. Тож вдячні Вам за придбання бензокіс цієї моделі, а також відгук із рекомендацією!

• Матвій Кириченко

По збірці та функціоналу цю мотокосу можна порівняти з деякими моделями відомих брендів, проте ціна значно нижча (порівнюю відповідні характеристики). Тож вважаю хорошим варіантом для користування у приватному домогосподарстві. Придбав на Розетці за акційною ціною, дякую!

Доброго дня, Матвію! Щиро вдячні Вам за вибір бензокоси RZTK. Раді, що Ви задоволені цією моделлю і знайшли час, аби поділитися своїм відгуком. Бажаємо успішного використання пристрою на довгі роки!

• Андрей Гармаш

Наконец розжился пол литром бензина и единственная неполадка это кривой верхний редуктор сцепления! Из-за этого при нажатии на газ идёт сумасшедшая вибрация штанги! Поставил с соседской косилки верхний редуктор колокол и вибрация исчезла! Просто нужно заметнить этот колокол. Надеюсь магазин решит проблему так как уже давно скупляюсь в розетке и проблем не было!

Переваги:
    Недоліки:
    Попался брак верхнего редуктора колокола на штанге!

Вітаємо, Андрію! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. В телефонній розмові погодили з Вами вирішення цього питання. У разі потреби, для отримання додаткової консультації, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Андрей Гармаш

По моей проблеме с браком сцепления сразу позвонили и пообещали прислать исправную деталь! В течении нескольких дней на почту прислали исправную деталь. Кто здесь ноет, что плохой сервис?
      Спасибо команде Розетка!

• валерий стороженко

подскажите диаметр штанги и количество шлицов вала, спасибо.

• Пантелеймон

Мощная коса с хорошими характеристиками и отличными показателями работы. Цена вообще смешная для такого инструмента.

Вітаємо, Пантелеймоне! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Андрій Канів

Інструмент якості вище середньої, хороша комплектація, адекватна ціна. Працює добре.

Вітаємо, Андрію! Дякуємо за придбання i високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Анатолий

#МойRZTK_фото
    Пользуюсь с весны 2021 года. Все лето косил траву леской и диском (докупал отдельно, тот что в комплекте идет для газона а мне нужно было чтоб траву не измельчал). Вначале глох на больших оборотах, но потом разобрался с регулировкой карбюратора и заработало на ура.

Переваги:
    Мощность, малое потребление бензина
    Недоліки:
    от вибрации сорвалась резина верхнего редуктора

Доброго дня, Анатолію! Дякуємо за відгук і високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Шурик Акулов

Самый отмороженный сервис С некомпетентными сотрудниками....

Переваги:
    Никаких
    Недоліки:
    Отмороженные сотрудники
    не знающие из чего состоит бензокоса.
    • Вася

вы о чем?

Добрий день! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові. Ми Вам зателефонуємо для з'ясування обставин цієї ситуації та вирішення питання. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Шурик Акулов

Коса сломалась на второй покос...уже больше месяца в ремонте.Сотрудники точки выдачи спасибо за нормальные вразумительные ответы. Служба поддержки дно. Не разбираются ни в чем.

• Вова Василенко

Пришла коса. Осмотрел все...качество сборки и деталей, вроде, норм. Забыли прикрутить крышку сцепления и вложить гарантийный талон. Отказался забирать. Жду новую

Переваги:
    Не успел оценить
    Недоліки:
    Не комплектная

Добрий день, Володимире! Дякуємо за вибір бензинової коси RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові. Ми Вам зателефонуємо для з’ясування обставин виникнення цієї ситуації. При виникненні додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Володимире! Не змогли з Вами зв’язатися для з’ясування обставин цієї ситуації та вирішення питання. Зателефонуйте нам будь-ласка на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Владислав Середин

Хорошая штука, выкал два бака и смело могу посоветовать покупать ее!

Переваги:
    Цена и качество!
    Недоліки:
    Не выявлены!

Добрий день, Владиславе! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Валентин Савельев

Качество исполнение за свою цену нормальное. Вижу что люди жалуются, но у меня пока все без приключений, сезон почти зсакончился, коса в порядке, отдельно докупал только нож на 40 зубов. Думаю и дальше она себя покажет не плохо . Всем удачных покупок

Доброго дня, Валентине! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм успішним досвідом експлуатації мотокоси RZTK BC 5300. Бажаємо подальшого успішного використання техніки нашого бренду!

Нормальна коса за таку ціну, заводиться добре, працює. З недоліків це ручки слабенькі і прийшла із зламаним кріпленням для ремня, але це не проблема, поставив із старої мотокоси

Переваги:
    Співвідношення ціна якість
    Недоліки:
    Прийшла із зломаним кріпленням для ремня

Добрий день, Олеже! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук та зауваження. Ваша думка обов’язково буде врахована. З додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Константин Лихачев

Все знакомые говорят не покупай на "Розетке", есть куча других мест,а я все раньше покупал здесь. А тут заказал на подарок, приехал забирать,после пришедшей на телефон СМС о прибытии товара в точке выдаче по адресу: Киев, Русановская Набережная 4. А как приехал оказалось мотор в коробке есть а штанги с приводным валом нет. Подарок не подарил,хотел вернуть не могу-уже оплатил.Спрашиваю как вы собираетесь доставить товар-когда, что мне делать? Не знаем говорят-приезжайте позже. Думал привезут на дом-говорят это отдельно оплачиваемая услуга.В-общем расстроился очень.

Недоліки:
    Не вижу,думаю осадок от общения затмил всю радость приобретения :(((

Добрий день, Костяните! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення Вашого питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Доброго дня, Костянтине! Раді були дізнатись, що ситуація вирішилась успішно, та Ви залишились задоволені технікою нашого бренду. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK!

• Игорь Кизуб

Перша поломка сталась десь на четверте косіння трави, відламався болт що тримає карбюратор, відправив у ремонт, зробили...
    Знову десь на третє косіння, заглохла, хотів завести, не тягнувся стартер, знову відправив у ремонт, висновок не гарантійний випадок, сказали перегрів косу, а я навіть маленький город не успів викосить тоді....
    не совітую купувати цю марку, є ще одна коса кентавр, яка вже робить більше пяти років, хоч і найдешевша яка тоді була....

Переваги:
    немає
    Недоліки:
    дуже низька якість товару

Добрий день, Ігорю! Шкода, що виникла ситуація з несправністю мотокоси. Так дійсно, сервісний центр після проведення діагностики прийняв рішення, що ця поломка не входить в гарантійне обслуговування. Добре, що в телефонній розмові з Вами погодили вирішення цієї ситуації. Дякуємо за розуміння та вибір RZTK!

• пал палыч

Кентавр то же самое что и это барахло

• Микола Гуріненко

нормальна коса ,тестуємо далі.

Переваги:
    потужна! гарна зборка.
    Недоліки:
    невдале розташування кнопки "стоп" . при роботі самовимикається.

Добрий день, Миколо! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого використання та відмінних результатів!

• Дмитрий Мершевой

Неплохая коса
    Советую перед использованием проверить везде где можно наличкой смазки у меня в верхнем редукторе ее почти не было

Так же из мунусов это кнопка стоп- она не фиксируется и от вибраций сама нажималась , временно пришлось отключить пока не поставлю что то другое
    Еще слабые силуминовые ручки - не пережимайте болты при фиксации

За свои деньги неплохая коса

Переваги:
    Недоліки:
    Кнопка стоп сама нажимается

Добрий день, Дмитре! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Вдячні за ваш відгук, зауваження та побажання. Ваша думка обов’язково буде врахована. З питань експлуатації та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Сподіваємось подальше використання коси буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи!

• Скрипка Віталій

Замовив косу прийшла коса без набору інструмента і без наплічного ремня

Недоліки:
    без набору інструмента і без наплічного ремня

Добрий день, Віталію! Дякуємо за придбання бензинової коси RZTK. Шкода, що виникла подібна ситуація. Для з'ясування її обставин та вирішення питання зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Сергей Кухарчук

Отличный аппарат купил 2 штуки . Аппарат надёжный

Недоліки:

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Сергей Кухарчук

Отлична коса за свои деньги!

Недоліки:

Добрий день, Сергію! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Татьяна Ковалева

Хорошая коса за свою цену.Понравилась мужу,он доволен.Пока за два месяца нареканий нет.

Переваги:
    удобная
    Недоліки:

Добрий день! Дякуємо за придбання та високу оцінку бензинової коси RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!