Відгуки покупців про Газонокосарка електрична RZTK LM 1532E

94 відгуки

• Віктор Остапчук

Бриє як має бути.

Переваги:
    Все чудово.

Доброго дня, Вікторе! Дякуємо за придбання газонокосарки ТМ RZTK цієї моделі та найвищу оцінку. Бажаємо Вам завжди відмінних результатів із технікою нашого бренду!

• Синица Наталия

Заказала газонокосилку 24.07,получить должна ьыла26.07....
    Не получила,никто не связался,в розетку не дозвонится,не через чат.бот.,не возможно... Какой статус заказа,когда я ее получу не известно.. очень жаль.

Переваги:
    Никаких
    Недоліки:
    Заказа не дождалась.

Добрий день, Наталіє! Дякуємо Вам за вибір електричної газонокосарки RZTK цієї моделі. Шкода, що виникла ця прикра ситуація. Ваш відгук передано до відділу підтримки клієнтів для з’ясування обставин і вирішення цього питання. Очікуйте на дзвінок. Дякуємо за розуміння!

• Костин Иван

Эта газонокосилка просто спасает эти летом. Работаю нею два раза на неделю. Не возмущается, делает все как надо.

Переваги:
    легкая, удобная, с достаточной можностью, качественная оснастка

Добридень, Іване! Дякуємо, що обираєте саме нашу техніку для власного побуту. Ваш вибір дуже важливий для нас. Користуйтеся із задоволенням!

• М. Приходько

Ця крихітка увірвалася в новий сезон дуже стрімко, вже працює на повну. Ніж доброї якості, зрізає чітко. Не надто великий, але зручний травозбірник. Все добре, окрім подовжувача, проте коли замислююся, що не треба заправляти паливною сумішшю, то взагалі жодних недоліків!

Доброго дня, шановний користувачу! Дякуємо за Ваш вибір і залишений відгук про експлуатацію газонокосарки RZTK. Добре, що Ви задоволені її роботою. Бажаємо успішного використання!

• Руслан Поліщук

За свої гроші, простий апарат, без особливостей. Ножі тупі, точив відразу. Перше використання - норм. Зібрав швидко, все інтуїтивно зрозуміло.
    В характеристиках вказано мульчування, насправді - звичайний зріз. В мульчуванні ножі йдуть подвійні, тут - звичайний.

Переваги:
    Дешева, проста у зборі.
    Недоліки:
    БЕЗ мульчування.

Добридень, Руслане! Дякуємо за придбання електричної газонокосарки RZTK. Ця модель оснащена функцією мульчування. Для її використання потрібно зняти травозбірник (якщо він установлений) та опустити захисну кришку. Більш детальну інформацію Ви знайдете в інструкції з експлуатації. Бажаємо успішного користування!

• Павел Щур

За свою ціну товар супер, газонокосаркою задоволений.

Переваги:
    Ціна

Вітаємо, Павле! Дякуємо за придбання і високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Андрей Ющенко

На свои деньги - норм. С плюсов: большие колёса которые фиксируются винтами, лёгкая. С минусов: основной держак как по мне держится не надежно, и корзина такой конструкции что с неё тяжело высыпать скошенную траву. При выключенном моторе прокручивал нож и внутри трёт что-то, но при этом работает нормально.

Переваги:
    Колёса большие, лёгкая, дешевая
    Недоліки:
    Корзина

Добридень, Андрію! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK. Раді, що Ви оцінили переваги цієї техніки та знайшли час, аби залишити свій відгук із фото розпакування. З питань експлуатації Ви завжди можете звернутися за телефоном гарячої лінії служби підтримки RZTK: 0800-331-319. Бажаємо Вам успішного користування!

• Олександр Гоменюк

Незадоволений. Недоукомплектована, відсутній кронштейн кріплення колеса.

Недоліки:
    Відсутній кронштейн кріплення колеса (на фото видно)
    • Олександр Гоменюк

Зі мною зв‘язалися, кронштейн надіслали. Дякую!!!

Вітаємо, Олександре! Ми раді, що змогли вирішити цю ситуацію. Дякуємо за розуміння. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Олег Ігнатенко

Легенький і простенький пристрій для косіння, зі своїми задачами справляється, косить як треба, без особливих зусиль. Приємно здивувала ціна та можливість безкоштовного отримання в пункті видачі. Вперше купую на Розетці. Залишився задоволеним.

Вітаємо, Олеже! Дякуємо за придбання i високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Олександр Вініченко

За свою ціну товар хороший є нюанси але з цим можна змиритися. Все працює. Газонокосаркою задоволений.

Переваги:
    Ціна

Вітаємо, Олександре! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Омельянчик Максим

Рік процює, Задоволенний

Вітаємо, Максиме! Дякуємо за придбання та високу оцінку продукції нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо і надалі успішного та легкого використання!

• Андрій

Хороший варіант для першої косарки. Широка площа лінії косіння.

Переваги:
    Пластиковий бак, ціна

Вітаємо Вас! Дякуємо за вибір продукії нашого бренду. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку цієї моделі. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Тарасюк Віктор

Доволі потужна,справляється з поставленими задачами.
    Навіть рубає бурьян.
    Покупкою задоволений.
    Тільки ручка трохи ніжненька.
    І не співпали отвори під саморізи в пластику,але це дрібниця

Вітаємо Вас, Вікторе! Дякуємо за вибір RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку. Ми раді, що Вам сподобалася продукція нашого бренду. Бажаємо комфортного та легкого використання!

• Желінський Микола

Товар хороший.
    Як не дивно, ріжучий ніж зроблений якісно.
    По потужності -хватає з запасом.

Доброго дня! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку техніки RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Володимир Яковець

Дуже якісна,за свої гроші.

Добрий день, Володимире! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішної та легкої експлуатації!

• Валерий Марчук

Після першого включення газонокосарка включилася і так само швидко вимкнулася. Після розбору панелі управління вияснилося, що деталі: кнопка та ричаг погано працюють з причини недолугоїьконструкції. Пришлося їх "обійти" та доробити управління окремим вмикачем. Електродвигун в щось треться, тобто немає відповідної центровки.

Переваги:
    Регулюється висота різки трави.
    Недоліки:
    Неякісні деталі та збірка.

Добрий день, Валерію! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Шкода, що виникла ситуація з несправністю пристрою. Щоб запобігти втраті гарантійного обслуговування ми не рекомендуємо самостійно розбирати пристрій. В подібних випадках потрібно звертатися до сервісного центру. Термін гарантійного обслуговування техніки RZTK становить 2 роки за умови правильного використання виробу відповідно до вимог інструкції з експлуатації. Детальна інформація про процес передачі товару на сервіс доступна за наступним посиланням: посилання. Для отримання додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Валерію! Ваші зауваження та побажання отримані в телефонній розмові з Вами обов’язково будуть враховані. Для нас важлива думка кожного клієнта. Бажаємо успішного використання!

• Юрий Бигайло

Приобрел себе такую косилку. В бою показала себя хорошо, для газона мощности хватает с головой. Косит красиво, ровненько). Но последний раз когда косил, на улице уже стемнело и я заметил как сильно искрит двигатель под корпусом. Это нормально, должно так быть ?
    И второе замечание, что колесо криво стоит, не паралельно самой косилке.

Переваги:
    Удобная, лёгкая, мощная.
    Недоліки:
    Искрит под корпусом. Колесо стоит криво.

Добрий день, Юрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. В новій моделі, на початку експлуатації незначне іскріння є допустимим. Щоб більш детально розібратися в ситуації з роботою Вашого пристрою зверніться, будь-ласка, на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Володимир Пірус

хороша косарка, відносно тиха, зручна. з своїми функціями справляється

Переваги:
    доступна ціна, хороша якість
    Недоліки:
    не виявлено

Вітаємо Вас, Володимире! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Людмила Гаранина

Газонокосилка супер. Выдерживает нагрузки ( высокая трава и сухую траву косит без проблем)

Переваги:
    Выносливая и лёгкая в работе.
    Недоліки:

Доброго дня, Людмило! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Дмитро Пономарчук

После месяца работы несколько болтов потерялись в траве. Механизм включения сломался и теперь всегда включен. В общем по качеству это как раз тот китай который не рекомендуют покупать. Не могу понять как розетка на это повелась.

Переваги:
    Недоліки:
    Низкое качество

Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK і за Ваш відгук. Шкода, що склалася подібна ситуація. Зверніться, будь-ласка, до сервісного центру. Детальна інформація про процес відправлення товару на сервісне обслуговування доступна за наступним посиланням: посилання. З питань експлуатації та додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Дмитре! Раді були дізнатися в телефонній розмові, що питання вирішено. Сподіваємось подальше використання газонокосарки буде приносити Вам тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи!

• Александр Ходаковский

Косилка удобна, легкая, хорошо косит. Немного шумновата если сравнивать с аналогичной.
    Не надежна. Возможно так повезло мне, но во время первого покоса начала скрипеть, при осмотре была обнаружена трещина втулки на валу.
    Косилка была куплена 15.07, единственный раз использована 20.07, 20-го же обратился в розетку, 21.07 отказали в обмене под предлогом того, что она была в использовании. Предложили гарантийный ремонт который займет цитирую: "несколько недель".
    Не советую связываться, потратите самый важный ресурс - свое время.

Переваги:
    Легкая, хорошо косит
    Недоліки:
    Не надежная, сломалась при первом покоса

Вітаємо Вас, Олександре! Дякуємо за придбання електричної газонокосарки RZTK. Купуючи техніку нашого бренду Ви отримуєте гарантію 2 роки. Шкода, що склалася ситуація з пошкодженням пристрою. Для її вирішення потрібно звернутися до сервісного центру. Діагностика та ремонт проводяться у строки відповідно до чинного законодавства. Детальна інформація по відправленню техніки на сервісне обслуговування доступна за наступним посиланням: посилання. У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Александр Ходаковский

Обратился в сервис розетка. Сдал косилку 23.07. Обещали экспертизу в течении 14 дней. сегодня 9.08 по указанному в акте телефону (044 364 8365) мне сообщили "косилка в сервисном центре, решения еще нет, по результату сервисный отдел со мной свяжется". Менеджер во время приема в магазине на мое возмущение о незаконности 28 ми дневного периода гарантийного обслуживания тщательно меня убеждал, что 14 из них будет экспертиза на предмет обмена товара по причине брака.
      Очень разочарован, покупаю в розетке только из за надежности гарантийного обслуживания, товар RZTK выбрал по той же причине.

Добрий день, Олександре! На цей час ваша газонокосарка вже відремонтована, та прямує до відділу логістики для подальшої взаємодії з клієнтом. Очікуйте, найближчим часом з Вами зв'яжуться. Для додаткової консультації, Ви можете звернутися, на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді Вам допомогти!

• Марія Можаровська

За свои деньги топ. Пользуемся 2 месяца. Все отлично

Вітаємо Вас, Маріє! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів на довгий час!

• Дмитрий Химич

Недокомплект газонокосилки. Нет инструкции, удлинителей крепежа, ключей и еще не понятно чего т.к. нет инструкции!!! Считаю товар полностью нерабочеспособным на данный момент!!! Исправляйте немедленно. п.с. доставка отдельное повествование, естественно в негативном направлении!!

Переваги:
    Пока нет
    Недоліки:
    Недокомплект

Доброго дня, Дмитре! Дякуємо, за звернення. Як і було сказано у розмові з Вами, ми раді, що ситуація вирішилась успішно, та вже завтра Ви зможете отримати необхідні запчастини на пошті. Впевнені, подальше використання техніки буде приносити тільки позитивні емоції та відмінні результати роботи. Бажаємо втілення Ваших садових мрій та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Олена Нік

Вчора купили, сьогодні газонокосарка пройшла випробування! Збирається легко і швидко! Проста в експлуатації! Косить гарно, але не дуже швидко у порівнянні з тримером, важливо не запускати газон!

Переваги:
    Мобільний, легкий, не шумний
    Недоліки:
    Слабенько тримається кошик для трави

Вітаємо Вас, Олено! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Окрема подяка за додані фотографії цієї моделі. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Лена Менжега
  • Олег Минин

Газонокосилка просто бомба !!!косила уже два раза ,такой тест -драйв ей устроила .мощная ,легкая ,да ещё за такие - то деньги,просто находка.Берите-не сомневайтесь!

Переваги:
    Мощная
    Недоліки:

Вітаємо Вас, Олеже! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук, ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо подальшої успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи!

• Антон Сукненко

Замечательная газонокосилка!
    Со своей задачей справляется на 100%
    Небольшая и очень удобная
    Отличный вариант за свои деньги

Переваги:
    Компакность, маневренность, цена
    Недоліки:

Вітаємо Вас, Антоне! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані до нього фотографії пристрою. Бажаємо легкого та приємного використання на довгий час!

• Александр Котляров

Сильнейший гул двигателя, косит более-менее, но постоянно отваливаются колеса. Не рекомендую, товар сделан очень криворуко

Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук і за те, що зробили вибір на користь бренду RZTK. Шкода, що Ви зіткнулися з труднощами при експлуатації цієї моделі. Для того, щоб більш детально розібратися у роботі Вашого пристрою, Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Дмитро Пономарчук

Согласен на все 100%
      У меня тоже колеса отваливаются, механизм включения сломался, часть болтов выкрутились и потерялись в траве.

Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK і за Ваш відгук. Шкода, що склалася подібна ситуація. Зверніться, будь-ласка, до сервісного центру. Детальна інформація про процес відправлення товару на сервісне обслуговування доступна за наступним посиланням: посилання. По питанням з експлуатації та додатковим питанням Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0-800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Анна Писаренко

#МойRZTK_видео
    Долго сомневалась, так как газон еще не везде посадили, растет обычная трава в основном. Пока ждала косилку трава выросла до 30-40 см, но косилка справилась на ура! Я очень довольна. Травосборник правда наполняется очень быстро) И как ранее писали, во время покоса открутилось колесо, но вовремя увидела и оно не пострадало.

Переваги:
    Легка, простая в эксплуатации
    Недоліки:
    Не обнажены

Вітаємо Вас, Анно! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий до нього інформативний відеоогляд пристрою, який стане у нагоді тим хто тільки робить свій вибір. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Руслан Шуляк

Легка маневренна газонокосарка.
    Проста у використанні, нічого зайвого.
    З поставленою задачею на дачі справляється.

Вітаємо Вас, Руслане! Дякуємо за вибір та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані до нього інформативні фотографії пристрою. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Роман Перемітько

#МойRZTK_видео

За такую цену-качество сборки ОТЛИЧНОЕ!Буду тестить!Спасибо за очень быструю доставку Розетке!

Переваги:
    Невысокая стоимость,хорошая мощность,качество сборки
    Недоліки:
    Не обнаружил

Вітаємо Вас, Романе! Дякуємо за придбання та високу оцінку газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий до нього відеоогляд. Бажаємо успішної та легкої експлуатації на довгий час!

• Вериженко Валерий

Хорошая газонокосилка, достаточно легкая, выносливая. Участок у нас большой, трава этим летом выросла большая, но со своей задачей аппарат справился. Терпеть у нас газон - просто загляденье.

Вітаємо Вас, Валерію! Дякуємо за придбання газонокосарки RZTK. Вдячні за Ваш відгук та за додане до нього оригінальне фото з демонстрацією результатів роботи пристрою. Ми раді, що Ви задоволені технікою нашого бренду. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Евгения Андриевская

Отличная газонокосилка!

Переваги:
    Всё
    Недоліки:

Доброго дня! Дякуємо за придбання техніки ТМ RZTK. Бажаємо завжди відмінних результатів!

• Евгения Андриевская

Замечательная газонокосилка! Нам очень понравилась. Со своей задачей справляется на ура. Лёгкая в сборке и управлении.

Переваги:
    Отлично косит траву. Цена.
    Недоліки:
    Не обнаружено.

Вітаємо Вас! Дякуємо за придбання та високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви обрали продукцію нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Екатерина Вольская

#МійRZTK_фото
    Искали на дачу газонокосилку и выбор пал на эту. Ни чуть не пожалели.
    Газонокосилкой довольны, и цена отличная и товар хороший. Единственным минусом были лезвия, но после заточки отлично косит.

Уже не первый раз беру товар RZTK и недостатков, как таковых не видела пока.

Переваги:
    Удобная, хорошая справляется со своей задачей, нормальное качество, приятная цена
    Недоліки:

Доброго дня! Дякуємо за відгук, Вашу довіру та високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням техніки нашого бренду. Окрема подяка за фото. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Ольга Филиппова

Run and drive. Прошла испытания в полевых условиях, косит шо дурная, подойдёт как не для идеального газона , и пахать целину. Колеса периодически отваливаются ими регулируется высота стрижки, но не напрягает так как на место они встают быстро, саморезы держащие ручку потерялись сразу, но ручка держится и без них. Что ещё сказать цена качество.

Переваги:
    Мелкая стоимость
    Недоліки:
    Мелкая стоимость

Доброго дня! Дякуємо за детальний відгук і високу оцінку техніки RZTK. Раді, що Ви задоволені використанням даного приладу і знайшли час поділитися власним досвідом роботи з ним. Окрема подяка за Ваші зауваження та побажання, вони допоможуть нам поліпшити якість продукції у майбутньому. Бажаємо Вам втілення Ваших садових мрій та приємного користування на довгі роки!