Відгуки покупців про Дриль-шурупокрут акумуляторний RZTK RD 1220Li + KIT 161

4,6

• Владимир

Отличный набор для дома! Все что надо под рукой! Очень удобно и компактно!

Переваги:
    Все что мне нужно находится в комплекте! На все случаи в жизни ! Советую!
    Недоліки:

Доброго дня! Дякуємо за покупку та відгук. Щиро раді, що Ви обрали інструмент нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Шабельник Николай

Повелся на бренд Розетка . Думал что должна быть продукция нормального качества. В первый раз использовал молоток из набора и он развалился. ..... Сделан из какого-то сплава типа силумина ... Один удар и молоток умер..... С ужасом думаю что будет с шуруповертом( тоже очень мало работал) Сделал заявку в розетке на ремонт так как гарантия 2 года . ( Поставил галочку чтоб перезвонили, проговорить нужно ли его высылать полностью или только молоток ) . Но в ответ тишина. Печально

Переваги:
    Хорошая идея, для дома набор с кейсом просто супер
    Недоліки:
    Молоток сделан из сплава который легко разрушается

Добрий день, Миколо! Дякуємо за звернення. Шкода, що виникла ця ситуація. Ваш відгук передано відповідальному співробітнику для з’ясування обставин та вирішення цього питання. Очікуйте дзвінка. Для додаткової консультації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Игорь Ратушняк

Щойно отримав

Переваги:
    За такі гроші, навіть це просто супер

Добрий день, Ігорю! Дякуємо за придбання та високу оцінку шурупокруту RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додане фото. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Олейник Владимир

Отличный набор для дома.
    Все в одном месте теперь.
    #МойRZTK_фото

Переваги:
    Цена, количество инструментов
    Недоліки:

Добрий день, Володимире! Дякуємо за придбання та високу оцінку інструменту RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо успішного та легкого використання!

• Андрей Вдовиченко

Шурик отличный, для дома самое то. Полезный набор инструментов (качество у них плохое)

Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку продукції RZTK. Щиро раді, що Ви задоволені використанням інструменту нашого бренду. Бажаємо приємного використання та відмінних результатів!

• Павлова Ольга

Отправила в ремонт шурубоотвер. но неотримала ні якої інформації,дуже розстроена.

Переваги:
    Маленький
    Недоліки:
    Через неділю поломка

Добрий день, Ольго! Дякуємо за придбання шурупокруту RZTK. Шкода, що виникла ситуація з несправністю пристрою. Ваш відгук був переданий відповідальному співробітникові. Ми з Вами зв'яжемося для з'ясування обставин цієї ситуації та вирішення питання. У разі виникнення додаткових питань Ви можете звернутися на нашу гарячу лінію, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

Добрий день, Ольго! В телефонній розмові з Вами з’ясували, що інструмент відремонтований і найближчим часом буде відправлений Вам. Дякуємо за вибір RZTK!

• Бурдельный Юрий

Хороший набор инструментов для дома

Переваги:
    Доставка и сервис в точке выдачи
    Недоліки:

Добрий день, Юрію! Дякуємо за придбання та високу оцінку інструменту RZTK. Вдячні за Ваш відгук та додані фото цієї моделі. Бажаємо успішної та легкої експлуатації!

• Михаил Осаула

#МойRZTK_видео

Переваги:
    Не дорогой
    Недоліки:
    Еще не нашел

Доброго дня! Дякуємо за відгук з відео та високу оцінку техніки RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги даної моделі. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Anatolii Bohomazov

Есть все, что нужно для элементарных домашних дел и даже чуть больше. Очень полезный набор для тех, кто не особо разбирается в названиях инструмента и сложно искать то что нужно.

Шуруповерт на малых оборотах издает странные свистящие звуки, не нормальный звук для этого инструмента я такого еще не слышал, но работает норм.)
    Попользоваться толком не успел, но надеюсь прослужит хотя бы года два.

Переваги:
    За свои деньги отлично
    Недоліки:
    Все простого качества, но я и не ожидал ничего сверх за эти деньги

Доброго дня, Анатолію! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку інструменту RZTK. Для отримання детальної консультації, що до правильної роботи шурупокруту, радимо звернутися на гарячу лінію  служби підтримки RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Андрей Михайлов

Шуруповерт гарно працює, біти мякі, якщо притиснути злизує... 2 шт. викинув

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Дешевий китайський пластик

Добрий день, Андрію! Дякуємо за придбання цього набору RZTK. Вдячні за Ваш відгук та побажання. Для нас важлива Ваша думка. Інструменти та розхідні матеріали у комплекті поставки - побутового призначення, що повною мірою дозволяє виконувати не складні роботи які можуть виникнути у господарстві. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти. Бажаємо успішного використання та тільки відмінних результатів!