Відгуки покупців про Гравер RZTK RMT 2560 29

Загальний рейтинг

4,5
29 відгуків

Фотографії та відео покупців

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

Всі відгуки 29

 • Максим Сергеев
  • Продавець: Rozetka

  Довольно таки неплохой гравер, понравилось качество сборки, провод мягкий и толстый. Есть насадки под любой тип работ. Порадовала скорость доставки.
  #МойRZTK_фото

  Переваги:
  Качество сборки, вариативность насадок, гибкий вал, быстрая доставка
  Недоліки:
  Пока не заметил
  • Представник бренду

   Доброго дня, Максиме! Дякуємо за відгук і позитивну оцінку інструменту RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

 • Розбицька Наталія
  • Продавець: Rozetka

  Взагалі хороша річ, попробувала, працює без збоїв. От що розчарувало, так це те, що для свердла середньої товщини не підійшла ані одна насадка-зажим з чотирьох додаткових. Одна завузького діаметра, решта-заширокі. Дуже шкода, бо це свердло найбільш ходове. Приходиться розсверлювати потрібний діамерт тонким свердлом.

  Переваги:
  Багато насадок, працює нормально, ціна.
  Недоліки:
  Немає зажима для одного з розмірів свердла.
  • Представник бренду

   Доброго дня, Наталю! Дякуємо за вибір інструменту RZTK та Ваш відгук. До комплекту цієї моделі граверу входить цанга діаметром 2 мм у стиснутому стані. Ви можете використовувати її для свердел 2.3 мм. У такому випадку цанга зафіксує свердло на діаметрі 2.3 мм. Раді, що в цілому ви задоволенні використанням цієї моделі граверу. Бажаємо успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

 • Алла
  • Продавець: Rozetka

  Хороший товар, со своей задачей справился.

  • Представник бренду

   Добрий день, Алло! Дякуємо за придбання та високу оцінку гравера RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішної та легкої експлуатації!

 • Олексій
  • Продавець: Rozetka

  Прикольна річ. Можна використовувати там де незручно працювати великою дріллю чи "болгаркою". Потужності вистачає, дуже великий набір насадок для відрізання, шліфування, сверління. Для домашнього використання та для знайомлення з таким інструментом саме те що треба. Краще докупити захисні окуляри для роботи.

  Переваги:
  Великий набір насадок, кейс
  • Представник бренду

   Доброго дня! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку інструменту RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

 • Олег Батіг
  • Продавець: Rozetka

  Працює добре. Рекомендую

  Переваги:
  Якість, ціна, кількість насадок
  Недоліки:
  Не виявлено
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олеже! Дякуємо за придбання та високу оцінку гравера RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

 • Віктор Шипко
  • Продавець: Rozetka

  Тільки що розпакував гравера і зняв відео.
  2 резинових валики значно меньші по діаметру ніж абразивні насадки на них, щось додатково намотувати на валики потрібно? І взагалі, інструкція по насадкам повинна бути в десятки раз більшою ніж та невеличка табличка що в книжечкі.
  P.S. У відео я сказав що не бачу полірувальной пасти, а вона таки в комплекті. Потрібно було всі 6 баночок проінвентаризувати і в одній з зелених баночок була полірувальна паста, а в інших - диски. Наділи б уже кришку іншого кольору.
  #МійRZTK_відео

  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Вікторе! Дякуємо за придбання граверу RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий до нього відеоогляд інструменту. Ми врахуємо Вашу думку для доповнення інструкції додатковою інформацією. По питанням з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

  • Олександр

   Віктор, потрібно трошки закрутити гвинт на валику. Це дозволить збільшити діаметр резинового валика та запобігти прокручуванню абразивної насадки під час роботи.

 • Олег Мартынюк
  • Продавець: Rozetka

  Технику RZTK беру впервые, качество неплохое
  #Мой RZTK_фото

  Переваги:
  наличие гибкого вала
  Недоліки:
  нет
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Олеже! Дякуємо за вибір гравера RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку пристрою. Окрема подяка за додані фотографії цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи з цим інструментом!

 • Костянтин Кравченко
  • Продавець: Rozetka

  Навіть для побутових цілей не дуже.

  Переваги:
  Ціна
  Недоліки:
  При обертанні починає видавати хруст, як "стара болгарка" та втрачае частину обертів, і це тільки на холостих. Через подовжувач працює лише з третього положення швидкості.
  • Представник бренду

   Доброго дня, Костянтине! Дякуємо за звернення. Судячи з Вашого відгуку, гравер потребує сервісної діагностики для знайдення причин неправильної роботи та їх усунення. З питань гарантійного обслуговування Ви можете звернутися на точку видачі магазину Розетка або скористатися наступним посиланням: посилання
   Щоб більш детально розібратися в ситуації та вирішити деякі конструктивні питання, на які Ви звернули увагу у Вашому відгуку, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

 • Улюксандер
  • Продавець: Rozetka

  В принципе за эти деньги хорошо, все есть, что надо, качество достаточное, сравнивал с многими моими прошлыми бор машинами, остальные все были лучше, но они были и дороже. Или почти без комплектации. И тоже дороже. Коробка удобная очень, но материалы изготовления тоже так себе, ставить сверху ничего не рекомендуется, растрескается.

  Переваги:
  Отличная комплектация, нормальные круги, пилит все нормально, кто писал про качество кругов гадости - это сказки. Даже Гойя не утекла, как у остальных машинок.
  Недоліки:
  Не достаточная мощность, регулятор оборотов не плавный, хрустяще-щелкающий, на корпусе выплавлено формы для пробок быстрос.емных щеток, но самих пробок нет, щестки не быстром.емные, щеток запасных в комплекте тоже нет, вообщем максимально удешевленная модель
  • Представник бренду

   Доброго дня! Дякуємо за вибір інструменту RZTK. Раді що в цілому Ви задоволені використанням граверу цієї моделі. Для нас важлива Ваша думка! Ваші зауваження та побажання будуть враховані для покращення якості продукції у майбутньому. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо Вам успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

  • Улюксандер

   Да, забыл добавить. Кнопка зажима насадки - ужасная, маленькая неудобная пипка, уже раньше встречал такие у дешманских бор машин, но мои всегда были с нормальнымИ, на эту не обратил внимания. получил - такое... распили им болт 5-ку легко. круг почти не уменьшился. если круг ломать впоперек он, естественно, сломаетс,Я он же не стальной, а так - хорошо. камни тоже хорошо. вообщем после проверки - претензий серьезных нет.

 • Дмитрий Дунаевский
  • Продавець: Rozetka

  Сегодня вообще впервые воспользовался гравëром. Мне очень понравилось. Кто-то писал что не смог метал в 1,5 мм. перепилить отрезным кругом. Прут шестëрку пилит на ура. Мне как новичку крайне не удобно что насадки не подписанны. В инструкции есть указания какая к чему, но она черно-белая, так что ничем не помогла. Отрезные круги по металлу легка покоцанные, но я одним воспользовался и в работе никаких проблем связанных с этим не было. И на одной войлочной насадке клей застывший, но это расходник. Сам гравер удобный, в руке лежит хорошо. Есть неудобства связанные с тем что я левша, но это мои проблемы. Поставил 4 только из-за отсутствия обозначений насадок. На ближайшее время это моя самая любимая игрушка

  Переваги:
  Не с чем сравнивать
  Недоліки:
  Отсутствие обозначений насадок
  • Представник бренду

   Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо за придбання граверу RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та зауваження важливі для нас і будуть враховані для покращення якості продукції нашого бренду та доповнення інструкції по експлуатації додатковою інформацією. З додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!