Відгуки покупців про Гравер RZTK RMT 2560 29

4,5

• Максим Сергеев

Довольно таки неплохой гравер, понравилось качество сборки, провод мягкий и толстый. Есть насадки под любой тип работ. Порадовала скорость доставки.
    #МойRZTK_фото

Переваги:
    Качество сборки, вариативность насадок, гибкий вал, быстрая доставка
    Недоліки:
    Пока не заметил

Доброго дня, Максиме! Дякуємо за відгук і позитивну оцінку інструменту RZTK. Щиро раді, що Ви змогли оцінити переваги цієї моделі. Бажаємо приємного використання і відмінних результатів!

• Розбицька Наталія

Взагалі хороша річ, попробувала, працює без збоїв. От що розчарувало, так це те, що для свердла середньої товщини не підійшла ані одна насадка-зажим з чотирьох додаткових. Одна завузького діаметра, решта-заширокі. Дуже шкода, бо це свердло найбільш ходове. Приходиться розсверлювати потрібний діамерт тонким свердлом.

Переваги:
    Багато насадок, працює нормально, ціна.
    Недоліки:
    Немає зажима для одного з розмірів свердла.

Доброго дня, Наталю! Дякуємо за вибір інструменту RZTK та Ваш відгук. До комплекту цієї моделі граверу входить цанга діаметром 2 мм у стиснутому стані. Ви можете використовувати її для свердел 2.3 мм. У такому випадку цанга зафіксує свердло на діаметрі 2.3 мм. Раді, що в цілому ви задоволенні використанням цієї моделі граверу. Бажаємо успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Алла

Хороший товар, со своей задачей справился.

Добрий день, Алло! Дякуємо за придбання та високу оцінку гравера RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо успішної та легкої експлуатації!

• Олексій

Прикольна річ. Можна використовувати там де незручно працювати великою дріллю чи "болгаркою". Потужності вистачає, дуже великий набір насадок для відрізання, шліфування, сверління. Для домашнього використання та для знайомлення з таким інструментом саме те що треба. Краще докупити захисні окуляри для роботи.

Переваги:
    Великий набір насадок, кейс

Доброго дня! Дякуємо Вам за придбання і високу оцінку інструменту RZTK. Бажаємо приємної експлуатації на довгий час!

• Олег Батіг

Працює добре. Рекомендую

Переваги:
    Якість, ціна, кількість насадок
    Недоліки:
    Не виявлено

Вітаємо Вас, Олеже! Дякуємо за придбання та високу оцінку гравера RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Бажаємо приємного та легкого використання на довгий час!

• Віктор Шипко

Тільки що розпакував гравера і зняв відео.
    2 резинових валики значно меньші по діаметру ніж абразивні насадки на них, щось додатково намотувати на валики потрібно? І взагалі, інструкція по насадкам повинна бути в десятки раз більшою ніж та невеличка табличка що в книжечкі.
    P.S. У відео я сказав що не бачу полірувальной пасти, а вона таки в комплекті. Потрібно було всі 6 баночок проінвентаризувати і в одній з зелених баночок була полірувальна паста, а в інших - диски. Наділи б уже кришку іншого кольору.
    #МійRZTK_відео

Вітаємо Вас, Вікторе! Дякуємо за придбання граверу RZTK. Вдячні за Ваш відгук та доданий до нього відеоогляд інструменту. Ми врахуємо Вашу думку для доповнення інструкції додатковою інформацією. По питанням з експлуатації Ви можете звернутися на гарячу лінію служби підтримки RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!

• Олександр

Віктор, потрібно трошки закрутити гвинт на валику. Це дозволить збільшити діаметр резинового валика та запобігти прокручуванню абразивної насадки під час роботи.

• Олег Мартынюк

Технику RZTK беру впервые, качество неплохое
    #Мой RZTK_фото

Переваги:
    наличие гибкого вала
    Недоліки:

Вітаємо Вас, Олеже! Дякуємо за вибір гравера RZTK. Вдячні за Ваш відгук та високу оцінку пристрою. Окрема подяка за додані фотографії цієї моделі. Бажаємо успішної експлуатації і тільки позитивних емоцій від роботи з цим інструментом!

• Костянтин Кравченко

Навіть для побутових цілей не дуже.

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    При обертанні починає видавати хруст, як "стара болгарка" та втрачае частину обертів, і це тільки на холостих. Через подовжувач працює лише з третього положення швидкості.

Доброго дня, Костянтине! Дякуємо за звернення. Судячи з Вашого відгуку, гравер потребує сервісної діагностики для знайдення причин неправильної роботи та їх усунення. З питань гарантійного обслуговування Ви можете звернутися на точку видачі магазину Розетка або скористатися наступним посиланням: посилання
      Щоб більш детально розібратися в ситуації та вирішити деякі конструктивні питання, на які Ви звернули увагу у Вашому відгуку, зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK за номером 0-800-331-319. Ми будемо раді допомогти!

• Улюксандер

В принципе за эти деньги хорошо, все есть, что надо, качество достаточное, сравнивал с многими моими прошлыми бор машинами, остальные все были лучше, но они были и дороже. Или почти без комплектации. И тоже дороже. Коробка удобная очень, но материалы изготовления тоже так себе, ставить сверху ничего не рекомендуется, растрескается.

Переваги:
    Отличная комплектация, нормальные круги, пилит все нормально, кто писал про качество кругов гадости - это сказки. Даже Гойя не утекла, как у остальных машинок.
    Недоліки:
    Не достаточная мощность, регулятор оборотов не плавный, хрустяще-щелкающий, на корпусе выплавлено формы для пробок быстрос.емных щеток, но самих пробок нет, щестки не быстром.емные, щеток запасных в комплекте тоже нет, вообщем максимально удешевленная модель

Доброго дня! Дякуємо за вибір інструменту RZTK. Раді що в цілому Ви задоволені використанням граверу цієї моделі. Для нас важлива Ваша думка! Ваші зауваження та побажання будуть враховані для покращення якості продукції у майбутньому. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання зверніться, будь ласка, на гарячу лінію RZTK, за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти! Бажаємо Вам успішної та безперебійної експлуатації на довгі роки!

• Улюксандер

Да, забыл добавить. Кнопка зажима насадки - ужасная, маленькая неудобная пипка, уже раньше встречал такие у дешманских бор машин, но мои всегда были с нормальнымИ, на эту не обратил внимания. получил - такое... распили им болт 5-ку легко. круг почти не уменьшился. если круг ломать впоперек он, естественно, сломаетс,Я он же не стальной, а так - хорошо. камни тоже хорошо. вообщем после проверки - претензий серьезных нет.

• Дмитрий Дунаевский

Сегодня вообще впервые воспользовался гравëром. Мне очень понравилось. Кто-то писал что не смог метал в 1,5 мм. перепилить отрезным кругом. Прут шестëрку пилит на ура. Мне как новичку крайне не удобно что насадки не подписанны. В инструкции есть указания какая к чему, но она черно-белая, так что ничем не помогла. Отрезные круги по металлу легка покоцанные, но я одним воспользовался и в работе никаких проблем связанных с этим не было. И на одной войлочной насадке клей застывший, но это расходник. Сам гравер удобный, в руке лежит хорошо. Есть неудобства связанные с тем что я левша, но это мои проблемы. Поставил 4 только из-за отсутствия обозначений насадок. На ближайшее время это моя самая любимая игрушка

Переваги:
    Не с чем сравнивать
    Недоліки:
    Отсутствие обозначений насадок

Вітаємо Вас, Дмитре! Дякуємо за придбання граверу RZTK. Вдячні за Ваш відгук. Ваша думка та зауваження важливі для нас і будуть враховані для покращення якості продукції нашого бренду та доповнення інструкції по експлуатації додатковою інформацією. З додаткових питань Ви можете звернутися на гарячу лінію RZTK за номером 0800-331-319. Ми завжди раді допомогти!