Щоб швидко й без особливих зусиль прибрати у квартирі, очистити поверхню меблів, вимити підлогу та сантехніку, рекомендуємо використовувати спеціальні серветки для прибирання. Вони за лічені хвилини допоможуть позбутися будь-яких різновидів забруднень: бруд, жир, пролита кава, розводи тощо. Однак, перш ніж купити серветки для прибирання, розглянемо, з якого матеріалу вони виготовлені, і як правильно ними користуватися.

Серветки для прибирання: матеріал виготовлення

У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені серветки для прибирання з таких матеріалів як:

 • Мікрофібра.

Підходять як для сухого, так і для вологого прибирання, добре витирають пилюку на поверхні меблів. Бувають двох різновидів: неткані та ткані.  Перші добре очищають глянсову поверхню від розводів і відбитків. Неткані вироби можна використовувати без хімії. А ось ткані ганчірки підходять більше для не глянсової поверхні. Вироби добре вбирають воду, не залишаючи водночас розводів, не потребують особливого догляду та слугуватимуть довгі роки.

 • Целюлоза.

Підходять тільки для вологого прибирання. Перед використанням серветку потрібно намочити та добре віджати. Справляються навіть з брудом, який сильно в'ївся. Найчастіше целюлозні вироби використовують для миття вікон з додаванням спеціальних засобів для чищення.

 • Віскоза.

Підходить тільки для вологого прибирання. Після очищення поверхні ганчірку необхідно прополоскати у мильній воді. Після повного висихання виріб з віскози стає твердим, завдяки цьому у волокнах не розмножуються бактерії. Щоб скористатися серветкою ще раз, достатньо просто її намочити водою.

 • Бамбук.

Вироби підходять для сухого прибирання, а також для миття посуду. Ганчірки з бамбука не потребують особливого догляду та слугуватимуть довгі роки. Добре вбирають вологу.

 • Універсальні вологі серветки.

Це невеликі шматочки нетканого матеріалу, які оброблені спеціальною рідиною й поміщені в упаковку з клапаном. Підходять для будь-якої поверхні. Вологі серветки є одноразовою продукцією й повторному використанню не підлягають. Однієї упаковки вистачає на довгий термін.

У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ також представлені безворсові неткані серветки у рулоні. Вони добре вбирають вологу, не залишаючи слідів. Найчастіше безворсові вироби використовуються на кухні.

Як правильно підібрати серветку для прибирання?

Щоб прибирання принесло користь, для певних цілей використовуються певні серветки:

 • для миття підлог найкраще підійдуть ганчірки з віскози;
 • для меблів — з мікрофібри;
 • для кахлю й сантехніки — з целюлози;
 • для миття скла та дзеркал — вироби з мікрофібри;
 • для техніки — універсальні вологі серветки або ганчірки з мікрофібри;
 • для кухні — бамбукові ганчірки, губки з целюлози й безворсові неткані серветки.
Показати ще 60 товарів