Опис Мікрофон Samson Go Mic

Розширюючи свою різноманітну лінійку USB мікрофонів, Samson представляє Go Mic — ідеальний портативний мікрофон, який кріпиться до ноутбука. Go Mic ідеально підходить для запису музики, подкастів або мобільного звукозапису, але діапазон його функціональних можливостей виходить за межі типових USB-мікрофонів. Ця модель ідеально підходить для систем розпізнавання мовлення, IChat, веб-кастингу та навіть голосового спілкування через протокол IP (VoIP). Go Mic є ідеальним рішенням для запису «на ходу».

Подкастинг — процес створення й поширення звукових та відеофайлів (подкастів) у стилі радіо- і телепередач в інтернеті. Зазвичай, подкасти мають певну тематику та періодичність видання. Завдяки своєму оригінальному, компактному дизайну, Go Mic може бути закріплений прямо на вашому ноутбуці або зручно розміщений на столі. Підтримка режиму роботи Plug&Play означає, що цей прилад повністю сумісний з Mac OS або Windows, без потреби встановлення будь-яких додаткових драйверів.

Високоякісні компоненти та ретельне розроблення забезпечили для Go Mic можливість якісного звукозапису. Змінна характеристика спрямованості (кардіоїдна/ненаправлена) дає змогу вибирати необхідний режим залежно від конкретного завдання. Використовуйте кардіоїдну діаграму спрямованості для запису подкастів, акустичної гітари або вокалу. Або використовуйте спрямований режим, щоб охопити звучання у всьому приміщенні: граєте ви з групою, берете групове web-інтерв'ю або проводите інтернет-зустріч із кількома користувачами в одному приміщенні. Крім того, з частотною характеристикою 20 Гц — 18 кГц і роздільною здатністю в 16 бітів/44.1 кГц ви можете бути впевнені, що маєте професійне якісне звучання в компактному багатофункціональному пристрої.

Досконалість подкастів
З ростом популярності подкастингу, з'явилися нові, підвищені вимоги до якості звуку та простоти використання. Go Mic перевершує очікування за обома пунктами завдяки CD-якості звучання й можливості запису з використанням пріоритетного вам програмного забезпечення.

Незалежно від того, чи є ви користувачем PC або Mac, Go Mic підтримує обидві ці операційні системи. А якщо у вас ще немає програми звукозапису на комп'ютері, то не варто засмучуватися — Go Mic постачається з програмним забезпеченням "Music Creator", отже, ви матимете все, що потрібно, щоб підняти якість своїх записів на новий рівень.

Go Mic допоможе вам здивувати слухачів і виділитися на тлі більшості представників подкаст-спільноти.

Ясність спілкування
Якщо ви часто спілкуєтеся онлайн, Go Mic стане простим і економним рішенням для підвищення якості вашого спілкування. Попри те, віддаєте ви перевагу спілкуванню через Skype, IChat чи VoIP, Go Mic надає неймовірний рівень розбірливості мовлення.

Їдете на роботу? Переконайтеся, що ви можете почути про плани вашої сім'ї на день, ніби вони перебувають поруч із вами. Онлайн-засідання з потенційними клієнтами? Переконайтеся, що кожне ключове слово вашої пропозиції чітко доноситься до людини, з якою ви розмовляєте та зберігає всі емоції.

Використовуючи Go Mic, ви можете зробити будь-яке онлайн-спілкування більш особистісним і кришталево розбірливим.

Магія закадрового голосу
Для ентузіастів мультимедіа та шанувальників озвучування відео, Go Mic пропонує бездоганну якість звучання голосу за кадром. Записуєте голос до відеоролика? Go Mic забезпечить бажаний вплив ваших слів.

Немає причини втрачати харизму вашого закадрового голосу через погану якість звуку. Переконайтеся, що ваш аудіоряд звучить так само добре, який вигляд має ваше відео разом з Go Mic.

Музичний Маестро
Ви співак, композитор, який записує вокал і акустичну гітару, музикант, який бажає записати живе звучання або просто шанувальник домашнього запису на комп'ютері — Go Mic не дасть пропасти жодній ноті.

Використовуйте кардіоїдний режим, щоб записати вокал або акустичний музичний інструмент. Або ж запишіть звучання цілого ансамблю через перемикання в ненаправлений режим, забезпечуючи рівномірний запис звуку з усіх напрямків.

Незалежно від способу застосування, Go Mic може допомогти вам підняти музику на новий рівень. Go Mic ідеально підходить для тих, хто хоче створювати чудові записи на комп'ютері. І хай де ви будете або що записуватимете — Go Mic завжди поруч із вами.

Характеристики Мікрофон Samson Go Mic

Роз'єми
Діапазон частот
  • 20 Гц - 18 кГц
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Гарантія
  • 12 місяців
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

  • Савенко Кирилл
    • Продавець: Rozetka

    Нужна ли к нему звуковая карта? и если да то посоветуйте бюджетный и качественный вариант, микрофон заинтересовал!

Дивитися всі відгуки →