
- Джерело живлення
- Об'єм резервуара
- 50 л
- Робоча ширина
- 40 см
- Глибина проникнення
- від -15 мм до +5 мм
- Країна реєстрації бренду
- Швеція
Аератор Stiga SVP 40 B
Немає в наявності
21 899₴
Опис
Призначення цього агрегату — прибрати з поверхні газону «повсть» (стебла рослин, що сплуталися, і інше сміття, що утворює щось подібне до міцного килима). Це «покриття» ускладнює доступ вологи та повітря до коріння, погіршуючи в такий спосіб умови для росту трави. Газон кволіє й марніє, втрачає привабливий зовнішній вигляд. Тут якраз і знадобиться аератор.
Три десятки "плавальних" сталевих ножів продряпує верхній шар ґрунту, змітаючи все сміття в бункер, і разом з тим, проріджуючи рослинність. Спочатку після такої «жорсткої» процедури зелений килим має дуже непрезентабельний вигляд, але через нетривалий час трава починає зростати втричі краще.
«Жорстке оброблення» потрібне двічі на рік: навесні, до початку сезону косіння й восени, ближче до його закінчення. В інтервалі можна кілька разів провести аерацію в більш м'якому режимі, піднявши ножі вище та встановивши мінімальне заглиблення.
Характеристики
- Джерело живлення
- Об'єм резервуара
- 50 л
- Країна-виробник
- Китай
- Робоча ширина
- 40 см
- Регулювання проникнення
- Централізована
- Глибина проникнення
- від -15 мм до +5 мм
- Додаткові характеристики
- Робоча система: 32 сталеві ножі
Тип двигуна: B&S 550 Series (127 cc)
Колеса: 180/180 мм
- Робоча система: 32 сталеві ножі
- Вага
- 37 кг
- Країна реєстрації бренду
- Швеція
- Гарантія
- 36 місяців
Відгуки та питання
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Богдан Л***Продавець: Rozetka
Приобрел себе аэратор Stiga SVP 40 B так-как газон нужно было спасать. Особенно покрытие страдает возле фонтана, где от влажности мох. Так вот он подковыривает мох специальными подпружиненными зубцами и удаляет без повреждения травы. Колеса легко передвигаются за счет большого диаметра и не грузнут. Не скользят по только что политому. При переносе безопасно складывает лезвия вовнутрь. Трава после его использования заполняет сухие проплешины.
- Переваги:
- Хорошая рабочая ширина, не тяжелый, маневренный!
- Недоліки:
- Нет
