ТОП ПРОДАЖІВ

Сервіс «+1 рік гарантії» (200-1000)

17 відгуків Код:  399145332

Сервіс «+1 рік гарантії» (200-1000)

17 відгуків Код:  399145332

Продавець:

79

Є в наявності

112

Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості. 

Опис

Сервіс «+1 РІК ГАРАНТІЇ» від SUPPORT.UA: Більше спокою, менше клопотів!

Багаторазовий ремонт: Навіщо турбуватися про можливі несправності, коли у вас є додатковий рік гарантії? Ми відремонтуємо ваш пристрій у гарантійних випадках стільки разів, скільки потрібно.

Безкоштовна доставка: Забудьте про додаткові витрати та незручності! Ми безплатно доставимо ваш пристрій до сервісного центру та повернемо його вам назад.

Обмін або повернення грошей: Якщо ремонт пристрою неможливий, ми обмінюємо його на сертифікати магазину ROZETKA на 100% вартості. А якщо вартість вашого пристрою до 1000 грн — ми негайно обмінюємо його без ремонту!

Гарантія повернення коштів: Якщо ви не скористалися нашим сервісом протягом терміну його дії, ми повернемо вам його вартість. Ваші гроші не пропадуть!

Додатковий рік спокою: Наш сервіс діє цілий рік після закінчення гарантії виробника. Це додатковий рік, коли ви можете не турбуватися про свою техніку.

Для всієї електротехніки: Чи то смартфон, чи то холодильник — якщо він працює від електрики, ми додамо йому рік гарантії!

Не чекайте на непередбачені обставини! Забезпечте себе спокоєм на додатковий рік з нашим сервісом «+1 рік гарантії». Ваша техніка в надійних руках з SUPPORT.UA!

Характеристики

Кількість в упаковці, шт
 • 1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 17

 • Анастасия Саланіна
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Самі навушники працюють добре от уже як два місяці. Але вони виявились дуже великими за розміром. Можу слухати лише лежачи, не рухаючись, бо навушники просто лежать на вусі і легко випадають при русі.
  Так що, підходять, скоріш за все, лише чоловікам;(

 • Мар'яна Крук
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Ще не користувалися, і сподіваюсь, що не доведеться.

 • Григорій Білявський
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Гарний сервіс!

Дивитися усі відгуки до товару →