• єПідтримка
  Соус з червоного перцю Tabasco Pepper Sauce 60 мл (011210002173) - зображення 1
 • Закінчується

150

Продавець: Rozetka

Опис Соус з червоного перцю Tabasco Pepper Sauce 60 мл (011210002173)

Tabasco - найбільш відомий і впізнаваний із гострих соусів у світі. Оригінальний соус Tabasco був створений 1868 року в США, штат Луїзіана, коли його творець Едмунд Макаленні (McIlhenny) змішав три прості інгредієнти — особливий сорт червоного перцю, сіль із місцевої копальні й оцет високої якості. Для того, щоб соус табаско, який виготовляють із м'якоті гострого червоного перцю, набув свого відмітного пікантного й одночасно кисло-солодкого смаку, продукт після виготовлення обов'язково витримують не менш ніж три роки у спеціальних бочках із білого дуба.

На сьогодні Tabasco налічує п'ять різновидів соусу, що варіюються за смаком і гостротою, вимірюваною в спеціальних одиницях гостроти — за шкалою Сковілла. Серед основних відмітних рис цього соусу — його світова популярність, багаторічний успіх, оригінальність рецепту, універсальність у використанні, здатність соусу надати стравам чудового смаку, не збільшуючи кількості калорій і жиру, низький вміст натрію, використання у виготовленні тільки свіжих і натуральних інгредієнтів.

Соус із червоного перцю Tabasco Pepper Sauce — найвідоміший і найстаріший з усіх соусів табаско, саме з нього й почалася історія Tabasco. Міцність цього соусу становить 2500-5000 одиниць шкали Сковілла й багато хто вважає цей соус дуже гострим.

Складається він тільки із дистильованого оцту, перцю й солі. Цей соус, подібно до коньяку або віскі, витримується в дубових бочках упродовж трьох років. Найголовніша особливість — це його гострота, але хто до гостроти звичний, той вловить у соусі, насамперед, оцет, а потім уже гостроту червоного перцю.

Соус Tabasco Pepper абсолютно універсальний, його застосування залежить тільки від фантазії. Досить кількох крапель, щоб ваші улюблені страви — закуски, салати, супи, гарніри й основні страви з м'яса, птиці, риби та морепродуктів набули неповторного аромату і "живого" смаку. Соус висококонцентрований. Однієї пляшки вистачає надовго.

Склад: Червоний перець, дистильований оцет, сіль

Об'єм: 60 мл

Характеристики Соус з червоного перцю Tabasco Pepper Sauce 60 мл (011210002173)

Обсяг/Об'єм
Різновид.
Вага
Ступінь пекучості
Спосіб застосування
Термін зберігання
 • 1800 днів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 99

 • Тетяна Муратова
  • Продавець: Rozetka

  Острый. Хватает одной капельки. Прикольно.

 • Ольга Ладюкова
  • Продавець: Rozetka

  Брала на подарунок чоловіку. Він задоволений

  Переваги:
  гострий
  Недоліки:
  не помітила
 • Татьяна Александрова
  • Продавець: Rozetka

  В следующий раз выберу поострее)

  Переваги:
  Популярная классика
Дивитися всі відгуки →

Відео з Соус з червоного перцю Tabasco Pepper Sauce 60 мл (011210002173)