Відгуки покупців про Електрокоса ТехАС ТА-03-314 10

• Електрокоса ТехАС ТА-03-314 фото від покупців 1
  • Електрокоса ТехАС ТА-03-314 фото від покупців 2
  • Електрокоса ТехАС ТА-03-314 фото від покупців 3

• Сергей Грабчук

Задымела при втором лёгком использовании(

Недоліки:
    Сгорела.
    • Ян
    • Сергей Грабчук

Заменили двигатель по гарантии, один раз протестил. Смотрим дальше. Гарантия работает, но это дополнительные затраты на пересылку.

• Ігор Шинкаренко

Непрацює ваша коса. Один раз покористувався і перестала вмикаться

Переваги:
    Легка
    Недоліки:
    Непрацює
  • Литвиненко Алина

швидко вiдправили,гарно упакована,прийшла без пошкоджень.Легка,зручна у використаннi,навiть для жiнок .доволi мощна! за недiлю користування нарiкань нема,подивимося як далi буде)))

Переваги:
    проста,легенька,можу косити сама!!!
    Недоліки:
    дуже коротенький провiд,постiйно висмикуеться з подовжувача

Доброго дня Аліна.
      Дякуємо за розгорнутий відгук. Нам дуже приємно що Ви залишились задоволені придбаним зварювальним апаратом торгової марки ТехАС. Щодо короткого кабелю живлення. Такі кабелі встановлюються згідно регламенту безпеки. Рекомендуємо окремо придбати подовжувач що призначений для використання з содовою технікою.

Доброго дня Аліна.
      Дякуємо за розгорнутий відгук. Нам дуже приємно що Ви залишились задоволені придбаною електричною косою торгової марки ТехАС. Щодо короткого кабелю живлення. Такі кабелі встановлюються згідно регламенту безпеки. Рекомендуємо окремо придбати подовжувач що призначений для використання з содовою технікою.

• Світлана Рохальчук

Незаповнений гарантійний талон! Проробила ледве півгодини. Тепер що?!

Переваги:
    Якість, ціна
    Недоліки:
    не виявлено
    • Електрокоса ТехАС ТА-03-314 фото від покупців 1
    • Електрокоса ТехАС ТА-03-314 фото від покупців 2
    • Електрокоса ТехАС ТА-03-314 фото від покупців 3

Добрий день! Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 10 травня 2018 № 353 печатка на гарантійному талоні не потрібна.
      Для більш детальної інформації про роботу з гарантійним талоном пропонуємо подивитися відео.

• Світлана Рохальчук

Спочатку - здивування, що довго йшло, ніхто не дзвонив, нічого не уточняв. Далі - прийшло, зібрали, включили без проблем. Косила гарно. Та пропрацювала - з перервами - менше години і заглохла. І не включається. Видимих причин немає. Думаю відпрацювала. Тепер навіть не розумію, чи треба було додатково брати 2 роки гарантії, якщо вона перестала працювати через годину? Думаю, її зразу треба міняти, бо що ж далі буде, якщо її з першої години роботи ремонтувати! Розчарована... Куди висилати, розетка?

Переваги:
    Якість, ціна
    Недоліки:
    при розпакуванні та збиранні не було виявлено
    • Світлана Рохальчук

Крім цього, гарантійний талон не заповнений , з написом: УВАГА! НЕЗАПОВНЕНИЙ ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН Є НЕДІЙСНИЙ! Дякую, Розетка!

Добрий день, Світлана! Згідно з постановою Кабінету Міністрів від 10 травня 2018 № 353 печатка на гарантійному талоні не потрібна.

Доброго дня Світлана.
      Шкодуємо що Ви зіткнулись з таким випадком. Прохання звернутись до представництва. Вказані контакти є в супроводжувальній документації. Впевнені що Вам допоможуть у вирішенні Вашого випадку.

• Павло Володимирович

подобну техніку купив перший раз!!!
    на від усе зібрано якісно,болти зажати нормально,в комплекті все норм, приєднати треба було тікі ручкі і щіток,
    тренувався пол часа с невеликими переривами,двигун не нагрівся а редуктор нагрівся но рукой держати мона,кнопка включеня удобна,пока все шо згадав!
    навушникі не обязательно.очкі обязательно!!

Переваги:
    сяє і працює!
    Недоліки:
    не разобрався як на корпус цепляти кабель подовжувача як у других моделях
    • Представитель бренда ТехАС

Доброго дня Павло.

Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно що Ви залишилися задоволені придбаною Електрокосою торгової марки Тех.АС.

• Сергей Одненко

Купил теще в деревню, довольная как "слон", следующая покупка будет электропила для тестя и его дров)

Переваги:
    Компактний, легкий.
    Недоліки:
    немає
  • Анатолій Лабец

Купил для дачи, красота, переноску кинул и вперед. Работает четко, проблем с ней не было. Покупкой доволен.

• Сергій

Нещодавно придбав цю електрокосу, це був мій перший досвід. Вона виявилася дуже хорошим інструментом. Ціна порівняно невелика, проте якість нп підводить, виготовлена з надійних матеріалів, міцного пластику, одним словом все довговічне, що й доводить гарантія. Електрокоса потужна, легко справляється з будь-якими заростями. Добре, що вона економна та зручна, неважка. Хороша електрокоса, тому я її рекомендую.

Переваги:
    Ціна, якість, зручна, потужна, гарантія, економна
    Недоліки:
    Нема
    • Представитель бренда Тех.АС

Доброго дня Сергій.

Дякуємо Вам за відгук. Нам дуже приємно що Ви залишилися задоволені продукцією торгової марки Техас.

• Александр Бурцев

Коса не плохая. Леска в комплекте разговор ни о чем. С леской 2.4 справляется на ура аж землю бреет. Работал с 40 зубой Фрезой тоже все хорошо. При получении сразу все отрегулировал и в редуктор добавил смазки. Рекомендую!!!

Переваги:
    Недоліки:
    В одном отверстии сорвана резьба ремешок ужасный!!!
    • Представитель бренда Тех.АС

Добрый день Александр.

Спасибо Вам за отзыв.