Відгуки покупців про Набір TOTTI Caffe Кава в зернах Espresso 1 кг х 2 шт. + Чашка з блюдцем для капучино (8720254065991)

• Елена Шевчук

Чудова кава за невеликі гроші.

Переваги:
    Смак
  • Степаненко Інна

Нормальна кава

• Олена

• Аромат

Брала данный набор на подарок. Блюдце бракованное. Кофе еще не пробовала и оценила только для того, чтобы оставить отзыв о блюдце. Как поменять блюдце?

Переваги:
    приятный дизайн чашки и блюдца
    Недоліки:
    Блюдце имеет брак с обеих сторон. Как поменять?
    • Смак

Складний

Помірна

Надо провести экспертизу в центральном комитете по защите прав потребителей и после получения заключения ехать в Польшу. Там поменяют.

• Володимир

Купую цю каву постійно, особливо коли є акції. Подобається смак і аромат. Всюди поширюється інформація про неврожай кави і подорожчання, але вона не дорожчає так як наша гречка або цукор. В шафі постійно тримаю запас 2 упаковки і вам раджу.

Переваги:
    Смак, аромат, ціна
    Недоліки:
    Нема
  • Віталій Мартинюк

• Аромат

Замовляв перед цим 1 кг і хоч люблю каву з більш вираженою гірчинкою, замовив ще дві пачки з чашкою, бо кава сподобалася м'яким збалансованим смаком – присутня легка гірчинка, без кислинки, в міру міцна... Коротше, рекомендую!
    Чашка топ!!!

Переваги:
    Збалансований м'який смак, чудовий аромат, крута чашка
    Недоліки:
    немає
    • Смак

Гармонійний

Не виражена

• Евгений

Чуда не случилось ) Вкус кофе из офисной кофемашины.

Недоліки:
    Слабый вкус даже для акционной цены

Доброго дня, нам дуже шкода, що остання покупка кави не виправдала ваші очікування.
      Продукція Strauss проходить контроль на усіх етапах виробництва і наша – мета це збереження якості та смакових властивостей продукту від партії до партії. Будемо вдячні, якщо ви звернетесь до нас за контактним номером який вказано на упаковці та надасте необхідну інформацію для перевірки продукту

• Петро Чорний

• Аромат

Купую вже більше року, смак дуже подобається, вміру ароматний, вміру гірчить, в цілому збалансований і насичений. Але кава смачна якщо робити з кавоварки (у мене сама проста рожкова), якщо просто запарювати в кружці, то не дуже.

Переваги:
    ціна/якість
    • Смак

Багатий

• Юрий Попов

• Аромат

Раньше брали другое, но долгое время уже пьём, нет нареканий.

Переваги:
    Хороший кофе

Простий