Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Пасатижі (плоскогубці) Truper посилені 230 мм (T200-9X) - зображення 2
Пасатижі (плоскогубці) Truper посилені 230 мм (T200-9X) - зображення 1
Пасатижі (плоскогубці) Truper посилені 230 мм (T200-9X) - зображення 2
Пасатижі (плоскогубці) Truper посилені 230 мм (T200-9X) - зображення 1
1/2

Пасатижі (плоскогубці) Truper посилені 230 мм (T200-9X)

Код :  157210075

Немає в наявності

750

Цей товар у інших продавців
1
 
Гарантія. 10 років. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Truper — мексиканський бренд, заснований 1962 року, імпортується до понад 60 країн. Надійність інструментів Truper підтверджується найбільшим у світі центром якості CCAT. Каталог Truper містить 10000 найменувань продукції й постійно оновлюється.

Пасатижі (плоскогубці) Truper Т200-9Х, посилені, діелектричні.

Особливості:

  • Виготовлені з хромо-ванадієвої сталі, яка вдвічі міцніша за вуглецеву, інструмент загартований до 55 одиниць за HRC, різальні частини 60-63 одиниць. Це дає змогу не тільки надійно утримувати різні деталі, але й легко перекушувати дроти.
  • Металеві поверхні мають антикорозійне нікелеве покриття, що неабияк збільшує термін експлуатації інструменту.
  • Ергономічні, зручні ручки з діелектричним покриттям витримують напругу в 1000v, що робить використання надійним і безпечним.

Характеристики

Матеріал ручки
  • Гума
Довжина
  • 240 мм
Країна реєстрації бренду
  • Мексика
Гарантія
  • 10 років
Країна-виробник товару
EAN
  • 7501206657607

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Руслан К***
    Продавець: Rozetka

    Дуже зручно лежать в руці Матеріал ручок класний Ручки і метал зафіксовані одне відносно одного наче одне ціле Змикаються у кінці Доволі широко розкриваються, видно на фото