Будь-який ремонт, навіть незначний, однаково супроводжуються певною кількістю бруду. Хоч як закриєш меблі й техніку плівкою, як акуратно працюєш, будівельний пил однаково літає приміщенням, забивається в щілини, покриває вікна нальотом. Якщо ж необхідно зробити серйозні переробки — демонтувати вікна і двері, поміняти покриття, вирівняти стіни або підлогу, кількість забруднень зростає неймовірно. Може знадобитися серйозне прибирання після ремонту — без використання спеціальних засобів видалити сліди розчину або клею неможливо.

Асортимент засобів для прибирання після ремонту

Ремонт — справа потрібна й корисна. Заради психологічного здоров'я людині необхідно іноді оновлювати інтер'єр, та й покриття та речі зношуються, і заміна їх новими — природний процес. Але будь-які ремонтні роботи — це руйнування звичного укладу життя, вимушений дискомфорт на деякий час і хаос, на який перетворюється колись затишна квартира. Будівельне сміття видаляти складно, а турбота ця лягає на плечі господарів. Майстри, як правило, можуть винести якісь великі елементи, якщо з ними про це попередньо домовитися, але усувати сліди бруду вони точно не будуть.

Багато людей, розуміючи, що прибирання після ремонту потребує великої кількості часу й сил, відразу ж приймають рішення скористатися послугами клінінгової компанії. Якщо ж прибирати приміщення самостійно, необхідно купити правильні засоби, щоб не завдати шкоди знову відремонтованим поверхням.

«Розетка» пропонує засоби для видалення таких видів забруднень:

 • монтажної піни;
 • цементного пилу й розчину;
 • кіптяви;
 • іржі;
 • слідів смоли і клею;
 • жиру;
 • інших видів забруднень.

Тип засобу зазвичай рідкий, для деяких різновидів бруду використовують розпилювачі. Оскільки призначенням цих продуктів є усунення складного бруду, до їх складу можуть входити агресивні хімічні елементи — працювати необхідно тільки в рукавичках.

Прибирання після ремонту має здійснюватися виключно професійними засобами після того, як матеріали, які використовувалися для монтажу, повністю висохнуть

Як прибирати після ремонту?

У разі великого обсягу переробок і солідної кількості сміття потрібно дотримуватися певного плану робіт.

 • Для початку потрібно винести будсміття, потім братися до видалення пилу. Протирати потрібно всі поверхні, особливо на підвіконнях, вікнах і підлозі. Якщо не зробити це, пил буде кочувати по всій площі кімнати.
 • Потім видаляють сліди від монтажної піни, краплі фарби і клею — для кожної з цих робіт в асортименті «Розетки» є відповідні засоби для прибирання після ремонту.
 • Вибір засобів для рідин роблять, орієнтуючись на особливості покриття. Будьте особливо обережні з дерев'яними підлогами або виробами. Деревина боїться розчинників і абразивів.
 • Піною для кахлю можна ліквідувати залишки замазки та плиткового клею.
 • Для вікон є ціла серія продуктів, які швидко видаляють бруд, не залишаючи розводів і слідів.
 • Після того, як усі сліди, частинки й забруднення буде прибрано, необхідно ще раз протерти від пилу горизонтальні поверхні.

У «Розетці» ви можете купити ефективні професійні засоби для прибирання приміщень після ремонту. Ми реалізуємо продукцію відомих виробників із доставкою по території України: Одеса, Львів, Київ, Запоріжжя, Луцьк, Дніпро, Харків та інші міста.

Показати ще 60 товарів