Vanguard VEO ED 8x42 WP - це свіжий погляд на дизайн та функціональність монокуляра, що руйнує стереотипи про монокуляр, як про допоміжний оптичний прилад для другорядних завдань. Якість низькодисперсної ED-оптики така, що дозволяє використовувати монокуляр Vanguard VEO ED 8x42 WP як об'єктив для смартфонів, і отримувати знімки віддалених об'єктів з високою роздільною здатністю з 8-кратним оптичним збільшенням. Спеціально для цих завдань монокуляр комплектується адаптером смартфона, пультом дистанційного керування камерою смартфона з інтерфейсом Bluetouth, а також передбачена можливість встановлення монокуляра на штатив.
Компанія Vanguard стала першою, хто представив на ринку монокуляри в легкому та надміцному композитному карбоновому корпусі, одягненому в преміальне захисне покриття Mitsubishi Rubber Armor (аналогічне тому, що використовується для обробки деталей інтер'єру спортивних автомобілів Mitsubishi).
Оптиці приділено велику увагу, починаючи від матеріалів лінз і закінчуючи спеціальними покриттями. Багатокомпонентний об'єктив виконаний з екстра низькодисперсного ED-скла , а скло склеєне між собою найкращими на сьогоднішній день адгезивними клеями Norland , що відрізняються максимальною прозорістю та однорідністю. Об'єктив та окуляр мають повне багатошарове широкосмугове покриття, що просвітлює. Призма BAK4 також має покриття, що просвітлює.
Крім водонепроникності та надійного захисту від ударів, Vanguard VEO ED 8x42 WP захищений від утворення внутрішнього конденсату, а також від появи подряпин оптики та скупчення на поверхні лінз води, олій та бруду. Всі ці особливості дозволяють використовувати монокуляр не тільки для спостережень за птахами та фотографії пейзажів, але також і для полювання. Це всепогодний багатофункціональний монокуляр, який точно не підведе в екстремальних умовах.
Оптичні характеристики:
- Збільшення: 8x
- Діаметр об'єктива, мм: 42
- Розмір вихідної зіниці, мм: 5.25
- Винос вихідної зіниці, мм: 19
- Світлосила: 27.56
- Фактор сутінків: 18.33
- Мінімальна відстань фокусування, м: 2.5 Поле зору, м/1000 м: 108 Кутове поле зору, °: 6.2
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: обертальна призма Roof
- Лінзи: ED лінзи зі скла з наднизькою дисперсією та повним багатошаровим просвітленням MultiGuard® Coatings (Fully Multi coated)
- Призми: BAK4
- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус
- Захист від запітніння: завдяки герметичності та заповнення корпусу азотом
- Фокусування: центральним фокусувальним колесом
- Корпус: композитний карбон PA66+40CF зі спеціальним профільованим протиковзним гумовим покриттям Mitsubishi Rubber Ar
- Поворотно-висувна оправа окуляра типу Twist-Up з трьома проміжними фіксованими положеннями
- Можливість кріплення штативного адаптера
Комплектація:
- Монокуляр: колір корпусу - темно-зелений
- Адаптер для смартфона Vanguard VEO PA-62
- Пульт дистанційного керування для IOS та Android з інтерфейсом Bluetouth
- Батарейка CR2032
- Захисна кришка окуляра
- Захисна кришка об'єктива
- М'який кейс з неопрену на замку для зберігання та транспортування
- Широкий нашийний ремінь
- Серветка з мікрофібри для протирання оптики
Габаритні розміри:
- Розміри без упаковки, мм: 142x67x52
- Розміри в упаковці, мм: 190x130х73
- Вага без упаковки, кг: 0.300
- Вага в упаковці , кг: 0.82
Термін гарантії: 10 років
Виробник: Vanguard (USA)
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!