Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Кухонний ніж Victorinox SwissClassic для овочів 110 мм Black (6.7833) - зображення 1

Кухонний ніж Victorinox SwissClassic для овочів 110 мм Black (6.7833)

Код :  9796483

Є в наявності

461

Самовивіз з магазинів Rozetka
Замовляйте впродовж
00
:
19
:
58
щоб отримати завтра з 12:00

Колір ручки: Чорний

Довжина леза, мм: 110

Самовивіз з магазинів Rozetka
Замовляйте впродовж
00
:
19
:
58
щоб отримати завтра з 12:00
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka
    або безкоштовно зі

    49

  • Кур'єр на вашу адресу
    або безкоштовно зі

    149

  • Самовивіз з поштомату Rozetka
    або безкоштовно зі

    49

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    129

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    79

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата карткою у відділенні, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Карткою онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безготівковими для юридичних осіб, Оплата карткою державної допомоги «Пакунок малюка» або «Допомога до року 7000 грн», Безготівковий для фізичних осіб, Visa, Mastercard
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Victorinox — швейцарська компанія, відома насамперед як виробник ножів. Штаб-квартира розташована в населеному пункті Ібах у Швейцарії. Сьогодні торговельна марка Victorinox — найбільший виробник ножів у Європі. Компанія Victorinox виробляє широкий асортимент кухонних аксесуарів і ножів. Починаючи від ножів із прокатної сталі, закінчуючи професійними ножами з кованим клинком.

На сьогодні Victorinox — один із провідних виробників ножів у світі. Компанія відома не тільки своїми знаменитими складаними моделями, але й кухонними ножами, які також завоювали велику популярність у всьому світі. Victorinox виготовляє бездоганні кухонні й господарські ножі з вуглецевої сталі з застосуванням особливого процесу відпуску металу. Цей процес дає змогу створити різальну частину, яка за умови багаторазового повторного заточування зберігає первісну гостроту.

Кухонні та господарські ножі призначені для широкого загалу споживачів, і для всіх різновидів різальних або рубальних робіт. Колодки ножів можуть бути виготовлені з поліпропілену або цінних порід деревини. Поліпропілен, матеріал із якого виготовляють колодки для багатьох кухонних ножів Victorinox, не ковзає в руці, навіть якщо вона мокра або масна, гігієнічний, легко миється навіть у посудомийній машині.

Кухонний ніж Victorinox SwissClassic для овочів із серейторним лезом ідеально підходить для нарізування овочів і фруктів. Особливо підходить для нарізування помідорів та сосисок. Хвиляста різальна крайка ножа без праці нарізуватиме тонкими акуратними скибочками овочі та фрукти з твердою шкіркою й ніжною м'якоттю.

Лезо виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі з високими антикорозійними властивостями. Колодка ергономічної форми з поліпропілену зручно лежить у руці, дає змогу довго працювати та не відчувати втоми.

Ніж прекрасно збалансований і довго залишається гострим.

Підходить для миття в посудомийній машині.

Довжина клинка: 11 см
Розмір: 22 х 1.7 см

Характеристики

Серія
Довжина леза
Країна-виробник товару
Матеріал леза
Призначення
Сфера використання
Матеріал ручки
Тип кріплення ручки
Тип леза
Вага
  • 30 г
Колір ручки
  • Чорний
Колір леза
  • Сріблястий
Можна мити в посудомийній машині
  • Так
Рекомендації щодо миття та чищення
  • Мити в теплому мильному розчині
    Після миття ретельно висушити
EAN
  • 7611160003225

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.98/5
на основі 121 відгук
  • 5 зiрок
    105 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Обычная п***
    Продавець: Rozetka. Колір ручки: Зелений. Довжина леза: 110

    Мой идеальный нож. Отличное лезвие. На ручке объёмная надпись Swiss made, на лезвии - лого и имя производителя.
    Период использования: 1,5 года, ежедневное применение. Режет, как в первый день.Из изменений: немного стёрлось имя и логотип на лезвии. Ручка не претерпела каких-либо изменений. Нож удобен для левши.

    Переваги:
    Удобен, вынослив, симпатичен
    Недоліки:
    Не обнаружила
  • Елена Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір ручки: Червоний. Довжина леза: 110

    Отличный нож, лезвие очень острое, режет идеально, мне нравится закругленный нос ножа, для намазки масла то что нужно, очень довольна, и цвет красный красивый. Качество на высоте. Спасибо розетке за разнообразие товара!!!

    Переваги:
    Острый
    Недоліки:
    Нет
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір ручки: Чорний. Довжина леза: 110

    Перший такий ніж привезли з Щвейцарії, в сувенірній лавці це був топ продажів, брали всі ще й не по одному. Вдома він став самим популярним і вживаним. Стоять шефи і універсали, а дружина використовує його як головний ніж на кухні. Помідри ріже просто феєрично, так ніби дорогий японець, правда домашні помідори з дачі дуже великі вродили і сантиметрів 3 добавити б довжини для ножа, було б те що треба, але й тієї що є цілком достатньо. Серія включає красиві кольорові ножі, які не просто ріжуть ковбаси та помідори, ми використовуємо їх щоденніо всюди, ножі для задоволення мами, тата та дітей. Вони дійсно гарні з усіма цими кольорами, і ріжуть дуже добре! А в розрізі ціни, якості, зручності, довговічності поки конкурентів не знайшов.

    Переваги:
    Дуже зручний, улюблений ніж сім'ї
    Недоліки:
    Поки не виявив
Читати всі відгуки →