Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Лікер William Peel Honey 0.7 л 35% (3107872900500) - зображення 1

Лікер William Peel Honey 0.7 л 35% (3107872900500)

Код :  62168902

Є в наявності

496

446

Самовивіз з магазинів Rozetka
Замовляйте впродовж
23
:
18
:
05
щоб отримати завтра з 12:00
  • 637,14 за 1 л  /  446 за 0.7 л
Запитайте в Rozetka AI
  • Запитати щось інше
Самовивіз з магазинів Rozetka
Замовляйте впродовж
23
:
18
:
05
щоб отримати завтра з 12:00
Незалежно від способу оплати, фактичне отримання товару можливе лише в ті інтервали часу та в тій кількості, які передбачені обмеженнями на продаж алкоголю у вашому регіоні.
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka
    або безкоштовно зі

    49

  • Кур'єр на вашу адресу
    або безкоштовно зі

    149

  • Самовивіз з поштомату Rozetka
    або безкоштовно зі

    49

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    129

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    79

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Карткою онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безготівковими для юридичних осіб, Безготівковий для фізичних осіб, Кредит
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
При замовленні з доставкою або на склад перевізника усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.
 
 
 
WILLIAM PEEL зі смаком
Ніжний Мед
picture
Втілення солодкості!
WILLIAM PEEL Honey — це те, що трапляється, коли міцність віскі поєднується із солодкістю меду. Характерний із власною солодкістю, найкраще смакує на льоду, добре охолодженим або в коктейлях.
Медовий відтінок… передвістя майбутньої тонкості!
На початку розкриваються фруктові та солодові ноти віскі. Далі — східна м'якість медових нот, що дарує округлий фініш на піднебінні.
picture
picture
picture
picture
picture
Morning Fizz
Інгредієнти
60 мл лікеру WILLIAM PEEL HONEY
Сік половини лайма
80 мл імбирного елю (soda)
picture
picture
Highball
Інгредієнти
4 cl WILLIAM PEEL
8 cl лимонаду
1/4 лимона
Кубики льоду
picture
picture
Caipi PEEL
Інгредієнти
50 мл лікеру WILLIAM PEEL DELICIOUS COFFEE
2 чайні ложки сиропу "Імбирний пряник"
4 шматочки апельсина
2 чайні ложки соку лайма
Дроблений лід

Характеристики

Смак
Категорія
Об'єм
Колір
  • Жовтий
Міцність
Країна-виробник товару
Упаковка
Витримка
  • Немає
Смак напою
  • Фруктові та солодові ноти віскі. Потім йде східна м'якість нот меду й округле завершення на піднебінні
Аромат
  • Унікальне поєднання сили віскі та солодкості меду
Гастрономічна сполучуваність
  • Його можна вживати як у чистому вигляді, так і у коктейлях, а також додавати до кави. Добре поєднується з карамелевими десертами, фруктами (апельсини, мандарини, яблука), сирами м'яких сортів (моцарела, камамбер), фруктовим тортом
Кількість в упаковці
  • 1 шт
Розміри
  • 58 x 65 x 260 мм
Вага
  • 1.175 кг
Ознаки легальності алкоголю
Країна реєстрації бренду
  • Франція
EAN
  • 3107872900500
Тип тари
  • Скляна пляшка
Продаж здійснює

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.47/5
на основі 40 відгуків
  • 5 зiрок
    25 оцінок
  • 4 зiрок
    6 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • AI аналіз відгуків
    36 відгуків:  позитивний: 65%, нейтральний: 15%, негативний: 20%
    Клієнти в цілому добре відгукуються про William Peel Honey Whisky Liqueur, відзначаючи його приємний медовий смак, м'якість та доступну ціну. Напій часто хвалять за легкість пиття, особливо з льодом чи з колою. Водночас є значна частка коментарів, де відчувається сильний запах спирту, надмірну солодкість або сумнів щодо природності складу. Деяких покупців не влаштувала якість етикеток та маркування, а також наявність сторонніх домішок у пляшці. Загалом більшість вважає продукт вдалим вибором за свою ціну, хоча тим, хто шукає преміальну якість та більш натуральний склад, радять звернути увагу на дорожчі аналоги.
    Виберіть, щоб дізнатися більше
  • Фотографії та відео покупців
  • Федоряка А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Непоганий за свою ціну, наприклад pogues медовий більш солодкий і сильніше виражений запах медовий, jim beam медовий теж більш мякіший трохи приторний, а от william peel трохи більш схожий на віскі, сильніше відчувається спирт але терпимо, запах меду не сильно виражений як і смак, п'ється нормально немає бажання чимось запити або розбавити. Pogues медовий краще, коли є по акції то беру його, а поки цей мені сподобався враховуючи ціну хороша альтернатива

    Переваги:
    Ціна-якісь
    Недоліки:
    Не виявив
  • Елена К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Сама не пила, но знакомая его пьет с пепси и говорит, что оно ей очень понравилось, для неё и покупала.

    Переваги:
    Мягко пьется
    Недоліки:
    Нет
  • Ярослав Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 0.7

    Спиртозний трохи, але пити можна

    Переваги:
    Смачний
    Недоліки:
    Спиртозний
Читати всі відгуки →