Є в наявності
1 650₴
899₴
- 5,99₴ за 1 прання / 899₴ за 150 прання
Упаковка засобів для прання рідкий Woolite для чорних та джинсових тканин з Кератином 4.5 л + для кольорових тканин 4.5 л (5900627056945)
Woolite — новинка серед засобів для прання. Це лінійка пральних засобів, створена для збереження та захисту тканин і одягу від негативного впливу прання.
Woolite Keratin Therapy — засіб, що містить кератин, широко відомий своїм застосуванням у засобах для персонального догляду. Кератин приносить тканинам багато користі: він зміцнює волокна, захищає від пошкоджень, надає м’якості та зберігає колір. Завдяки кератину матеріали стають більш зносостійкими, м’якими на дотик і довше зберігають свій вигляд.
Woolite Keratin Therapy піклується про ваш одяг, відновлюючи інтенсивність кольорів, видаляючи ковтунці та запобігаючи втраті форми.
Woolite Keratin Therapy — це щоденна терапія для вашого одягу, щоб ви завжди виглядали в ньому настільки добре, що інші будуть у захваті, коли побачать вас!
З кератином, який допомагає розгладжувати волокна тканини для темних, джинсових і чорних тканин.
Запобігає втраті кольору — Підвищення стійкості кольору: Кератинова обробка допомагає зберегти колір тканини, запобігаючи його швидкому вицвітанню під впливом ультрафіолету або прання. Це особливо корисно для яскравих тканин, які з часом можуть втрачати свою насиченість.
Запобігає появі ковтунців — Захист від пошкоджень: Кератин створює захисний бар'єр навколо волокон, що допомагає запобігати негативному впливу зовнішніх чинників. Завдяки цьому тканина зберігає свій вигляд та якість протягом тривалого часу.
Запобігає втраті форми — Зміцнення волокон: Кератин проникає в волокна тканини, зміцнюючи їхню структуру. Це робить матеріал більш стійким до розривів та пошкоджень, збільшуючи його довговічність і стійкість до зношування.
Нажаль не сподобався!!!Начитавшись тут гарних відгуків придбала одразу 3 бутилки різних видів.Дуже рідкий ,аромат трішки є але в порівнянні з Перволем і близько не стоїть.Взагалі враження що його водою розбавили і продали тут
Якщо чесно то вроді як добре робить свою роботу
Вперше взяла цей засіб для прання, і, думаю, не останній. З самого початку дуже сподобались аромат та консистенція. Немає насиченого хімозного запаху та не сильно рідкий, наче розбавили водою. Речі після прання м'ягенькі з легким ароматом. Поки не перевіряла на дуже стійких забрудненнях, стандартні (плями від їжі, бруд після дитячого майданчика) прибрало з тканини.
Відгуки покупців 27