День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Принтер этикеток Xprinter XP-360B Black - зображення 2
Принтер этикеток Xprinter XP-360B Black - зображення 1
Принтер этикеток Xprinter XP-360B Black - зображення 2
Принтер этикеток Xprinter XP-360B Black - зображення 1

Термопринтер 360B від Xprinter із шириною ділянки друку від 16 мм до 82 мм відрізняється чудовою якістю, яку можна отримати за демократично низькою ціною. Модель використовується в офісах, поштових службах, невеликих магазинах і складах.

Принтер этикеток Xprinter XP-360B Black

Код:  9938821

Знято з виробництва

Нові моделі Xprinter →
 
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Компанія Xprinter є професійним підприємством, що спеціалізуються на розробленні принтерів етикеток, виробництві, продажу й обслуговуванню. Xprinter прагне стати провідним світовим виробником POS-принтерів і принтерів етикеток. Компанія складається з мережі маркетингових компаній в усьому світі та великої виробничої лінії. Принтери Xprinter вирізняються індивідуальними рішеннями, конкурентоспроможною ціною і високою надійністю. Компанія Xprinter реалізує продукцію у понад 30 країнах і регіонах по всьому світу, де вони мають успішне просування і застосування. Сьогодні, принтери друку чеків і етикеток Xprinter широко використовуються на підприємствах громадського харчування, касах, у транспорті, роздрібній торгівлі, телекомунікації, медицині, логістиці та інших галузях.

Представлена тут модель принтера XP-360B від Xprinter із шириною зони друку від 16 до 82 мм, вирізняється чудовою якістю, яку можна отримати за демократично низькою ціною. Найчастіше модель використовують офіси, поштові служби, невеликі крамниці та склади як для друку етикеток, так і для чеків.

На принтері встановлена замінна термоголовка, що друкує з роздільною здатністю 203 dpi, робочий резерв якої становить приблизно тридцять кілометрів. Максимальна швидкість друку принтера можна варіювати аж до 127 мм/сек.

Наявність USB-порту дає змогу підʼєднати принтер до комп'ютера або ноутбука, а також ввести в робочу мережу організації. Драйвери принтера сумісні з операційними системами Linux і Windows. За допомогою порту RJ11, до пристрою можна підʼєднувати грошовий ящик.

Основні особливості:

  • Автовизначення етикетки
  • Температурний датчик, який захищає від перегрівання
  • Фотоелектричний сенсор
  • Друк DAMATRIX 2D
  • Підтримка PDF417, QR коду

Додаткові характеристики:

  • Можливість підʼєднання грошового ящика за допомогою порту RJ11
  • Автообрізання: Немає
  • Підтримка друку штрих-кодів: CODE128, EAN128, ITF, CODE39, CODE93, EAN13, EAN13+2, EAN13+5, EAN8, EAN8+2 ,EAN8+5, CODABAR, POSTNET, UPC-A, UPCA+2, UPCA+5, UPC-E, UPCE+2, UPCE+5, CPOST, MSI, MSIC, PLESSEY, ITF14, EAN14
  • Системні вимоги: Win9X, ME Win, Win2000, WinNT, WinXP, WinVista, Win7, Win8, Linux

Характеристики

Інтерфейси підключення
Максимальна ширина друку
Технологія друку
Тип принтера
Роздільна здатність
Тип друку
  • Чорно-білий
Мінімальна ширина друку
  • 16 мм
Швидкість друку
  • 127 мм/с
Мінімальна ширина етикетки
  • 19 мм
Максимальна ширина етикетки
  • 84 мм
Зовнішній діаметр ролика етикеток
  • 84 мм
Особливості
  • Друк штрих-кодів
Колір
  • Чорний
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4/5
на основі 24 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця Rozetka
  • Олександр Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Інтерфейси підключення: USB

    доброго дня! скажіть, будь ласка, стрічка йде в комплекті?

  • morewind
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Інтерфейси підключення: USB

    Придбали для другу етикеток - все працює.

    Переваги:
    Працює
  • Сергей П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний. Інтерфейси підключення: USB

    Бабина Термоэтикетка 30 x 20 мм 2000 эт не вмещается в принтер.

    Переваги:
    протестить небыло возможности
    Недоліки:
    Бабина Термоэтикетка 30 x 20 мм 2000 эт не вмещается в принтер
Читати всі відгуки →