Картка Rozetka

Відгуки покупців про Тример садовий електричний Зеніт ЗТС-1800 v2.0 (853324)

Код:  422914053
Оцінка користувачів 2.5/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця Rozetka
  • Микола Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Рівно 2 роки і вона пішла у вічність, розплавився редуктор і заклинив, гарантія скінчилась, простіше купити нову

    Переваги:
    Косила
    Недоліки:
    Зламалась
    • Представник бренду
      Представник бренду

      Дякуємо, що поділилися досвідом використання.

      Шкода, що після тривалого користування виникла така ситуація з тримером Зеніт. Два роки активної роботи для електричного інструменту — це вже суттєвий термін експлуатації, особливо при регулярних навантаженнях.

      Рекомендуємо звернутися до сервісного центру для діагностики — інколи ремонт або заміна окремих вузлів може бути доцільнішою, ніж повна заміна інструменту.

  • Андрій Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Нікому не рекомендую. Краска облізла ще при складанні, матеріал дуже не якісний, що пластма, що метал. ДешевИй китай.

    Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    Шумить, дребіжить, скребіт.
  • Ксенія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Начебто все добре було, але сьогодні 14 день і перестала працювати. Коса нагрівається і дирчить. В чому проблема не розумію. І свята ще на порозі. Завтра ні чого не працює. Тобто повернути не можу.

  • Микола Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    До цього тримера мав бензиновий з яким була тільки одна морока. це як з жигуля пересісти на теслу)
    ця коса працює тихенько, немає вібрацій, диму і запаху. Шпуля для ліски на пару разів, тому рекомендую одразу купити алюмінієву.
    На зріст 185 см ремінь короткий, його треба хоча б на 10 см довшого, бо втомлюєтся спина та коліна.

    Переваги:
    Електрична, легка та маневрена.
    Недоліки:
    короткий ремінь на плече
  • Роман Ц***
    Продавець: Rozetka

    Дуже ненадійна конструкція внутрішнього редуктора. Ще й реалізовано максимально неремонтабельно. Зношує насічки на якорі двигуна. Повна заміна якоря. Орієнтовно 1200 грн деталь без роботи. Якби шестерня що знімається, то було б краще. Цю проблему зустрів на 2 таких тримерах на невеликих пробігах. Не рекомендую до покупки, бо ремонтувати недоцільно, а викидати жалко.

    Переваги:
    Потужній
    Недоліки:
    Ненадійний
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Олександр Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Пан-професіонал

    Скосив 4 сотки, зауважень немає

    Переваги:
    Відповідає заявленим характеристикам
    Недоліки:
    не виявив
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: TOOLPARK

    Вирішив трохи зекономити, тому що це вже третя коса в господарстві, щоб не возити туди-сюди. Взяв спеціально для дачі. При зборці виявилась ніяка якість котушки. Жилка дуже жорстка і не виходила з котушки, тому що попадала під шпулю. Ледь зібрав, але котушку мабуть прийдется брати іншу. Відсутній ніж. Про це вже писали щодо попередньої моделі. Мабуть це якась дивна традиція. Також у відгуках пишуть про злизані шлиці. Подивимось. Судячи з номера, дата виготовлення вересень 23 року. Так що твердження, що це модель 24 року під сумнівом. Встиг вчора прокосити площадку під машину. Працює. Висновки будуть згодом

    Переваги:
    Ціна, швидкість доставки
    Недоліки:
    Неповна комплектація, якість котушки
    • Продавець  TOOLPARK

      Володимир дякуємо за відгук. Наш менеджер звʼяжеться з Вами для вирішення докомплектації.