ВВГнгд, ВВГнг-LS з оболонкою та ізоляцією з ПВХ-пластикату з індексом нгд (нг-LS) (не поширює горіння, зі зниженим газодимовиділенням)
Нормативна документація
- ТТУ У 31.3-31549003-007:2006
- ДСТУ IEС 60227-4:2004
- ДСТУ IEC 60502-1:2009
Призначення
Кабелі призначені для передавання та розподілу електричної енергії в стаціонарних установках на змінну напругу 0.3/0.5 кВ або 0.6/1 кВ частотою 50 Гц. Кабелі на номінальну напругу 0.3/0.5 кВ можуть використовуватися для електричних систем 0.38/0.66 кВ.
Кабелі призначені для прокладання в сухих і вологих виробничих приміщеннях, на естакадах, у блоках, а також для прокладання на відкритому повітрі, в умовах, де потрібне нерозповсюдження горіння кабелів під час прокладання в пучках, знижене димоутворення й малонебезпечна токсичність газів.
Технічні та експлуатаційні характеристики
- Температура експлуатації кабелю від -50 °C до +50 °C
- Відносна вологість повітря до 98% за +35 °C
- Тривало допустима температура нагрівання жил кабелів у разі експлуатації +70 °C
- Мінімальний радіус вигину під час прокладання для одножильних кабелів 10 зовнішніх діаметрів кабелю
- Мінімальний радіус вигину під час прокладання для багатожильних кабелів 7.5 зовнішнього діаметра кабелю
- Будівельна довжина кабелів за погодженням
- Термін експлуатації 30 років